TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

Trailer w magazynie WWW

2001-12-31 22:19:00

W najnowszym numerze magazynu WWW na kompakcie znajduje się pierwszy trailer EII.
Magazyn ten mozna kupić w kioskach za 8,90
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

N`SYNC w Ataku Klonów? UPDATE

2001-12-31 16:12:00 Prequel Spoilers

Może to żart, a może prawda (jeśli weźmiemy pod uwagę to, że córki Lucasa są fankami N`SYNC - taka sama sytuacja była z Jar Jarem, którego z projektów pomógł wybrać Lucasowi jego 6 letni syn). Może tym razem GL zrobi coś dla swych córek - już jakiś czas temu mówiono, że w nocnej kantynie będzie występował znany zespół, a jak podaje Sidious: A z tym zespołem to już dawno była taka plotka, że jakaś kapela miała grać w tym nowym lokalu. Wcześniej (ale bardzo dawno temu) pisano o Guano Apes (gdzieś nawet o Metallice - ale to już była plota maksymalna), potem o jakimś zepole disco co śpiewali (boom, boom boom boom i want you... (coś takiego, nie pamietam nazwy zespolu, bo nie slucham)). A kilka miesiecy temu pisali o Celine Dion, ale te wieść zdementowano na Ain`t cool news (a jak oni dementuja swoje doniesienia to jest to zazwyczaj prawda, bo wymyślają czasem niestworzone historie). Pojawia się jeszcze jedna wersja jakoby członkowie zespołu mieli się pojawić w rolach Rycerzy Jedi na arenie Geonosis, a następnie dość szybko zginąć w bitwie z androidami - co jest już bardzo mało prawdopodobne.

UPDATE: Lord Sidious trochę poszeperał i rzeczywiście piszą, że N'Sync nie będą kapelą, ale ponoć rycerzami Jedi na arenie. O dziwo wcale nie jest to tak mało prawdopodobne. Christopher Lee (Hrabia Dooku) powiedział, że w lutym bierze udział w Ataku klonów - być może będą dogrywać same głosy, więc może i N`Sync chcą też wrzucić. Tak samo było w TPM, gdzie pod koniec dodano kilka scen (sekundowych), które miały być kultowymi. Np. Aurra Sing, czy E.T. w senacie, one powstały dość późno. Więc może jednak? (A ta kapela od boom... to chyba Venga Boys.. ;)
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Nowe zdjęcia

2001-12-31 10:06:00

Prezentujemy kolejna porcję zdjęć związanych z "Atakiem klonów", tym razem nie najlepszej jakości, ale są:
Padme , Jango Fett , Hrabia Dooku , Clonetrooper , Anakin i Obi-wan.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

AOTC w Kinomaniaku?

2001-12-30 12:32:00

W dzisiejszym "Kinomaniaku" programie filmowym na TV4 znalazła się ciekawa zapowiedź. Reklamowano specjalne wydanie "Kinomaniaka", które ma być wyemitowana wg zapowiedzi 1 stycznia 2002 o 13.55 na kanale TV4. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie to, że wg zapowiedzi ma on być w całości poświęcony filmom, które pojawią się w 2002 na ekranach kin. Zostały wymienione LOTR i "Atak klonów".
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

"Atak klonów" w "Filmie"

2001-12-29 10:12:00

Dzisiaj ukazał się już styczniowy numer miesięcznika "Film". Znajduje się w nim spis zapowiedzi filmowych w kinach od lutego do lipca 2002. Spis zaczyna się na stronie 80. Już na niej znajduje się dwustronicowy plakat (tak, ten oficjalny do którego link jest z boku ;). Z tym, że plakat ten nie posiada oryginalnych napisów, a jedynie oryginalne zdjęcie i to co napisali redaktorzy "Filmu". Na 80 stronie są ich teksty o spisie i braku odpowiedzialności za dystrybów, natomiast na 81 (gdzie jest Padme) mamy:

GWIEZDNE WOJNY: część II - ATAK KLONÓW MAJ 2002
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones). USA 2002. Reż.: George Lucas. Wyk. Ewan McGregor, Hayden Christensen, Natalie Portman, Ian McDiarmid, Christopher Lee. Syrena.

