TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Galactic Heroes

2012-10-21 14:09:17 SWMGamers.com

Międzynarodowy komitet graczy Star Wars Miniatures zrzeszony na SWMGamers.com nie ustaje w ulepszaniu bitewniaka. Najnowszym projektem grupy jest wirtualny dodatek „Galactic Heroes” i mini dodatek „The Old Republic”. Z przecieków wiemy, jak wyglądać będzie ilościowy przydział miniaturek do poszczególnych frakcji. I tak: po 4 minisy dostaną: Sithowie i Republika, 5 sztuk powędruje do: Separatystów, Imperium, Nowej Republiki i Mandalorian, 6 nowości uzyska: Stara Republika, Rebelia i Yuuzhan Vongowie, natomiast frakcja niezależnych wzbogaci się o 14 postaci.

Ze składu „Galactic Heroes” potwierdzono następujące miniaturki:

Kendra Draay (Old Republic),
Boss Nass (Republic),
Dathomir Witch (Fringe),
Mandalorian Technician (Mandalorian),
Zonama Sekot Scout (Yuuzhan Vong),
General Lando Calrissian (Rebel).

Natomiast poniższe miniaturki według planu komitetu mają dostać wzmocnienia:
Kyle Katarn,
Imperial Knight,
Elite Yuuzhan Vong Warrior,
Hailfire Droid,
B3 Ultra Battle Droid,
Ossus Guardian,
Basilisk War Droid,
Nien Numb,
Reborn,
Lucien Draay.

„The Old Republic” będzie składać się z 12 miniaturek, a wśród nich znajdować się będą: Darth Sidious, Sith Mastermind oraz Luke Skywalker, Master of the Order, których karty prezentujemy poniżej.

KOMENTARZE (4)

Bitewniaki

Filmik prezentacyjny gry miniaturkowej X-Wing

2012-10-06 09:43:17 Fantasy Flight Games

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć jak wygląda X-Wing: Gra figrukowa w akcji, to możecie nadrobić zaległości oglądając filmik instruktażowy stworzony przez producenta gry firmę Fantasy Flight Games.

Dokument podzielono na cztery akty:
 • ogólna prezentacja gry,
 • opis gry oraz pokaz faz planowania i aktywowania,
 • pokaz faz walki i końcowej,
 • część poświęcona budowaniu eskadr.

  Wszystko co możemy dowiedzieć się z filmiku jest w zasadzie ujęte w instrukcji gry, jednak wizualizacja czytanych zasad jest najlepszym sposobem zapoznawania się z nimi. Zapewne każdy po krótkiej sesji z instrukcją i filmikiem byłby w rozegrać bitkę. Filmik jest narzędziem niezastąpionym. Stanowi też świetną reklamę samej gry, która nie jednego niezdecydowanego fana może trafić w serce. Wszystkich zachęcamy do oglądania, bo naprawdę warto poświęcić X-Wingowi te 5 minut, nikt nie powinien żałować.

  Film instruktażowy do X-Wing: Gra figurkowa  Temat na forum
  KOMENTARZE (2)
 • Loading..