TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Bastionowa premiera ''Galactic Heroes''

2013-03-23 09:21:51 SWMGamers.com

Życie graczy Star Wars Miniatures jest nieco leniwe i biegnie w cieniu odnoszącego sukcesy X-Winga, ale ta doświadczona życiem grupa ma się też czym emocjonować. Od października do marca trwały zapowiedz i prezentacje nowego wirtualnego dodatku pod tytułem „Galactic Heroes”, nad którym pracował międzynarodowy komitet graczy zrzeszonych na SWMGamers.com. Zwieńczeniem tych trudów była premiera v-seta 2 marca 2013. Ostatnio postawiono na szumowiny i złoczyńców, dlatego teraz dla przeciwwagi pojawili się bohaterowie galaktyki. Lecz nie obyło się bez nowych przeciwników, z którymi przyjdzie im toczyć boje na planszach. Dzięki „Galactic Heroes” nowymi twarzami w Star Wars Miniatures stali się: Krynda Draay, Darth Wyyyrlok III, Boss Nass, Jorus Watto, C'baoth, Jan Ors, Desann, czy też Mirith Sinn.

Komitet udostępnił plik pdf, który ułatwi wydruk kart, znajdziecie go tutaj. Natomiast w tym miejscu znajduje się bastionowa galeria kart z „Galactic Heroes”. Serdecznie zapraszamy do jej przeglądania i oceniania.


Równolegle do głównego wirtualnego dodatku wydano także mini dodatek, będacy swoistym uzupełnieniem i rozszerzeniem. „The Old Republic”, bo o nim mowa, wprowadza do bitewniaka 10 nowych kart z postaciami związanymi z grą o tym samym tytule. Dzięki temu mini dodatkowi osoby grające w Star Wars Miniatures muszą mimochodem przynajmniej liznąć realiów świata Gwiezdnych Wojen z czasów Stare Republiki. Karty „The Old Republic” a także dwie bonusowe Darth Sidious, Sith Mastermind oraz Luke Skywalker, Master of the Order znajdziecie w tym samym pliku co karty „Galactic Heroes” (klik!), natomiast tutaj znajduje się nasza galeria.


To jednak nie koniec wieści miniaturkowych. Komitet mimo przebicia granicy 300 kart, walczy o więcej i już zapowiedział nowy wirtualny dodatek pod tytułem: „Command of the Galaxy”. Więcej wieści wkrótce.


KOMENTARZE (0)

Bitewniaki

Premiera drugiej fali dodatków do X-Wing: Gra figurkowa

2013-03-08 13:47:19 Galakta.pl

Pierwotnie premiera drugiej fali dodatków do X-Wing: Gra figurkowa w Polsce miała odbyć się 6 marca, jednak ta data uległa zmianie i firma Galakta wprowadziła do sprzedaży nowe stateczki na równi z premierą światową czyli 28 lutego.


W drugiej fali producent gry Fantasy Flight Games sięgnęło po pojazdy większego kalibru. Tytułowe X-Wingi, którym wtórowały imperialne myśliwce TIE dostały wsparcie w postaci legendarnych statkach takich jak: Sokół Millenium i Slave I. Gra tym samym została urozmaicona o nowe modele, wnioskować można że w przyszłości ten kurs będzie kontynuowany przez FFG i dostaniemy niejeden znany frachtowiec, transportowiec czy myśliwiec z Gwiezdnych Wojen. Swoje opinie i oceny na temat stateczków z drugiej fali możecie zamieszczać na bastionowej stronie produktowej (klik!), do czego was gorąco zachęcamy!

Przed rozpoczęciem gry z nowymi statkami warto powrócić do oficjalnych plików dotyczących gry X-Wing, które doczekały się aktualizacji. Są to: oficjalne zasady turniejowe (plik pdf) oraz errata i najczęściej zadawane pytania (plik pdf).


Temat na forum
KOMENTARZE (0)
Loading..