TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

X-wingowe wiadomości

2016-07-06 18:05:46 FFG i Galakta

Czas na kolejną porcję newsów do Fantasy Flight Games i Galakty. X-wingowi gracze zbierający frakcję Szumowin powinni być zadowoleni z nowej, IX już z kolei fali rozszerzeń, bowiem 2 z 4 statków w niej zawartych reprezentują męty galaktyki.

IX fala rozszerzeńARC-170


To chyba największe zaskoczenie tej fali, chociaż pojawiał się od dłuższego czasu w przeciekach. FFG skrzętnie unika w całym artykule słowa Prequele, chociaż wszyscy wiemy skąd pochodzi ten poprzednik X-winga.

ARC-170 to dość ociężała, ale wytrzymała jednostka, dobrze radząca sobie przy małych prędkościach, ale coraz mniej żywo reagująca na manewry pilota wraz z przyspieszaniem. W grze przełoży się to na 6 pkt kadłuba, 3 pkt osłon, sześciu zielonych manewrach na prędkościach 1 i 2, oraz czterech z siedmiu czerwonych w przypadku jej wyższych wartości.

Pomimo tego, że bazowa wartość ataku tego myśliwca to tylko 2, to posiada on dodatkowe, tylne pole rażenia, oraz Alliance Overhaul, kartę rozszerzenia (jedną z 9 dołączonych) która z pewnością będzie używana z ARC-170 w każdej kombinacji. Sam myśliwiec można wyposażyć także w unikalny tandem – zarówno załoganta jak i droida astromechanicznego. Czytelnicy nowych komiksów Marvela(czy też Wookieepedii) rozpoznają też jednego z 4 imiennych pilotów – Sharę Bey.

Special Forces TIE


Myśliwiec na który wielu czekało po premierze Przebudzenia Mocy i zestawu podstawowego z nim powiązanym. Chociaż wygląda niemal identycznie jak taśmowy TIE/fo, ten myśliwiec to tak naprawdę zupełnie nowa jednostka, która w zamian za 1 punkt zwrotności, posiada 2 dodatkowe punkty osłon i zupełnie inny wskaźnik manewrów.

Zagłębiając się dalej w temat – chociaż obydwa myśliwce posiadają po 2 punkty ataku, Special Forces TIE może zostać wyposażony w rakiety. Co jednak ważniejsze, w zestawie znajdziemy kartę Special Ops Training kosztującą 0 punktów, która pozwala na dorzucenie 1 kości do podstawowego ataku, albo wykonanie dodatkowego ataku z pola pomocniczego.

Sam zestaw zawiera 4 pilotów, w tym 2 unikatowych, pięć kart rozszerzeń i wszystkie inne potrzebne do gry elementy. Co ciekawe, jako że Special Forces TIE można wyposażyć jednocześnie w rozszerzenia systems jak i tech upgrades, znajdziemy jedne i drugie.

Protectorate Starfighter


Znany także jako Fang fighter, ten myśliwiec znany z serialu Rebelianci i komiksu Kanan to jednostka budowana na zamówienie, z unikalnym systemem żyroskopowego montowania skrzydeł i ukrytą wyrzutnią torped.

Ten mandaloriański myśliwiec jest jedną z potężniejszych jednostek Szumowin, chociaż złudnie jedną z prostszych. Posiada zdrową kombinację 3 punków ataku, zwinności i 4 pancerza, a ponadto dostęp do akcji skupienia, namierzenia, beczki i boosta.

Chociaż jego wskaźnik manewrów, dostępne akcje w połączeniu z brakiem osłon sugerują, że może on zachowywać się podobnie do A-winga, czy TIE Interceptora, to dołączeni do niego piloci (tacy jak Fenn Rau) faworyzują zuchwałe, agresywne zagrania. Odpowiednio, spośród 6 kart pilotów i 2 rozszerzeń, cztery odnoszą się się do zasięgu 1, a 3 z nich nagradzają wlatywanie wprost pod działa przeciwnika.

Shadow Caster


Kolejny statek z serialu Rebeliaci, Shadow Caster był jednostką należącą do Ketsu Onyo, ambitnej byłej towarzyszki Sabine Wren. To zwrotny, dobrze uzbrojony patrolowiec, stawiający na prędkość kosztem mocy osłon. Wyróżnia go przede wszystkim obrotowe działo, którego kierunkiem można sterować z kokpitu; ponadto Shadow Caster posiada też generator promienia ściągającego.

