TWÓJ KOKPIT
0

Mroczne widmo

Standy TPM 3D w kinach w całej Polsce

2012-01-31 21:50:48 Różne

Premiera „Mrocznego Widma w 3D” już 10. lutego w kinach w całej Polsce. Jednak trzeba przyznać, że pomimo ospałych działań polskiego dystrybutora w końcu coś zaczęło się dziać i to na dobre. Na łamach Bastionu prezentowaliśmy wam już materiały promocyjne, zwiastuny kinowe oraz spoty telewizyjne, teraz przyszła pora aby pokazać wam jak standy prezentują się na żywo:


Ten drugi stand jest wystawiony tylko w 30 kinach w całej Polsce, zatem jeśli ktoś chce przez chwilę poczuć się jak Jedi walczący z Darthem Maulem powinien sprawdzić czy ten stand jest wystawiony w pobliskim kinie i złapać za aparat i czym prędzej pobiec do kina. Poniżej prezentujemy listę wszystkich kin z wystawionym standem:

Cinema City:
Częstochowa (Galeria Jurajska)
Gliwice
Katowice (Silesia)
Kraków (Zakopianka, Bonarka)
Łódź
Poznań
Warszawa (Arkadia, Janki, Mokotów, Sadyba)
Wrocław (Korona)
Toruń (Plaza)

Helios:
Bielsko-Biała
Gdańsk
Katowice
Kielce
Olsztyn
Wrocław (Magnolia)

Multikino
Gdańsk
Gdynia
Kraków
Łódź
Poznań (Stary Browar)
Szczecin
Warszawa (Ursynów, Targówek)
Wrocław (Arkady, Pasaż Grunwaldzki)
Zabrze

Zdjęcie Gunfana pochodzi z jego prywatnego bloga "Wielbiciel Spluw", do którego lektury zachęcamy wszystkich Bastionowiczów!
KOMENTARZE (27)

Mroczne widmo

Storyboardy z Mrocznego Widma - Jedi kontra Droidy

2012-01-31 09:38:36 Collider.com

Kinowa premiera Mrocznego Widma w formacie 3D już 10 lutego w Polsce i w USA.
Z tej okazji magazyn Star Wars Insider wprowadza na rynek jubileuszowy numer. Redaktorzy magazynu byli na tyle życzliwy, aby zaprezentować na łamach
Collider.com nigdy wcześniej nie pokazywane szkice koncepcyjne z Epizodu I, ukazujące inne spojrzenie na sekwencję walki pomiędzy Obi-Wanem i Qui-Gon Jinnem, a droidami w mieście Theed na Naboo z końca filmu.
W czasie pre-produkcji pierwszego prequela Gwiezdnych Wojen, artyści nakreślili szkice tej bitwy. Miała ona przedstawiać atak na Theed dowodzony przez Jedi, zanim akcja przeniosła się do hangaru i wywiązał się klimatyczny pojedynek z Darthem Maulem. Sekwencja ta nie znalazła się w filmie i prawdopodobnie nie została nakręcona. Za szkice koncepcyjne odpowiedzialny jest Ed Natividad.
Magazyn Insider opublikuje wszystkie storyboardy tej sekwencji w nadchodzącym jubileuszowym numerze, który można nabyć w USA i Kanadzie od dzisiaj (31 stycznia) oraz w Irlandii i Wielkiej Brytanii od 9 lutego.


KOMENTARZE (9)

Mroczne widmo

Okulary z motywem Dartha Maula na seans TPM 3D

2012-01-28 21:20:30 MovieWeb

Niedawno informowaliśmy o specjalnych okularach stylizowanych na gogle w hełmie Anakina Skywalkera z Epizodu I, w których będzie można obejrzeć Mroczne Widmo 3D w sieciach kin AMC w USA.
Na łamach MovieWeb pojawiła się kolejna informacja dotycząca seansów Epizodu I, który już 10 lutego w USA i w Polsce.
W dniu premiery TPM 3D każde kino w USA, wyświetlające filmy w systemie RealD, wypożyczy specjalne okulary z motywem Dartha Maula na każdy seans Mrocznego Widma.

Jak na razie nie ma żadnej informacji od dystrybutora filmu potwierdzających pojawienie się obu modeli okularów w kinach w Polsce.

KOMENTARZE (11)

Mroczne widmo

Mroczne widmo na billboardach

2012-01-28 18:16:00

W Stanach promocja nowej wersji Mrocznego Widma rozpoczęła się na dobre. Reklamy, produkty, plakaty, to już znamy. A billboardy? Oto jak to robią w USA.Kryzys?
KOMENTARZE (0)

Mroczne widmo

Kolejne atrakcje na StarWars.com

2012-01-26 19:53:20 StarWars.com

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o nowych atrakcjach zorganizowanych na oficjalnej stronie StarWars.com z okazji nadchodzącej premiery „Mrocznego widma” 3D. Za sobą mamy tygodnie: wyścigów i Dartha Maula, teraz przyszła pora na droidy i ich najsympatyczniejszego przedstawiciela: R2-D2.

