TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

''Command of the Galaxy'' w całej okazałości

2013-09-12 22:14:28 SWMGamers.com

Fani Star Wars Miniatures od marca mogli ekscytować się zapowiedziami kolejnego wirtualnego dodatku do bitewniaka autorstwa międzynarodowego komitetu graczy zrzeszonych na SWMGamers.com. Początkowo informacji na temat "Command of the Galaxy" nie było wiele, ale im bliżej tradycyjnego sierpniowego terminu premiery, tym przecieków z komitetu pojawiało się więcej. I mimo tego, że w obecnej rzeczywistości z prężnie rozwijającym się i polonizowanym X-Wingiem, emocjonowanie się miniaturkami to wręcz imprezowanie na stypie, można sobie grę nieźle urozmaicić. Oczywiście trzeba mieć zaparcie by przez wszystkie dodane karty przedrzeć się i wyłowić, to co nas interesuje. Łącznie miniaturek Star Wars: oficjalnych i tych komitetowych jest już grubo ponad 1000.

"Command of the Galaxy" jak każdy inny v-set ma swoją specyfikę i w tym przypadku jest nim postawienie na mocnych dowódców. Z tego dobrodziejstwa korzysta każda frakcja. Ale w dodatku znajdziemy także wielu łowców nagród i bohaterów wojennych, po których nie sięgnęła firma Wizards of the Coast. Jednak należy zwrócić uwagę, że kilka postaci dostało także nowe wcielenia, dlatego miłośnicy "luków", "wejderów" czy "sidjusów" znajdą coś dla siebie. Wszystkie karty dodatku zestawione w przygotowanym do druku pliku pdf znajdziecie tutaj! Poniżej prezentujemy piątkę ciekawszych kart z "Command of the Galaxy":Jakby tego było wam mało, to plik z nowym v-setem zawiera także dwunastokartowy mini dodatek "Vehicles of War", który na nowo "odkrywa" zalety miniaturek typu large i huge.

kliknij by pobrać wirtualny dodatek do Star Wars Miniatures pt. "Command of the Galaxy" (pdf)


W ciąglu najbliższych kilku dni na Bastionie pojawi się galeria kart "Command of the Galaxy" i "Vehicles of War", tak więc bacznie obserwujcie rubrykę "ostatnie artukuły".


KOMENTARZE (1)
Loading..