Zestaw zawiera statek na dużej podstawce, 4 karty pilotów i 12 kart rozszerzeń, a w dodatku wszystkie inne potrzebne elementy. Co ważne, Shadow Caster wprowadza nowe zasady i możliwości do rozgrywki. Zamiast standardowej 360-stopniowej wieżyczki, ten patrolowiec typu Lancer posiada ruchome pole ostrzału, symbolizowane żetonem przytwierdzonym do podstawki statku. Gracz może je przestawić akcją rotate arc na dowolny inny kwadrant.

Dzięki temu ten statek zyskuje część elementów przewagi klasycznej wieżyczki, a zarazem zyskuje swój unikatowy szlif. Jak można się spodziewać, wszyscy troje unikalni piloci dołączeni do zestawu aktywnie wykorzystują ten mechanizm.

Ponadto dołączone karty rozszerzeń pozwolą zaśmiecić pole bitwy żetonem odpadków, skorzystać z umiejętności pilotów własnych IG-2000 na polu bitwy, czy też nałożyć długotrwałe efekty promienia ściągającego na wrogie jednostki.

Weterani Imperium - długo oczekiwana ogólnoświatowa premiera


Najbardziej niesławni z imperialnych pilotów prują nieba w budzących grozę maszynach. Bombowce Eskadry Gamma o charakterystycznych białych pasach są wyjątkowo zwinne, dzięki czemu z łatwością unikają ostrzału okrętów, zaś szkarłatne defendery TIE Eskadry Glewii zasypują swoje cele gradem ognia z zabójczo skutecznych działek.
Niniejszy zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne, aby dodać do gry 1 myśliwiec TIE defender oraz 1 bombowiec TIE.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA: 1 instrukcja, 24 karty, 26 żetonów, 2 wskaźniki manewrów, 2 pomalowane statki z podstawkami i kolumnami.

FAQ i inne


Na stronie FFG można też znaleźć nowe FAQ, dostępne tutaj.

Pozostając w temacie, pojawiło się także oficjalne FAQ do Star Wars Rebelii, dostępne tutaj.

Na koniec kalendarz najnowszych zapowiedzi od polskiego wydawcy:

Star Wars Armada:
Fala III – sierpień/wrzesień 2016 (premiera równoczesna ze światową)
Fala IV – II połowa 2016 (premiera równoczesna ze światową)

Star Wars Rebelia:
lipiec/sierpień 2016

Star Wars Imperium Atakuje:
Powrót na Hoth – sierpień/wrzesień 2016
Powrót na Hoth, zestawy dodatkowe – sierpień/wrzesień 2016
KOMENTARZE (5)

Bitewniaki

Imperium Atakuje - zestawy dodatkowe Bespińskiego Gambitu

2016-07-03 18:46:26 FFG i Galakta

Zbliża się data wydania Powrotu na Hoth w Polsce (sierpień/wrzesień 2016), a znamy już dodatki jakie będą towarzyszyć zestawowi Bespin Gambit (oryginalnie miał zostać wydany w II połowie tego roku, na razie brak potwierdzenia tej informacji). Jak zawszę, każdy rozbuduje zarówno rozgrywki Imperium Atakuje oparte na kampanii, jak i klasycznej rywalizacji.

Lando Calrissian – zestaw sojusznika


Jako Baron Administrator Miasta w Chmurach, Lando Calrissian ma dostęp do wielu zasobów i kontaktów. Chociaż w ostatnimi czasy zdobył poważanie na galaktycznej arenie, to w sercu pozostał przemytnikiem, szulerem i wyrzutkiem, co teraz wykorzystuje aby wesprzeć Sojusz Rebeliantów i ich agentów próbujących nie dać się złapać Imperialnemu Biuru Bezpieczeństwa.

Kampanie Imperium Atakuje z pewnością zyskają na posiadaniu tak charyzmatycznego przemytnika jak Lando Calrissian. W dodatku znajdziemy misję dodatkową, która przedstawia problem zagubionych zapasów i korupcji, które Lando stara się rozwikłać. Niezależnie od tego, czy bohaterowie postanowią go w tym wesprzeć czy nie, jego przedsiębiorcza natura i ochocze lekceważenie zasad z pewnością będą dla nich atutem.

