Atak klonów

Nowe twarze w E2

StarWars.Org
0

Na oficjalnej stronie, w dziale poświęconym Epizodowi II ujawniono kolejne nazwiska aktorów, którzy zagrają w części drugiej:
Ayesha Dharker, Rena Owen, Phoebe Yiamkiati, Temuera Morrison, Ian Watkin, Ronald Falk, Anthony Phelan, Marton Csokas
Ayesha Dharker Rena Owen
Phoebe Yiamkiati Temuera Morrison
Ian Watkin Anthony Phelan
Ronald Falk Marton Csokas

Jimmy Smits w E2

StarWars.Com
0

Jimmy SmitsNareszcie poznamy i zobaczymy przybranego ojca Leii - Senatora Bail'a Organa z Alderaan, w którego postać wcieli się Jimmy Smits.

Leeanna Walsman jako ....."

Timothy from Australia
0

Leeana Walsman Aurra Sing Aurra Sing ! Jest to wiadomość pewna na 99 %, dlatego tylko że jeszcze nie została potwierdzona przez oficjalną stronę.
Za moment na stronie trochę więcej o tej tajemniczej postaci.

Nowe twarze w Epizodzie 2

StarWars.Org
1

Na oficjalnej zaprezentowano kolejnych aktorów zaangażowanych do części drugiej Star Wars i są nimi: Althea McGraph - jako nauczycielka w Akademi Jedi, Bonnie Piesse - ciotka Beru, Susie Porter - jako Kelnerka i Matt Doran - jako "zawadiaka ?".

Althea McGrath Bonnie Piesse
Susie Porter Matt Doran

Operacja 'Australijski Lis'

TFN
0

TheForce.Net zdobyło mapę studia filmowego Fox'a w Australii, gdzie jest kręcony Epizod 2. Jeżeli chcecie dowiedzieć się coś więcej na ten temat, kieruję Was do nich.
Uwaga : SPOILER !!!

Czy Darth Maul'a zobaczymy w Części 2 ?"

0

Jedne źródła mówią że Tak, a inne że Nie ! Ja będę opierał się na oficjalnych źródłach, którymi są: Rick McCallum i sam Ray Park - a dokładnie osoby z jego otoczenia. Producent Rick McCallum na jednej z konferencji zaprzeczył jako by postać Maula miała pojawić się w E2, takie samo stwierdzenie padło ze strony samego Ray Park'a. Ale, no właśnie zawsze jest to "ale" inne wiarygodne żródła twierdzą, że postać ta pojawi się na krótko w części drugiej, a są to ludzie których informacje jak do tej pory sprawdzały się, zobaczymy jak będzie tym razem - zawsze jest ten pierwszy raz. Oficjalnie wiadomo, że pojawi się również mroczna postać, będzie bardzo podobna do pierwszego Padawana Qui-Gon Jinn'a - i tu odsyłam do lektury.
Pamiętajcie że odbył sie ponownie Casting wśród dzieci.

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.