TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

''Vengeance'' na Bastionie

2012-02-28 21:31:14 SWMGamers.com

Na początku lutego pisaliśmy o nadchodzącej premierze „Vengeance” i towarzyszącego „The Cantina Brawl” – dodatków do Star Wars Miniatures autorstwa międzynarodowego komitetu graczy zrzeszonego na SWMGamers.com. „Vengeance” (zemsta) „oficjalnie” e-wydano i udostępniono plik pdf z kartami wirtualnego dodatku, znajdziecie go tutaj.

Na Bastionie w tym oto miejscu pojawiła się galeria kart „Vengeance”, dzięki czemu w łatwy sposób możecie przeglądnąć najnowsze propozycje komitetu.

„Vengeance” jest przede wszystkim dodatkiem rozsądnym, a rozsądek, logika i wyważenie to główne atrybuty ludzi ze SWMGamers.com, którzy biorą udział w pracach nad nowymi e-dodatkami. Każdy go zanurza się w książkowe i komiksowe Expanded Universe i grywa w Star Wars Miniatures znajdzie w „Vengeance” swoje brakujące ogniwo, po które nie sięgnęło WotC. Miłośnicy trylogii Dartha Bane’a, „Rycerzy Starej Republiki” czy też twórczości Karen Traviss będą zachwyceni postaciami wykorzystanymi w nowej produkcji komitetu. Nie odbierając wam zabawy z odkrywania ciekawostek „Vengeance”, zapraszamy do przeglądania galerii kart i wyrażania swoich opinii na ich temat.

Vengeance (wirtualny dodatek do Star Wars Miniatures)

KOMENTARZE (1)

Bitewniaki

''The Cantina Brawl'' od fanowskiego komitetu

2012-02-07 20:05:24 SWMGamers.com

Międzynarodowy komitet graczy Star Wars Miniatures zrzeszony na SWMGamers.com kończy prace nad kolejnym wirtualnym dodatkiem – „Vengeance”. Ale zanim ten e-produkt ujrzy światło dzienne, wydany został mini dodatek (na osłodę – choć pełni planowany) o tytule „The Cantina Brawl” („rozróba w kantynie” po polsku). Zawiera on 12 kart z postaciami, które przewinęły się przez Kantynę Mos Eisley w scenie filmy „Nowa nadzieja”. Poza starymi miniaturkowymi wygami pokroju: Luke’a Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego w zestawie znaleźli się bitewniakowi nowicjusze: Figrin D’an, Momaw Nadon, Tonnika Sisters i Wuher. Jeżeli interesują was losy tych postaci, możecie zajrzeć do książki „Opowieści z Kantyny Mos Eisley”, która opisuje kantynowe wydarzenia z filmowych „Gwiezdnych wojen” z punktu widzenia wybranych bohaterów.

Nasz artykuł na temat „The Cantina Brawl” znajdziecie w tym miejscu.

Pierwotny termin premiery „Vengeance” co prawda za nami, ale komitet dokręca ostatnie śrubki do dodatku, toteż data wydania przesunie się o kilka dni.
KOMENTARZE (1)
Loading..