W Konfrontacjach również można sporo zyskać na wsparciu Lando. Całkowicie nowa mapa symbolizuje Kryjówkę na Lothalu, gdzie gracze będą się zmagać między sobą w odzyskaniu artefaktów i ukrytej dostawie uzbrojenia. Będą oni także mogli skorzystać z nowej karty Dowodzenia Tough Luck, która pozwala usunąć kostkę przeciwnego gracza, którą właśnie przerzucił. Ta i inne karty z zestawu pozwolą wykorzystać niekonwencjonalną taktykę Lando Calrissiana aby szybko odwrócić szalę zwycięstwa na własną stronę.

ISB Infiltrators – zestaw przeciwnika


W całej galaktyce mało jest organizacji budzących większy strach niż Imperialne Biuro Bezpieczeństwo. Spokojna rodzina mieszkające tuż obok może sekretnie służyć IBB. Tak samo ten człowiek, którego codziennie mijasz idąc do pracy, albo ta gadatliwa kobieta przesiadujące całe dnie w kantynie. W atmosferze absolutnego braku zaufania i strachu, który można kroić nożem, niewielu śmie nawet wymawiać słowo „rebelia”. Teraz, dzięki temu zestawowi dodatkowemu, gracze będą mogli wspierać ten stan i karać wszystkich wykrytych podżegaczy.

Jeśli bohaterowie będą na tyle pechowi, żeby natrafić Infiltratorów IBB w trakcie misji, szybko przekonają się że są oni niebezpiecznymi przeciwnikami, którzy dzięki nowemu stanowi Hidden/Ukryta mogą redukować celność wroga i generować dodatkowe wzmocnienie. Ponadto, każdy z Infiltratorów może skorzystać z umiejętności Coordinated Raid, która umożliwia innej figurce z grupy przerwanie i wykonanie ataku.

Agent Blaise – zestaw przeciwnika


Agentami IBB przewodzi w Mieście w Chmurach Agent Blaise, metodyczny wojownik i doświadczony śledczy. Ten zestaw dodatkowy wprowadza widmo jego zagrożenia i imperialną precyzję do gry.

Niezależnie, czy przemierzasz chyłkiem korytarze Miasta w Chmurach, czy angażujesz się w niezliczonych misjach w całej galaktyce, Agent Blaise jest niebezpiecznym przeciwnikiem dla rebelianckich bohaterów. Ten zestaw zawiera też nową talię Agend, Imperial Intelligence. Pozwala ona wykorzystać zalety wywiadu i obserwacji – dla przykładu Under Surveilllance umożliwia wykorzystanie wrogich ataku przeciwko rebelianckim postaciom w najmniej spodziewanym momencie.

Gracze mogą także wykorzystać Agenta Blaise’a w swoich drużynach konfrontacyjnych, aby utrudniać używanie wsparcia rebeliantom. Dwie nowe dołączone misje pozwolą im też zwierzyć przerażające otchłanie kwatery głównej IBB, a nowe karty Dowodzenia oferują nowe niespodziewane możliwości dla oddziału uderzeniowego. Agent Blaise, dzięki swojemu doświadczeniu śledczego, pozwala także na usunięcie z ręki przeciwnika kart Dowodzenia.

Bossk – zestaw przeciwnika


Na sam koniec, warto wspomnieć o łowcy Bossku, zabójczym Trandoshaninie! Dzięki temu zestawowi dodatkowemu gracze będą mogli wykorzystać jego nieokiełznaną dzikość. Niezależnie od tego , czy Bossk będzie wspierał frakcję Najemników w Konfrontacji, czy też zapoluje na graczy w trakcie kampanii, gracze szybko przekonają się o jego niebezpiecznej naturze.

Podczas kampanii, zestaw oferuje nowe wyzwania jak i dodatkowe karty Agend. Wykorzystane, pozwolą szybko wytropić Rebeliantów, czy też szybko przeszmuglować broń przez toydariański gąszcz, wszystko dzięki szalonym atakom Bosska i jego umiejętnościach regeneracyjnych.

W zestawie znajdują się też dwie misje konfrontacyjne i zestaw nowych kart Dowodzenia. Przykładowa karta, Wild Attack, pozwala zadeklarować atak wzmocniony o czerwoną kość, co może dać odpowiednią przewagę, aby pokonać potężnego wroga.

