Atak klonów

Spoiler z Making Episode II

3

Spoiler W Epizodzie II ujrzymy fascynującą sekwencję przelotu Obi-Wana przez pole asteroidów. Potwierdza to chociażby tapeta jaka widniała na komputerze jednego ze speców od dźwięku w najnowszym filmiku Making Episode II. (koniec spoilera).

Zwiastun - spoiler

0

Spoiler Szpiedzy TheForce.netu donoszą o związanych z filmem trailerach, chodzi dokładnie o ostatni zwiastun, który ma ukazać się przed Harrym Potterem. 2 minuty mają oddać klimat Gwiezdnej Sagi (głównie klasycznej trylogii) a jednocześnie odsłonić co nieco z fabuł. Pierwsze 90 sekund ma być poświęcone związkowi Anakina i Amidali natomiast kończące 30 sekund poświęcone zostało szybkiej akcji i niezliczonej ilości walk. W tle ma początkowo przygrywać Princess Leia`s Theme a później Duel of the Fates. (koniec spoilera).

Making Episode II Part 7

starwars.com
0

Na oficjalnej ukazał się kolejny filmik z serii Making Episode II zatytułowany "Rewin` It To The Next Level". Odcinek ten poświęcono metodzie pozyskiwania efektów dźwiękowych. Główni eksperci od dźwięku - Ben Burtt i Matthew Wood podróżują po różnych miejscach i nagrywają efekty. Na ftp dostępne są dwie wersje filmiku: słabsza 9,8MB i lepsza 30MB.

Nowe foto z AOTC

www.aftonbladet.se, TFN
0

Jeden z informatorów The Force Netu doniósł, że na stronie http://www.aftonbladet.se zamieszczono zdięcie z Epizodu II, które dotąd nie było nigdzie publikowane. Niestety gdyby nie The Force Net nie wiedziałbym o co chodzi w tekście - nie znam hiszpańskiego :) Ten krótki artykuł jest o Christensenie Haydenie. Wspomniano także o Jake`u Lloydzie i o pechowym Leonardo DiCaprio ;)

Bounty Hunters

0

W poprzednim newsie pisałem o zdięciu Jango Fetta zamieszczonym w 7 numerze Star Wars Gamera. O Łowcach będzie można także poczytać w magazynie Star Wars Insider #57 (na okładce Jango Fett i Zam Wesell). Są tam wywiady z aktorami grającymi w Epizodzie II (Temuera Morrison jako Jango Fett, Daniel Logan jako Boba Fett, i Leeanna Walsman jako Zam Wesell).

Jango Fett

FTFN
0

W numerze 7 Star Wars Gamera zamieszczono zdięcie Jango Fetta. Info znowu pochodzi z TheForce.netu :). Looknijcie na ten skan...

Trailer EII w trzech wersjach

TFN
0

Jak donosi TheForce.net w listopadzie mają się ukazać trzy trailery Epizodu II. Trailer A będzie emitowany przed filmem "Monster, Inc" (na początku listopada). Trailer B będzie można pobrać 9 listopada z oficjalnej, ale nie wiadomo czy download będą mogli zrobić wszyscy, czy tylko posiadacze EI na DVD. Natomiast Trailer C ma być emitowany w USA razem z "Harrym Potterem", którego premiera przewidziana jest na 16 listopada...

Pojazd Klonów

TFN
0

W zeszłym miesiącu pisałem o nowym pojeździe Klonów i zamieściłem dwie grafiki wykonane przez TheForce.net. Dziś mały UPDATE: trzy nowe, bardziej szczegółowe grafiki:

211 KB138 KB133 KB

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.