Mroczne widmo

Mroczne Widmo hitem DVD

0

Wydanie TPM na DVD cieszy się w stanach ogromną popularnością. Istnieją przypuszczenia, że już wkrótce gdzieniegdzie zabraknie tych dwupłytowych zestawów. Do tej pory sprzedano już 2,2 mln kompletów DVD.

EI DVD przez internet... UPDATE

1

Na kilkanaście dni przed premierą Epizodu I na DVD zapoznałem się z ofertą polskich sklepów internetowych:

  1. Sklep Wirtualnej Polski Jeszcze kilka dni temu wedłu informacji zamieszczonej na stronie, cena rynkowa to 145.00 PLN ;) a w sklepie WP tylko 135.00 PLN (w tym VAT). Zrobiono jednak uaktualnienie i cena w sklepie to 95.00 PLN.
  2. VIVID.PL - cena 147,62 zł, już można dokonać zamówienia, które zostanie zrealizowane po 7 listopada.
  3. CyberSam - cena 92 zł. także można już dokonać zamówienia.

(Lista sklepów będzie uzupełniana, masz jakieś namiary? daj cynk)

UPDATE (04-11-2001): W Sklepie Wirtualnej Polski znów obniżka ceny! tym razem Mroczne Widmo kosztuje 89 PLN w tym VAT. Tylko tak dalej!

Trzeci Dysk DVD?

darkhorizons.com
0

Od kilku dni po sieci krążą plotki jakoby LucasFilm miało wydać na początku 2002 roku kolejną płytę DVD (suplement) do The Phantom Menace. Amerykańscy fani wypowiadają się, że drugi dysk (z dodatkami zawierający dokumentalny film "Making of") jest świetny, ale wiele wizji Lucasa nie zostało do końca dobrze zrealizowanych. Na trzecim dysku miałoby być dużo więcej stuffu, w tym jakieś specjalne szczegółowe omówienia filmu. A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? (możesz się wypowiedzieć na Forum).

Jeszcze tylko 2 tygodnie

0

Tak, dokładnie za 14 dni na półki sklepowe trafi DVD The Phantom Menace (7 listopada), w cenie jak powszechnie wiadomo 99 zł. Od 17 października zakupów mogli dokonać Australijczycy, ciekawe jest jednak to, że DVD ukazało się tam także w ekskluzywnym, kolekcjonerskim pudełku...

Zmiany w Senacie?

episode-x.com
0

Na stronie www.episode-x.com pojawiła się taka ciekawostka: w wersji VHS Mrocznego Widma podczas obrad Senatu na Coruscant za senatorem Orn Free Taa stało dwóch ludzi (widać na screenie):


Natomiast w wersji DVD Mrocznego Widma za
senatorem są dwie kobiety rasy Twi`lek :))

DVD Review

0

W ostatnim numerze, brytyjskiego magazynu DVD Review, ukazał się kilkunastu stronicowy artykuł dotyczący wydania na DVD "Star Wars: Episode I - TPM".

Dzisiaj otrzymałem #30 magazynu DVD Review, w którym znalazłem bardzo duży artykuł o Gwiezdnych Wojnach i o szykującym się na sklepowe półki Epizodzie I w wydaniu DVD. Samo pismo jest, jak to się teraz mówi, wypasione na maxa i zawiera bardzo dużo artykułów i fotek - bardzo dobrej jakości. W artykułach o Star Wars są zamieszczone wywiady z: Georgem Lucasem, Rickiem McCallumem i o ich pracy podczas kręcenia EI i EII, ponad to znajdziemy wspomnienia G.Lucasa, z okresu współpracy z Sir Alec'em Guinness'em. Znajdują się kadry i sceny jakie zostały wycięte z wersji, jaką mogliśmy oglądać

do dnia dzisiejszego na VHS'ie, i powiem że tak bardzo dużo to ich niema :( .

Archiwum wiadomości dla działu "Mroczne widmo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.