Dodatkowo zapowiedziano także trzy zestawy, po jednym dla każdej frakcji, ikonicznych i zdecydowanie martwych postaci. Gracze Imperium Atakuje, powitajcie Obi-Wana Kenobiego, Wielkiego Inkwizytora i Greedo!

Obi-Wan Kenobi – zestaw sojusznika


Jeden z garstki Rycerzy Jedi, którzy przeżyli pogrom Zakonu pod koniec Wojen Klonów, Obi-Wan Kenobi ukrywał się na Tatooine przez prawie osiemnaście lat. W tym czasie chronił Luke’a Skywalkera przed sługami Imperium – ale teraz syn Anakina opuścił Tatooine, żeby kształtować losy galaktyki. Teraz dzięki temu zestawowi Obi-Wan może wyjść z cienia, żeby wesprzeć Sojusz Rebeliantów.

Obi-Wan to potężny rycerze Jedi, a jego umiejętności Mocą mogą mieć ogromny wpływ na przebieg kampanii. Nie tylko potrafi on wpłynąć na wrogie umysły, ale dodatkowo jego zostać zawiera nową kartę przedmiotu: Ancient Lightsaber. Chociaż ta broń przeznaczona na bardziej cywilizowane czasy może obrócić losy bitwy na stronę Rebeliantów, gracze będą potrzebować czegoś więcej niż siłowego rozwiązania, aby unikną imperialnego patrolu w dołączonej misji przeznaczonej dla kampanii.

W Konfrontacji gracze zyskają dwie nowe misje osadzone w Barze Anchorhead, oraz nowe karty Dowodzenia wspierające użytkowników Mocy.

The Grand Inquisitor – zestaw przeciwnika


Pojawiający się po raz pierwszy w serial animowanym Rebelianci, Wielki Inkwizytor jest jednym z najstraszniejszych złoczyńców galaktyki. Pau’ański Rycerz Jedi, który przeszedł na Ciemną Stronę po upadku Zakonu, służy on teraz Imperatorowi w usuwaniu wszelkich śladów istnienia Jedi.

Bez względu na to, czy zamierzacie grać Wielkim Inkwizytorem w kampanii, czy też Konfrontacji, jego umiejętności mocy i znajomość technik walki mieczem świetlnym czynią go niebezpiecznym przeciwnikiem. Posiada on piętnaście punktów żywotności i pięć szybkości, oraz w razie potrzeby, może wykonać atak dystansowy rzucając swoim mieczem. Posiada on też umiejętność Deadly, która może anulować za wzmocnienie wynik uniku na kości przeciwnika.

Jak widać, Wielki Inkwizytor jest niezwykle potężną postacią, którą będzie można spotkać w dołączonej misji do kampanii, oraz dwóch nowych przeznaczonych dla trybu Konfrontacji. Dadzą one okazję zapędzić rebeliantów w ślepy zaułek na Ithorze, albo skorzystać z niszczycielskiego potencjału stacji na Kashyyyk. W zestawie znajdziemy też trzy karty Agend, nowy przedmiot i kolejne trzy karty Dowodzenia.

Greedo – zestaw przeciwnika


Działając jako łowca nagród na Zewnętrznych Rubieżach, Greedo musi wykorzystywać swoją bystrość i umiejętności do pełni możliwości. Chociaż nie jest znany z szybkiej ręki, nie liczy dużo za swoje usługi, a co najlepsze – łatwo go zastąpić. Jeśli potrzebujesz łowcy nagród, który poprowadzi najemników w rozpaczliwej próbie ataku, zestaw Greedo będzie jak znalazł.

Kosztujący jedynie cztery punkty, Greedo może być właśnie tą figurką, która uzupełni twój oddział. Utrata jego postaci nie powinna stanowić większego problemu, a jednocześnie, póki rebeliancki gracz nie skupi na nim swoich ataków, zada on dość znaczące obrażenia. Dwie nowe misji do Konfrontacji zawarte w tym zestawie sprowadzą graczy do ufortyfikowanego hangaru, dając szanse na użycie karty In the Shadows (do końca rundy wrogie figurki nie widzą twoich jeśli dzielą je co najmniej 4 pola) aby przeprowadzić niezauważenie swoje siły.

Zestaw Greedo wprowadza też nową kartę przedmiotu, trzy karty Agend, z czego jedna z nich to misja.
KOMENTARZE (1)

Bitewniaki

Nowości w Armadzie...

