TWÓJ KOKPIT
0

Księga Boby Fetta

Co z drugim sezonem „Księgi Boby Fetta”?

2023-04-05 20:53:04Już w piątek rozpocznie się Celebration w Londynie, a tam liczymy na zapowiedzi filmowe i kto wie czy nie serialowe. W spekulacjach poruszono też temat powrotu Boby Fetta. Jak wiemy, dotychczas nie pojawił się on w trzecim sezonie „The Mandalorian”, mimo, że plotki sugerowały coś takiego. Niektórzy twierdzą, że to celowe i w finale trzeciego sezonu pojawi się Fett otwierając kwestię drugiego sezonu „Księgi”. Bo trzymanie w tajemnicy pojawienia się Fetta w trzecim sezonie nie ma większego sensu jeśli miałby się pojawić tylko na chwile. A jak wiemy Lucasfilm już parę razy niechcący sugerował jego udział w serialu, a potem to znikało. Natomiast to oczywiście tylko spekulacje, ale są też pewne plotki.

Oliwy do ognia dolało 1,5 miesiąca temu MSW pisząc o scenariuszach do czwartego sezonu „The Mandalorian” (wiecej) i przy okazji sugerując, że ich źródła miały wrażenie, że drugi sezon „Księgi Boby Fetta” również może być już napisany. Żadnego potwierdzenia nie mieli, tylko domniemania. Tam oczywiście nakładała się sprawa, że Fett prawdopodobnie będzie częstszym gościem w czwartym sezonie, więc źródło może mylić seriale.

Natomiast do tematu drugiego sezonu co pewien czas wraca sam Temuera Morrison. Nie mówi nic nowego, względem jego wypowiedzi z czerwca. Raczej ubiera to w innych słowach. Chciałby mieć szansę pokazać go z tej twardszej strony.

Jednak najciekawsze fragmenty podsycające spekulacje znalazły się w artykule na oficjalnej opublikowanym w połowie marca 2023. We fragmencie mówiącym o tym, że Din Djarin wrócił do Grogu, piszą wprost, że jego pojawienie się było niespodzianką w pierwszym sezonie „Księgi Boby Fetta”. Mimo, że fani to zauważyli fragment nie został przeedytowany.

Na koniec jeszcze jedna wypowiedź Ming-Na Wen, która kilka miesięcy temu przyznała, że wciąż ma nadzieję na drugi sezon. Ale to jest biznes, więc nie mówi się nic, dopóki się to nie wydarzy. Potem sugerowała, by odpukać w niemalowane.

Przypominamy, że pierwsze poważne plotki o drugim sezonie pochodzą z promocji Disney+ w Argentynie. Już za parę dni przekonamy się, czy za spekulacjami kryje się coś więcej, czy na razie to tylko fanowskie gadanie.
KOMENTARZE (6)
Loading..