TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Bastionowa premiera "Armed and Operational"

2014-04-27 13:46:53 forum Star Wars Games

W świetle dramatycznych wiadomości dla wieloletnich fanów Star Wars i gry Star Wars Miniatures, jakimi okazało się otwarcie nowego kanonu poniższy news stracił wszystkie aspekty swojej "kanoniczności". Dodatkowo sprawę umniejsza fakt, że chcemy Wam zaprezentować produkt w pełni fanowski. Dziwnie patrzy się na całą rzeszę nowych miniaturek, które z punktu widzenia Disney'a są co najwyżej legendami. Ale czy to naprawdę cokolwiek zmienia? Czy nasze podejście do gry i nowych minisów musi być inne? Nikt graczom nie zakaże grać, tym bardziej że bitewniak jest już nieczynny i nie będą do niego powstawały oficjalne kanoniczne miniaturki. W przestrzeni fanowskiej mamy sporo miejsca i czasu na rozprawienie co dalej z kanonem i jak on wpłynie na nasze podejście do Star Wars. Ale pamiętajcie, że Gwiezdne Wojny były zawsze produktem rozrywkowym i jeżeli dalej chcemy, żeby nas bawiły, to nie możemy tworzyć do okoła nich jakiejś ideowej martyrologii.

Wracając do tematu newsa, w marcu międzynarodowy komitet graczy Star Wars Miniatures zrzeszonych na SWMGamers.com wydał siódmy wirtualny dodatek do gry pod nazwą "Armed and Operational" oraz mini dodatek pod tytułem "Invasion". Oba produkty zawierają łacznie 70 nowych kart do bitewniaka i wprowadzają rekordowo ilość nowych postaci do gry. I tak rzeszę miniaturek zasilił nowy Darth Maul, Death Watch Overlord z affinity dla Mandalorian, sithański Lord Scourge, upadły Jedi Pong Krell z serialu "The Clone Wars", "chłopaki" z Ręki Sprawiedliwości, trójka uczniów Luke'a Skywalkera, Larsowie (!), Sarlacc i wiele innych ciekawych postaci. Natomiast tak zwane duble, czyli figurki wydane wcześniej, można liczyć na palcach jednej ręki.

Jeżeli będziecie chcieli ściagnąć plik w formacie pdf przygotowany do wydruku kart to zapraszamy do zajrzenia pod ten adres. Zaglądając na bastionowe strony produktowe znajdziecie galerię ze wszystkimi kartamim, możecie tam również ocenić nowy twór komitetu.

Armed and Operational
Invasion

Poniżej natomiast prezentujemy pięć przykładowych kart z nowych dodatków.Kolejny v-set już w produkcji. Zatem niebawem na łamach Bastionu pojawią się najświeższe zapowiedzi wirtualnych kart do Star Wars Miniatures.
KOMENTARZE (2)
Loading..