2016-07-02 10:38:07 FFG i Galakta

Zbliża się data premiery polskiej wersji językowej trzeciej fali dodatków do Armady (sierpień/wrzesień 2016, równocześnie z premierą światową), a FFG już jakiś czas temu zapowiedziało i kolejną, czwartą z kolei, dwustatkową falę.


III FalaFlotylle na horyzoncie


Flotylle, które pojawią się w grze wraz z III falą dodatków, to zupełnie nowy typ statków. Ponieważ każda flotylla składa się z kilku statków, jest reprezentowana w grze przez dwa mniejsze modele na jednej podstawce. W większości przypadków zachowują się zupełnie tak, jak zwykłe statki z jednym wyjątkiem. Kiedy flotylla miałaby nachodzić na inny statek, należy zadać kartę uszkodzeń wyłącznie flotylli, ale nie statkowi, z którym się zderzyła. Wyjątkiem jest nachodzenie na siebie dwóch flotylli – wtedy obie otrzymują po jednej karcie uszkodzeń.

Flotylle to nie tylko zwinne grupy małych statków – to także nowy sposób aby wspomóc swoją armadę. Obie flotylle z III fali dodatków mają symbol ulepszenia nazwany „Wsparcie floty”. Jest to wyjątkowe ulepszenie, ponieważ w większości przypadków daje ono więcej dodatkowych możliwości wsparcia całej flocie, a nie tylko samej flotylli.

Imperialne transportowce szturmowe


Wraz z transportowcami szturmowymi w Armadzie pojawi się popularny krążownik Gozanti.

Z niezbyt imponującymi statystykami z pewnością nie stanowią olbrzymiego zagrożenia bojowego dla przeciwnika, jednak mają inne zalety, których nie można zlekceważyć. Po pierwsze ich koszt w punktach jest porównywalny raczej ze szwadronami myśliwców, niż z dużymi statkami. Po drugie mimo słabej siły ognia potrafi wytrzymać ostrzał dzięki swoim żetonom uniku. Najważniejsze jednak jest to, że statki typu Gozanti wnoszą ze sobą na pole bitwy nowe ulepszenia floty.

Z ośmiu ulepszeń, które wprowadza to rozszerzenie połowa to ulepszenia „Wsparcia floty”. Ulepszenia te działają inaczej niż większość typowych kart, ponieważ stanowią zazwyczaj wsparcie dla całej floty, nie zaś dla statku, do którego są przypisane. Karta ulepszenia Centrum dowodzenia bombowcami stanowi dodatkowe wsparcie dla bombowców w pobliżu, pozwalając przerzucić im podczas ataku jedną kość. Sieć łączności pozwala manipulować żetonami rozkazów i lepiej przystosować się do sytuacji na polu bitwy. Flotylle są tym elementem gry, który spaja poszczególne części floty i ukazuje cały ich potencjał.

Rebelianckie transportowce


Po drugiej stronie staje flotylla Rebelianckich transportowców. Można wystawić je jako Gr-75 z modyfikacjami bojowymi albo Średnie transportowce Gr-75. Te drugie są szczególnie ciekawe, ponieważ to pierwszy statek w grze Star Wars: Armada, który nie posiada żadnych wbudowanych możliwości walki z innymi statkami.

Mimo, że brakuje im zdolności bojowej, Rebelianckie transportowce mają olbrzymie możliwości wspierania floty. Tak jak w przypadku statków typu Gozanti, tak i w tym rozszerzeniu cztery z ośmiu kart ulepszeń to „Wsparcia floty”. Oznacza to, że transportowce można wykorzystać razem z Siecią łączności do wydawania rozkazów innym statkom, albo np. zostawić je z tyłu z główną siłą floty i wysyłać tylko Zespoły naprawcze.

Nowe karty ulepszeń to nie wszystko, co wprowadza do gry III fala statków do Star Wars: Armady. Wraz z flotyllami pojawią się także inne typu ulepszeń, dowódca i pewien członek załogi, który pozwoli na darmowe przerzuty kości przyjaznym statkom w zasięgu 3.

Wezwać wsparcie


Nowe karty ulepszeń i flotylle wprowadzają do Star Wars: Armada niespotykane dotąd możliwości taktyczne. Dzięki „Wsparciom floty” ujawnij całą moc, która tkwi w Twoich statkach i pozwól im rozwinąć skrzydła.

