TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Rogues & Renegades – preview #3

2011-06-18 11:37:42 komix na forum Star Wars Games

Pora na kolejną dawkę zapowiedzi kart z fanowskiego dodatku do Star Wars Miniatures pod tytułem „Rogues & Renegades”. Ten v-set przygotowywany jest przez międzynarodowy komitet graczy zrzeszonych na SWMGamers.com. Wśród twórców znajduje się także polski reprezentant, za pośrednictwem którego, mamy dostęp do „najpilniej strzeżonych tajemnic” komitetu.

W dzisiejszej porcji wirtualnych miniaturek znajdziemy takie kąski jak: Republic Commando Niner, Wookie Jedi, Count Dooku, Separatist Leader i Grey Jedi. Na specjalne wyróżnienie zasługuje Count Dooku, który wreszcze doczekał się wersji przywódcy politycznego, na wzór minisa Supreme Chancellor Palpatine z „Knights of the Old Republic”.Kolejna zapowiedź „Rogues & Renegades” w Boże Ciało 2011.


Temat na forum
KOMENTARZE (6)

Bitewniaki

Rogues & Renegades – preview #2

2011-06-09 22:45:31 komix na forum Star Wars Games

Dla miłośników i obserwatorów wirtualnych dodatków do Star Wars Miniatures mamy kolejną zapowiedź „Rogues & Renegades” – tworu przygotowywanego przez międzynarodowy komitet graczy zrzeszonych na SWMGamers.com. Największą dzisiejszą ciekawostką będzie zapewne karta Celeste Morne, znanej Jedi z crossovera komiksowego „Wektor”. Miniaturkowa Morne jest piekielnie silna dzięki swoim zdolnościom, zarówno w obronie jak i ataku. Ponadto posiada unikalną Moc: Sith Alhemy 2, która pozwoli zmienić dogorywającego przeciwnika na służalczego Rakghoula. Nie zabrakło też wsparcia dla Yuuzhan Vongów, którzy dorobili się kolejnego lidera w postaci najwyższego kapłana Jakana. W tym preview tylko karta Windu jest brana od postaci już eksploatowanej w Star Wars Miniatures. Bardzo miły jest ten powiew świeżości, mimo tego że w 100% wirtualny.Na koniec mamy dobrą wiadomość. Otóż kolejne zapowiedzi „Rogues & Renegades” będą pojawiać się na Bastionie regularnie, z częstotliwością raz na tydzień, aż do objawienia wszystkich kart dodatku. Śledźcie rozwój fanowskich v-setów razem z nami!


Temat na forum
KOMENTARZE (7)
Loading..