TWÓJ KOKPIT
0

Detours

Lucasfilm usuwa Detours z internetu

2013-03-18 12:54:14 Star Wars ReportZgodnie z zapowiedzią z oficjalnej z zeszłego tygodnia, Lucasfilm wraz z przejęciem przez Disneya, całkowicie zmienia swoją strategię wobec Gwiezdnych Wojen. Zmiany nie ominęły oddziału Lucasfilmu zajmującego się animacją i projektów, którymi zajmowało się Lucasfilm Animation. Nie powstanie szósty sezon „Wojen Klonów”, mają rozpocząć się prace nad tajemniczym nowym serialem, a komediowy projekt „Detours”, zapowiedziany w zeszłym roku na Celebration VI, zostanie przełożony "w nieokreśloną przyszłość". Jak bardzo nieokreśloną?

Przytoczmy teraz dokładny cytat z oficjalnej: ”Na Star Wars Celebration VI w zeszłym roku, George Lucas dał fanom wgląd w komediowy serial animowany Star Wars Detours, którym opiekowali się Seth Green, Matthew Senreich i Todd Grimes. Detours było obmyślane i produkowane zanim zdecydowaliśmy się ruszyć z nową trylogią Star Wars, z uwagi na tą decyzję, Lucasfilm podważyło czy jest sens ruszenia z zupełnie nową animowaną komedię przed premierą Epizodu VII. W rezultacie postanowiliśmy przełożyć premierę Detours na późniejszy termin.”

Nikt nie napisał wyraźnie „anulujemy ten projekt”, ale z powyższej wypowiedzi można wnioskować, że na premierę Detours możemy poczekać jeszcze dobrych kilka lat. Zwłaszcza, że rok 2015 jako premiera Epizodu VII wcale nie jest taki pewny, ani ostateczny. Może być też tak, że Lucasfilm stara się uspokoić fanów i przeczekać, aż wszyscy o tym projekcie zapomną: dziś z oficjalnej, a także z oficjalnego konta Star Wars na YouTube zniknęły całkowicie wszelkie materiały dotyczące Star Wars Detours, wszystkie zwiastuny i klipy. Istnieje jeszcze konto na Facebooku z dowcipnymi obrazkami, ale zapowiada się, że właśnie to były ostatnie materiały o Detours z oficjalnych źródeł.

Na rozgrzanie emocji związanych z serialem możemy polecić powrót do pokazu z Celebration VI:Temat na forum
KOMENTARZE (48)
Loading..