Mroczne widmo

Artykuł o TPM DVD w Newsweeku

0

W nanjowszym wydaniu Newsweeka Polska na stronie 118 znajduje się artykuł o TPM na DVD. Artykuł ten zajmuje "aż" 2 strony i zawiera całą masę zdjęć.

Darth Maul - bohaterowie

0

Od momentu poznania daty premiery Epizodu II w Polsce i pojawieniu się trzech trailerów zapowiadających nadejście "Ataku Klonów", większość Fanów żyje w "amoku klonowym". Dla zrelaksowania się, proponuję przeczytanie bardzo dobrze napisanej, krótkiej charakterystyki jednej z czołowych postaci Epizodu I, jaką był Darth Maul. Autorem jest, dobrze znany wszystkim Sidious.

PS. od siebie mogę tylko dodać, że George Lucas popełnił znowu błąd, a nawet trzy, uśmiercając ponownie jedne z ciekawszych postaci, jakie pojawiły się w Gwiezdnych Wojnach - Darth Maula i Qui-Gonn Jinna, poprzednio był nim Obi-Wan Kenobi.

TPM na DVD - recenzja

0

Powracam do tematu ukazania się na płytach DVD, pierwszej części Gwiezdnych Wojen - Mroczne Widmo. Recenzję tego wydania napisał Sidious i jak do tej pory jesteśmy jedyną stroną o tematyce gwiezdnowojennej, na której, się ona ukazała. Zapraszamy wszystkich do jej przeczytania i życzymy miłej lektury :).

Prośba do...

0

Mam dużą prośbę do Tych, którzy: mają stałe łączę z internetem, kanał TV E! i możliwość zripowania dokumentu Star Wars Mania i długiej reklamy "Epizodu I na DVD" do formatu DivX, (które podobno lecą na tym kanale)...
Aby sie ze mną skontaktowali, ja ze swojej strony mogę zagwarantować miejsce na serwerze pod te filmy. Jestem na GG pod numerem 1251964 (niestety nie mam takiej stacji telewizyjnej i nie wiem czy te dokumenty są jeszcze emitowane).

Od dziś EI DVD w sklepach

0

Mimo, że w sieci supermarketów TESCO można kupić Mroczne Widmo od poniedziałku to jednak dopiero dziś nastąpiła oficjalna premiera płytek w Polsce. Na stronach Imperial Entertainment stworzono oficjalną, polską stronę EI DVD, wykonaną we flashu. Można stamtąd pobrać oficjalne tapety i bardzo ładny wygaszacz ekranu.

EI DVD bije rekordy

SKY News
0

Spokojnie, ale nie w Polsce :), jak do tej pory w samych Stanach sprzedano ponad 6,9 miliona płyt z Epizodem I na DVD w sklepach - ciekaw jestem ile będzie razem ze sprzedażą przez internet. W pierwszym tygodniu sprzedaży, wytwórnia 20th Century Fox, miała i nadal ma obawy, że może zabraknąć płyt DVD z filmem "Mroczne Widmo" w sklepach. Tylko pozazdrościć takich kłopotów!

TPM DVD w sieci Tesco

0

Dzisiaj punktualnie o 12.00 rusza sprzedaż "Mrocznego Widma" na DVD w sieci hipermarketów Tesco. W ramach promocji do zestawu będzie dołączony także plakat oraz album Egmontu "Mroczne Widmo - opwieść filmowa". Promocja trwa do wyczerpania nakładu.

EI w Tesco

0

Z informacji jakie otrzymaliśmy od kierownika działu Multimediów w Tesco, Epizod I na DVD ukaże się w sprzedaży dwa dni wcześniej przed oficjalną premierą, a dokładnie w poniedziałek 05 listopada. Cena będzie wynosiła 89,99 zł.

Kampania...

0

Dziś ruszyła kampania reklamowa Epizodu I na DVD w stacjach radiowych. A do premiery zostało już tylko 6 dni. Jednak już od poniedziałku płytki DVD będzie można kupić w sieci supermarketu TESCO, a na stronach allegro.pl już od kilku dni można kupować Phantom Menace w przeróżnych wydaniach: od płytek z regoinu 2 do extra chińskich wydań klasycznej trylogii ;))

Archiwum wiadomości dla działu "Mroczne widmo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.