Jeżeli ktoś pragnie posiadać koszulkę z limitowanej edycji R2 Graffiti powinien zajrzeć tutaj i niezwłocznie ją zamówić, gdyż rezerwacje na tą koszulkę będą zbierane tylko do niedzieli.W dziale z materiałami filmowymi „odkopano” dwa mini dokumenty: „Bad Droid Karma” opowiadający o powstaniu i żywocie jednostek astromechanicznych na planie „Mrocznego widma” i fragment humorystycznego „Beneath the Dome” odkrywający sekrety przeszłości R2-D2.

Ponadto nowe dźwięki Artoo trafiły na Soundboard, a droid bojowy pojawił się na logo w baseballowym stylu z kultowym cytatem: „Roger, roger”. Natomiast dla małych artystów zamieszczono wskazówki jak rysować R2-D2 (więcej na ten temat napiszemy w niedalekiej przyszłości) i wrzucono kilka pomysłów jak zwykłe kamienie przemalować by przypominały droidy ze świata Gwiezdnych Wojen.

Wszystkie te atrakcje znajdziecie na oficjalnej stronie StarWars.com. Zapraszamy do legalnej eksploracji! 30 stycznia ruszy tydzień Obi-Wana, a 6 lutego królowej Amidali.
KOMENTARZE (8)

Mroczne widmo

Specjalne okulary na seans Mrocznego Widma 3D

2012-01-24 11:29:29 MovieHole.net

Premiera Mrocznego Widma 3D już 10 lutego tego roku w Polsce i w USA. Machina promocyjna rozkręciła się na dobre.
Jak podaje portal MovieHole.net w USA w wybranych kinach widzowie będą mieli możliwość obejrzenia trójwymiarowej wersji TPM w specjalnych okularach, stworzonych na podstawie modelu gogli w hełmie jaki miał na sobie Anakin Skywalker pilotujący swój Pod Racer w czasie wyścigu Boonta Eve na Tatooine.
Niestety polski dystrybutor nie udzielił żadnej informacji odnośnie dostępności takich okularów na seansach Mrocznego Widma 3D w naszym kraju.Jak podaje FilmWeb Oprócz tego twórcy przygotowali kilka atrakcji dla najbardziej oddanych fanów serii oraz ich pociech. 10 kin sieci AMC zorganizuje imprezy towarzyszące po projekcji - nie zabraknie zabaw klockami LEGO, malowania twarzy, grania na Kinectcie i sesji fotograficznych.
KOMENTARZE (11)

Mroczne widmo

Polskie reklamy telewizyjne ''Mrocznego Widma 3D''

2012-01-23 23:00:25 YouTube.com

Dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora filmu "Gwiezdne Wojny Część I Mroczne Widmo 3D" możemy zaprezentować dwa spoty telewizyjne. Reklamy te, w odróżnieniu od publikowanego wcześniej klipu zdubbingowanego, emitowane będą przed premierą, na różnych kanałach telewizyjnych przed programami dla dorosłych.

Światowa pemiera filmu "Gwiezdne Wojny Część I Mroczne Widmo 3D" odbędzie się 10 lutego 2012.
KOMENTARZE (13)

Mroczne widmo

Tydzień 2: Darth Maul

2012-01-23 18:14:15

Dziś kończy się tydzień Dartha Maula na oficjalnej. Z tej okazji oczywiście można było kupić okolicznościową koszulkę z Maulem w okularach 3D:

Wśród innych atrakcji, oficjalna udostępniła też darmowy komiks (można go obejrzeć tutaj). Jest to jeden z Talesów Hate leads to lollipops.
KOMENTARZE (0)

Mroczne widmo

Wydrukuj sobie plakat

2012-01-22 14:00:00

Mały retusz przeszła ostatnio podstrona o Mrocznym widmie na oficjalnej stronie Gwiezdnych Wojen. Zgodnie z nową polityką, teraz wszystko jest skierowane dla dzieciaków. Gierki flashowe, proste informacje, kursy rysowania. Wśród takich atrakcji jest też jeszcze jedna, jak zrobić sobie plakat do Mrocznego widma.

Instrukcja jest wyjątkowo prosta. Wystarczy ściągnąć ten plik, otworzyć go w Adobe Reader (powinien się też otworzyć bezpośrednio z przeglądarki), a następnie wydrukować. Nawet wycinać nie trzeba.Wymagania: dobry papier i kolorowa drukarka.
KOMENTARZE (0)

Mroczne widmo

Wyścigi podracerów na twiterze

2012-01-19 21:09:57 RI za StarWars.com i Twitter

Kilka lat temu w wywiadzie w Schabach Jabby Jacek Rozenek wspomniał o sieci semantycznej, jako czymś co będzie mocno związane z nowymi Gwiezdnymi Wojnami. Na ile miał rację? Trudno stwierdzić, ale coś jest na rzeczy. Oficjalna z jednej strony rozwiązała forum i blogi, jednak Lucasfilm cały czas stara się dotrzeć do ludzi w sieci za pomocą Facebooka czy twitera.

