TWÓJ KOKPIT
0

Detours

Obsada Star Wars Detours

2012-09-21 09:48:50

Według różnych źródeł premiera serialu komediowego ma mieć miejsce w 2013 roku na antenie Cartoon Network. Nie wiadomo jednak czy będzie to ramówka wiosenna czy jesienna, możliwe, że Detours pojawi się w drugiej połowie roku aby wesprzeć promocję Sagi przed powrotem do kin Ataku Klonów i Zemsty Sithów. To wszystko domysły, wiemy natomiast na pewno czyim głosem przemówią Imperator, Vader i inni. Oto lista najważniejszych postaci oraz, aktorów , którzy użyczą im głosów.Seth MacFarlane - Imperator Palpatine
Zachary Levi - Biff Tarkin
Seth Green - Obi-Wan Kenobi /Qui-Gon Jinn/ Cad Bane
Breckin Meyer - Boba Fett/Admirał Ackbar
Donald Faison - Super Ace
Tara Strong - Harmony
Nat Faxon - Greedo
Jennifer Hale -Major Steel
Billy De Williams - Lando Calrissian
Abraham Benrubi - Darth Vader
Anthony Daniels - C-3PO
Catherine Taber - Księżniczka Leia
Ahmed Best - Jar Jar Binks
Zeb Wells - Dengar

W obsadzie wymienieni są także inni aktorzy przy których brak nazwisk postaci. Nie jest pewne czy zostali tam umieszczeni z myślą o późniejszych odcinkach serialu, w których mieliby pojawić się nowi bohaterowie czy też są oni zaangażowani do ról drugoplanowych. Aktorzy ci to: Joel McHale, Felicia Day, Grey DeLisle, Dee Bradley Baker, Cree Summer, oraz znany z maczania palcy w tematach "gwiezdnowojennych" "Weird Al" Yankovic.
KOMENTARZE (15)

Detours

Rozmowa z twórcami Detours

2012-09-09 12:20:28
Matthew Senreich i Seth Green wciąż ujawniają kolejne materiały na temat powstającego Star Wars Detours . W rozmowie z serwisem IGN wyjawili kilka założeń przyjętych w czasie produkcji. Sceny w Detours nie będą tylko dowcipami sytuacyjnymi, serial ma tworzyć spójną całość, a postacie będą się rozwijać w jego trakcie.
Dowiedzieliśmy się także, że na planie pojawi się Luke, chociaż na razie niewiele o nim wiadomo- ponoć ze względu na to, że mieszkając na odludziu nie jest duszą towarzystwa. Ponadto może się okazać, że scena z Nowej Nadziei nie była pierwszym spotkaniem młodego Skywalkera z Kenobim.


Twórcy odnieśli się do zastrzeżeń jakie budzi projekt u części "ortodoksyjnych" fanów Star Wars. Uważają, że każdy ma prawo do własnego postrzegania tego wspaniałego uniwersum, a ich praca nie ma na celu ośmieszenia Gwiezdnych Wojen, chcą raczej aby wszyscy śmiali się z nimi i dobrze się przy tym bawili. W swoim serialu odniosą się do wielu utartych a nie dla wszystkich zrozumiałych prawd . Green porównał nawet Gwiezdne Wojny do dzieł Szekspira, które były wielokrotnie interpretowane na przestrzeni lat i przymierzane do różnych konwencji. Według niego Detours jest właśnie próbą odmiennej interpretacji dzieła Lucasa.
Na koniec panowie przyznali, że głównym założeniem jest dotarcie zarówno do starszych jak i młodszych fanów Sagi. Ci pierwsi odnajdą wiele zabawnych nawiązań do znanych i lubianych scen a ci drudzy będą mieli okazję do lepszego poznania świata wykreowanego wiele lat przed ich urodzeniem.
Cały wywiad w języku angielskim możecie znaleźć tutaj
KOMENTARZE (12)
Loading..