TWÓJ KOKPIT
0

Mroczne widmo

Komputerowy Yoda w Mrocznym Widmie – scena do ściągnięcia

2005-10-23 00:13:00 adywan

Premiera Zemsty Sithów na cyfrowym nośniku DVD w Polsce już 1 grudnia. Niestety to miesiąc później od czasu wydania zestawu w USA.

Jednak na dysku z dodatkami będzie można zobaczyć ciekawy dokument "The Chosen One", w którym zostanie zaprezentowana scena z komputerowym modelem Mistrza Yody w Epizodzie I. Informowaliśmy o tym już tutaj>>>.
W sieci ukazał się ciekawy klip filmowy. Ukazuje on sekwencje z Mrocznego Widma, w której Yoda wypowiada kluczowe słowa do Anakina. Prezentują one drogę Wybrańca na Ciemną Stronę Mocy. Na uwagę zasługuje wręcz doskonały trójwymiarowy model Mistrza Jedi.

Prawdopodobnie poprawiona wersja Mrocznego Widma zostanie wydana w zestawie wszystkich sześciu części Sagi w roku 2007. Nie jest to jednak potwierdzona informacja przez Lucasfilm.

Krótki klip filmowy, przedstawiający ową scenę możecie ściągnąć w tym miejscu>>>.
KOMENTARZE (37)

Mroczne widmo

Komputerowy model Yody w Mrocznym Widmie!

2005-10-14 13:46:00 DVDCyberCenter

Na drugiej płycie DVD z dodatkami Zemsty Sithów będzie można obejrzeć dokument pt. "The Chosen One", trwający 14 minut. Prócz ukazania tego o czym tak naprawdę opowiada 6 Części Gwiezdnej Sagi, zostanie wspomniana ciekawa, acz istotna sprawa.

Otóż wiele się mówiło na temat zastąpienia kukiełki Mistrza Yody w Epizodzie I modelem komputerowym. W internecie ukazywało się wiele plotek na ten temat.

W dokumencie "The Chosen One" owa informacja znalazła swoje potwierdznie. Będzie można w nim ujrzeć zakończoną pracę departamentu animacji nad zastąpieniem Yody w Mrocznym Widmie modelem generowanym komputerowo.

Poniżej prezentujemy zdjęcie.


KOMENTARZE (35)
Loading..