Mroczne widmo

TPM DVD - ukryty filmik

Junkyard / ICO
0

A tu można zciągnąć ukryty filmik z wydania na DVD TPM.
Przepraszamy, że nie napisaliśmy tego wcześniej, a już najmocniej przepraszamy ICO, ale ten filmik właśnie pochodzi z ICO, chociaż został zciągnięty z Junkyardu. Za pominięcie tej informacji bardzo przepraszamy i obiecujemy poprawę.

Nagrody IGN DVD 2001

DVD.IGN.COM
0

IGN DVD rozdało nagrody za najlepsze DVD roku 2001. Co prawda nagrodę za najlepszy DVD dostał film "Moulin Rouge", a TPM był do piero na drugim miejscu (bez nagrody). Ale TPM dostał dwie inne nagrody:

 • za najlepszy dźwięk,
 • za najlepsze menu.
  No a w kategorii najlepsze dodatki, znowu zajął drugie miejsce, gdzie ponownie zwyciężył "Moulin Rouge".

  Lista najlepszych DVD 2001 Barnes & Noble Best

  TFN
  0

  Barnes & Noble.com ogłosiło swoją listę najlepszych (najlepiej się sprzedajacych) DVD roku 2001. Na pierwszym miejscu znalazł się "Gladiator", na drugim "Ojciec Chrzestny - wydanie kolekcjonerksie", a na trzecim nasze "Gwiezdne Wojny Część I Mroczne Widmo".

  Rekord TPM

  IMDB
  0

  Rekord wejścia na ekrany pobity przez TPM nadal się trzyma. TPM, podobnie zresztą jak "Władca Pierścieni" wszedł na ekrany Amerykańskie w środę, i zarobił 28,5 mln dolarów. Tego rekordu nie udało się pobić wchodzącemu właśnie w USA LOTRowi, który zarobił zaledwie 19 mlnów $, co spowodowało, że znalazł się dopiero na 3 miejscu. Na 2 zmajduje się "Jurassic Park 3" z 19,5 milionami dolarów.

  Nominacje do Asów Empiku

  www.stopklatka.pl
  0

  Lista produktów pretendujących do tytułu AS EMPiK-u oraz laureatów tych statuetek powstaje w oparciu o ilość sprzedanych egzemplarzy w 53 salonach EMPiK-u w całej Polsce. Kategoria Film została wprowadzona po raz pierwszy w tym roku i podzielono ją na dwie podkategorie: Film-DVD i Film-VHS. Dotychczas ASy przyznawane były muzyce polskiej, zagranicznej, książce polskiej i zagranicznej oraz multimediom. Niestety na liście kategorii Film-DVD "Gwiezdne Wojny: Mroczne widmo", znajdują się "dopiero" na drugim miejscu. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowanym faworytem jest widowisko Ridleya Scotta "Gladiator", w dodatku w obydwu kategoriach filmowych (DVD i VHS). A oto pierwsza dziesiątka najlepiej sprzedających się płytek DVD (w nawiasie podano ilość sprzedanych egzemplarzy od stycznia do końca listopada 2001 roku):

  "Gladiator", Ridley Scott (4 020)
  "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo",
  George Lucas (1 390)
  "Pan Tadeusz", Andrzej Wajda (1 330)
  "Matrix", Andy Wachowski i Larry Wachowski (950)
  "Terminator", James Cameron (680)
  "Szeregowiec Ryan", Steven Spielberg (600)
  "Ogniem i mieczem", Jerzy Hoffman (590)
  "Mission Impossible 2", John Woo (550)
  "Przyczajony tygrys, ukryty smok", Ang Lee (500)
  "Przekręt", Guy Ritchie (440)

  Ostateczne wyniki trzeciej edycji plebiscytu zostaną ogłoszone podczas Uroczystej Gali Asy EMPiK-u 2001, która odbędzie się na początku lutego w Warszawie.

  Archiwum wiadomości dla działu "Mroczne widmo"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.