IV Fala


Zawierająca dwa definiujące styl floty statki, po jednym dla Rebelii i Imperium, fala IV dodatków do Armady pozwoli graczom wykorzystać siłę generatorów pola grawitacyjnego, potężnych frontowych dział I wielu innych nowych technologii. Będą mogli tworzyć pułapki na przeciwnika, angażować wroga na nowych warunkach, zwiększać wagę celów, czy zmieniać sytuację całego pola bitwy.

Wraz z nowymi statkami, strategicznymi modyfikacjami, fala IV nie tylko dodaje nowe okręty i dowódców, ale stwarza graczom nowe możliwości do radowania się bitwami!

Interdictor


Interdictor został w dużej mierze zaprojektowany jako imperialna odpowiedź na nieuchwytność rebelianckich sił. Chociaż z kształtu przypomina Gwiezdnego Niszczyciela, Interdictor jest drobniejszą jednostką, która poświęca siłę osłon i dział na rzecz zaawansowanych generatorów pola grawitacyjnego pozwalających na wyrwanie wrogich okrętów z nadprzestrzeni. Interdictor patrolujący dowolną linię nadprzestrzenną może zgubić niczego nie podejrzewającego rebelianckiego kapitana, odcinając mu drogę ucieczki i niszcząc ostatnią szansę galaktyki na wolność.

W Armadzie, Interdictor jest solidną, osadzoną na średniej wielkości podstawki jednostką, przypominającą Niszczyciela typu Victory. Jednakże podobieństwa są pozorne i statek ten opiera się w dużym stopniu na swoich kartach Experimental Retrofit. Dla przykładu Interdictor Suppresion Refit kosztuje 5 punktów więcej niż Victory II, tracąc do niego jednocześnie dwie kości z frontowego pola ostrzału, i po punkcie z bocznych osłon. W zamian za to, dostaje on niespotykaną dotąd możliwość wpływania na pole bitwy dzięki takim kartom jak Experimental Projector, czy G7-X Grav Well Projector.

Oczywiście, jako że Interdictor w tak dużym stopniu opiera się na swoich kartach rozszerzenia, w jego zestawie znajdziemy czternaście takich kart jako dodatek do standardowych dwóch przedstawiających jego warianty. Ponadto znajdziemy w nim też rzecz jasna pomalowany model, podstawkę, zasady i wszystkie potrzebne kartoniki.

Liberty


Krążownik MC80 Liberty stanowił szpicę rebelianckiej floty, a jego imiennik był równie sławny w Sojuszu, jak i osławiony wśród imperialnych dowódców. Uzbrojenie Liberty jest jednym z najpotężniejszych dostępnych rebeliantów. Ze względu na to, potężne przednie osłony, oraz swój rozbudowany hangar, Liberty jest jako pierwszy brany pod uwagę jeśli chodzi o prowadzenie flot przez okupowane przez Imperium terytoria.

Podobnie jak Home One, Liberty jest przedstawiony w Armadzie jako okręt na dużej podstawce z ośmioma punktami pancerza. Pomimo tego podobieństwa, oraz faktu że obydwa wyszły spod zdolnych rąk mieszkańców Mon Calamari, te okręty różnią się drastycznie. Podczas gdy Home One opiera się na swoich burtowych bateriach, czterech punktach na bocznych i przednich osłonach, Liberty został skonstruowany do przeprowadzania frontalnych ataków. Jego przednie baterie przestawia aż siedem kości ataku, a broniony jest sześcioma punktami osłon. Ponadto, jego karty rozszerzeń są dużo bardziej ofensywne niż w przypadku tych dołączanych do Home One.

Dzięki temu Liberty pozwala wprowadzić nowe rozwiązania taktyczne dla rebelianckich graczy, takie jak przeprowadzenie frontalnego ataku MC80 wspieranego z flank Nebulonami-B. Oczywiście wiele z dołączonych czternastu kart rozszerzeń wspiera takie agresywne zagrania. Dla przykładu, Generał Madine zwiększa manewrowość floty, a Veteran Gunners dają szansę na zmaksymalizowanie najważniejszych ataków.

Fala IV nie została jeszcze zapowiedziana przez Galaktę w naszym kraju, za granicą jest planowana w końcówce trzeciego kwartału 2016.
KOMENTARZE (3)
Loading..