TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

P&O 15: Gdzie się podziała gra Risk: Original Trilogy Edition?

2013-04-21 13:46:56Niektóre z pytań zadawanych przez użytkowników oficjalnej były bardzo konkretne, zwłaszcza te dotyczące kolekcjonerstwa. W tym wypadku jak łatwo się domyśleć odpowiadał ulubieniec fanów, czyli Steve Sansweet. To pytanie pochodzi z 2006 roku.P: Pod koniec ubiegłego roku w sklepach (w USA) pojawiła się gra „Star Wars Risk: Clone Wars Edition”. Z tyłu pudełka jest reklama gry „Star Wars Risk: Original Trilogy Edition”, która nadchodzi w 2006! I choć minęło już pół roku 2006, wciąż nie ma żadnej informacji. Czemu o tym się nic nie mówi i trudno zdobyć wszelkie informacje na ten temat?

O: „Star Wars Risk: Clone Wars Edition” to wersja klasycznej militarnej gry Risk, jak się okazało bardzo popularna. Jeden z blogerów starwars.com, Ki-Aaron-Mundi napisał „To wspaniałą gra. To Risk, ale na zupełnie nowym poziomie, uwzględniające specyfikę Wojen Klonów. To nie tylko Risk z planszą Clone Wars, to Wojny Klonów w interpretacji Risk. W grę wchodzą takie elementy jak Rozkaz 66. A została dopracowana przez twórców, tak bardzo, że nie tylko wciąga, ale wciąż gwarantuje równość szans dla wszystkich stron konfliktu.”

Natomiast dla fanów gry „Star Wars Risk: Original Trilogy Edition” będzie dostępna w niedalekiej przyszłości. Hasbro nie chce wypuszczać w tym samym czasie dwóch wersji gry, by nie zmylić konsumentów.

K: Gra „Star Wars Risk: Original Trilogy Edition” pojawiła się na rynku jeszcze w 2006, dokładniej w grudniu tuż przed Gwiazdką (więcej). Niestety trochę trudno ją zdobyć, a ceny na rynku wtórnym czasem osiągają zawrotną wysokość (nawet koło 200 USD).
KOMENTARZE (1)
Loading..