I właśnie na tym ostatnim rozpoczęła się przedziwna kampania „Mrocznego widma 3D”. Wystarczy tylko śledzić tag #Podrace, a tam znajdą się zadania do wykonania i cała masa innych atrakcji. W dodatku w projekcie uczestniczą nie tylko redaktorzy Lucas Online, fani ale też celebryci w tym Daniel Logan (Boba Fett), James Arnold Taylor (Obi-Wan w Wojnach Klonów), Kyle Newman (reżyser „Fanboys”), twórcy Robot Chickena, Death Star PR, Liz Lee z MTV, redaktorzy TheForce.Net oraz członkowie 501 Legionu i wielu innych. Zabawa zaczęła się 14 stycznia.W międzyczasie podracery stały się też tematem tygodnia na oficjalnej stronie StarWars.com. Rozbudowano encyklopedię, ale też można było kupić specjalne koszulki, których wzór znajduje się poniżej.Tymczasem w poniedziałek rozpoczął się tydzień Dartha Maula. Następnie będą: droidy, Obi-Wan i Amidala.
KOMENTARZE (7)

Mroczne widmo

Nowy filmik promocyjny

2012-01-19 13:43:12 TheForce.net

Z okazji zbliżającej się premiery Mrocznego Widma w 3D w internecie ukazał się nowy filmik promocyjny. Można go obejrzeć poniżej.


KOMENTARZE (8)

Mroczne widmo

Polski zwiastun ''Mrocznego Widma 3D''

2012-01-19 12:12:55 www.YouTube.pl

W sieci pojawiły się polskie materiały wideo udostępnione przez lokalnego dystrybutora filmu "Mroczne Widmo 3D", czyli Imperial-Cinepix:Poniżej zaś prezentujemy krótki klip reklamowy, w którym można usłyszeć fragmenty polskiego dubbingu:Zaniepokojonych fanów uspakajamy, że według zapowiedzi dystrybutora film będzie pokazywany w Polsce w wersji dubbingowanej oraz z polskimi napisami. Przypominamym że światowa pemiera w kinach 10 lutego 2012.
KOMENTARZE (26)

Mroczne widmo

Nałóż okulary 3D

2012-01-17 12:12:04 YouTube.com

Z okazji zbliżającej się milowymi krokami premiery ''Mrocznego Widma'' w 3D, wydawane są coraz to nowsze wznowienia książek i komiksów. Sieć jest zasypywana nowymi plakatami i wieloma filmikami promocyjnymi. Jednym z takich filmików, który niedawno ujrzał światło dzienne jest klip, który będzie puszczany w amerykańskich kinach przed seansem ''Mrocznego Widma''. Ma on zachęcać widzów do nałożenia okularów 3D. Niestety nic na razie nie wskazuje, że polscy fani zobaczą u siebie ten filmik w rodzimej wersji językowej.


KOMENTARZE (14)

Mroczne widmo

Pięć nowych plakatów ''Mrocznego Widma'' 3D

2012-01-15 14:17:24 Stopklatka.pl

Już niecały miesiąc pozostał do premiery ''Mrocznego Widma'' w technologii 3D, która jest zaplanowana na 10 lutego 2012 roku. Z tego powodu promocja filmu ruszyła już pełną parą (wcześniej informowaliśmy o tym m.in. tutaj.). W sieci ukazało się pięć nowych plakatów amerykańskiego wydania TPM 3D, które można zobaczyć poniżej.


KOMENTARZE (30)

Mroczne widmo

Mroczne Widmo 3D - materiały promocyjne

2012-01-03 20:30:11 Imperial Cinepix

Premiera Mrocznego Widma 3D już 10 lutego w Polsce i w USA. Z tej okazji dystrybutor Imperial Cinepix zaprezentował dwa plakaty polskiego wydania TPM 3D.
Pierwszy z nich prezentuje postacie oraz wyścig Pod Racerów na Tatooine(informowaliśmy o nim tutaj>>>, a w tym miejscu>>> o rosyjskim plakacie z Yodą). Natomiast kolejny plakat przedstawia Dartha Maula.Ciekawostkę stanowi plakat Mrocznego Widma 3D w postaci animacji trójwymiarowej, którego prezentujemy poniżej.

Promocja TPM 3D już rozpoczęta w kinach. Nie mogło zabraknąć standów za granicą jak i w Polsce.


KOMENTARZE (25)
Loading..