TWÓJ KOKPIT
0

Mroczne widmo

Pepsi i TPM

1999-09-19 11:38:00

Dzisiaj dział Epizod 1 został uzupełniony kolekcja promującą PepsiCo
KOMENTARZE (5)

Mroczne widmo

TPM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1999-09-17 11:38:00

Ta data utkwi na długo w pamięci - rozpoczeło się nowe odliczanie !!! Od dziś "Mroczne Widmo" już w kinach.
KOMENTARZE (5)

Mroczne widmo

Ponownie o premierze TPM

1999-09-15 22:38:00

Jeszcze krótko o pokazie Mrocznego Widma. Zapomniałem z tego wszystkiego powiedzieć, że organizatorzy zaskoczyli mnie (a raczej nas) organizacją całego przedsięwzięcia. Do plusów można np. zaliczyć dobrą organizację i fakt że każda wychądząca osoba otrzymała skromny prezent (książka "Mroczne Widmo", notes SW-owy, breloczek, długopis itd...). Do minusów i to nawet dużych zaliczam sposób prowadzenia konferansjerki przez Panią Torbicką, największą plamę w/w osoba dała podczas bardzo krótkiego wywiadu (jeżeli tak to można nazwać) z Rick'iem McCallum'em, on aż czekał na następne pytanie(a), a tu "...no to dobrze, PaPa". Czy ta kobieta zdaje sobie sprawę z tego co zrobiła i z kim rozmawia i jakie pytania powinna zadać. Szanowna Pani, totalna klapa i brak kompetęcji, wiedzy itp., mam cichą nadzieję że następnym razem będzie to osoba w pełni zorientowana i wiedząca "co w trawie piszczy". Na początku seansu były małe kłopoty z dzwiękiem, siedziałem na balkoniku tuż koło techników i słyszłem jak "rzucają mięsem" :) na jakość, tylko nie wiem czy sprzetu czy kopii filmu, ale jeżeli to ma być THX i inne bajery to sorry, ale to jakieś nieporozumienie :(((. A, jeszcze o bankieciku, było super, bajer i co tam jeszcze, no sami wiecie...... .Fotki z "balu" będą około 16.09 br.. Zapraszam. Patrz tutaj.
KOMENTARZE (2)

Mroczne widmo

Mroczne Widmo w gazetach

1999-09-15 11:38:00

Jak donosi Gazeta Wyborcza, piątkowe wydanie będzie poświęcone SW, a na dodatek tygodnik z programem TV "TO & OWO" poświęcił :) pierwszą stronę również SW, w gwiazdozbiorze opisana jest osoba Ewan`a McGregora.
KOMENTARZE (3)

Mroczne widmo

Pierwsza ocena

1999-09-12 22:38:00

Słowa te piszę jak tylko wróciłem z Sali Kongresowej, gdzie odbył się pokaz przedpremierowy filmu "Gwiezdne Wojny Część I: Wroczne Widmo" . Więcej przeczytacie:
Przybyłem, Zobaczyłem i Zdobyłem......zaproszenie na bankiet po przedpremierze (dzieki tobie Aśku). No dobra, było naprawdę świetnie, byli prawdziwi Fani i Ci z "Dziada i Pradziada", oraz tacy co poprostu musieli się pokazać i oczywiście "Ludzie Światowi" np: Pani Dorota Stalińska (kontuzjowana) i Pan Andrzej Mleczko. Gdy światła przygasły wszyscy zamilkli, rozpoczeło się. Pojawiły się napisy rozpoczynające każdą część, ale w naszym rodzimym języku - zdębiałem, ale to była tylko reklama głównego sponsora P.Z.U., na całej sali było słychać jedno wielkie łubudu, to kamienie spadające z serc prawdziwych Fanów. Następnie pojawiła się Pani Torbicka z dwoma prezesami P.Z.U. (Życie i S.A.) i zadała im kilka pytań. Następnie odbył się świetlny pokaz laserowy :) i po krótkiej przerwie pojawił się w blasku świateł sam Rick McCallum, sala oszalała :))))) tzn. Fani oszaleli, sala z opóżnieniem. Krótki wywiad przeprowadzony przez Panią Torbicką i wreszcie nadeszło Mroczne Widmo, cała sala zamarła do momentu czołówki. Po seansie podreptaliśmy na "bankiet", drogę wskazywały klony Królowej Amidali, spotkaliśmy również Darth Sidiousa i Darth Maula, z którymi pogawędziliśmy i zapytaliśmy się co dzieje się z Rick'iem, ale ten opóścił już planetę "Naboo". Następnie małe coś na ząb i na popitkę w toważystwie Królowej (bardzo gościnna i serdeczna dziewczyna), podziękowaliśmy za serdeczną gościnę i zostaliśmy odprowadzeni na lądowisko do naszego statku i szybko do domciu aby jak najszypciej podzielić się z Wami wrażeniami. Przekonacie się sami jak obejrzycie zdjęcia.

Pozdrawiam Adam vel. Andaral
KOMENTARZE (2)

Mroczne widmo

Zaproszenie na pokaz

1999-09-11 11:38:00

Jutro o 19.00 odbędzie sie przedpremierowy pokaz "Mrocznego Widma" w Sali Kongresowej w Warszawie (zaproszenie)
KOMENTARZE (2)

Mroczne widmo

W oczekiwaniu...

1999-09-10 11:38:00

Do przedpremierowego pokazu zostało dosłownie kilka godzin, zaprezentujemy napewno zdjęcia z tego wydarzenia, może uda się zaprezentować film z tego co działo się przed i po imprezie.
KOMENTARZE (3)

Mroczne widmo

TPM w VIVIe

1999-09-09 11:38:00

Trwa wyścig wydawców gazet z artykułami o tematyce Gwiezdno Wojennej. I tak w dniu dzisiejszym magazyn Viva wypuścił wydanie specjalne: Gwiezdne Wojny Część 1.
KOMENTARZE (7)

Mroczne widmo

Bilety na TPM

1999-09-05 11:38:00

Jutro w kinie Capitol i kasach ZASP rozpoczyna się sprzedaż biletów na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie sie w Warszawie 12.09 br., w Sali Kongresowej o godz. 19.00.
KOMENTARZE (2)
Loading..