Atak klonów

Teraz do Włoch

zdjęć: Dimorestoriche.Com
0

Zdjęcia do E2 w Australijskim studio Fox'a zostały zakończone. Cała ekipa przenosi się do Włoch, a dokładniej do wspaniale położonej nad jeziorem Como Willi del Barbianello, gdzie będą kręcone dalsze zdjęcia. Po zakończeniu zdjęć we Włoszech, najprawdopodobniej wszyscy przeniosą się do Tunezji.Episode II Select #7

0

No tak, najpierw jakiś bar "sałatkowy" z tancerkami, potem jeszcze jeden bar, a efekt tej "wspaniale" spędzonej nocy widzimy na załączonej fotografii. Ciekawe tylko czy to jest domek czy izba wy..... ? Oj Obi, wstyd ;-)


On Location

0

A w dzisiejszym uaktualnieniu można znaleść wywiad przeprowadzony przez Ahmed'a Best'a z Anthony Daniels'em (C-3PO), w dziale "On Location".

Casting Update

StarWars.Com
0

Na Oficjalnej stronie ujawniono kolejne nazwiska aktorów, którzy zagrają w Epizodzie II. Będą to postacie drugo i trzecio planowe, a oto ich nazwiska: Trisha Noble, Claudia Karvan, Keira Wingate, Hayley Mooy, Jack Thompson, Graeme Blundell i Christopher Truswell. Koniecznie trzeba dodać, że wszyscy aktorzy pochodzą z Australii.
Trisha Noble Claudia Karvan
Keira Wingate Hayley_Mooy
Jack_Thompson Graeme_Blundell
Christopher_Truswell

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.