Kolejny epizod "Gwiezdnej sagi" Lucasa. Młodziutki Anakin Skywalker (Christensen) zostaje rycerzem Jedi i zdobywa serce księżniczki Amidali, a w tle upadek Republiki i narodziny galaktycznego Imperium Zła. W Polsce film będzie miał premierę w maju, tego samego dnia co w Stanach Zjednoczonych.


Co do opisu, to można mieć wątpliwośći, ale bezprzecznym faktem, jest, ża żaden inny film nie ma poświęconej sobie całej strony, a co dopiero dwóch stron. A wspomnienie LOTRa znajduje się dopiero na stronie 82.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Lee jeszcze nie skończył z AOTC

2001-12-29 08:20:00 www.christopherleeweb.com

Na swojej domowej stronie Christopher Lee oświadczył, że jeszcze nie skończył z "Atakiem klonów", ale zrobi to w lutym 2002. Nie wiadomo czy oznacza to kręcenie dodatkowych scen, czy tylko nagrywanie dialogów.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

AOTC w skrócie

2001-12-28 23:10:00 TFN

Na TF.N znalazł się tekst, który będzie można za jakiś czas przeczytać na opakowaniach zabawek z AOTC. Zdradza w skrócie fabułę E2. Brzmi on tak: (spoiler) Ten years after the fight to save Naboo from invasion, the galaxy is on the brink of civil war. Under the leadership of a renegade Jedi, hundreds of solar systems threaten to secede from the Galactic Republic. A courageous Jedi master, his troubled apprentice, and a queen turned senator are drawn into the heart of the conflict.... and the beginning of war. Co po polsku brzmi mniej więcej tak: Dziesięć lat po ocaleniu Naboo sprzed inwazji, galaktyka jest na krawędzi wojny domowej. Pod przywódctwem renegata Jedi, setki systemów planetarnych zagroziły oderwaniem się od Galaktycznej Republiki. Odważny mistrz Jedi, jego zakłopotany uczeń i królowa przekształcona w senatora znajdą się w samym sercu konfliktu.... i początku wojny. (koniec spoilera).
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Making Episode II: Part 8

2001-12-27 20:44:00 www.starwars.com

Nowy film z serii Making Episode II można już zassać z oficjalnej strony. Tym razem dowiemy się kto i jak współtworzy wspaniałą scenografię. Filmik ma tytuł Jigsaw Puzzle. Pokazane są między innymi makiety wykorzystane przy produkcji. Technika wykorzystania modeli nie różni się zbytnio od tej użytej w TPM. Nadal większość jest wskanowywana do stworzenia modeli komputerowych.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Powrót Qui-Gon Jinna?

2001-12-27 19:34:00 Filmweb

Na Filmwebie znalazła się ciekawa wiadomość. Liam Neeson, odtwórca Qui-Gon Jinna powiedział: "Nie wolno mi nic mówić, ale bądźmy szczerzy - rycerze Jedi nie umierają nigdy". Jest to jakby sugestia, że mógły pojawić się w "Ataku klonów" albo w Epizodzie III. Jak wiemy, Qui-Gon Jinn zginął w pojedynku z Darthem Maulem w TPM. Jednakże pamiętamy, że niektórzy rycerze Jedi, czy Lordowie Sith, po śmierci pojawiali się w postaci duchowej. Faktycznie Rick McCallum już wielokrotnie dementował tę pogłoskę, a o umiejętnościach duchowych Jedi mamy właśnie co nieco dowiedzieć się z AOTC. Jednakże pamiętajmy, że są jeszcze inne rozwiązania - hologram w świątyni Jedi czy klon (w końcu to "Atak klonów"; Joruus C`Baoth także był klonem, który powstał mniej więcej w okresie Wojen klonów). Więc kto wie, zobaczymy w maju.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Finalna Bitwa

2001-12-26 11:14:00 IG-88 i ICO

Na naszym forum toczyła się pewna dyskusja o przebiegu finalnej bitwę w "Ataku klonów". (Spoiler): Podczas bitwy na Arenie na Geonasis dojdzie do pojedynku Mace`a Widnu z Jango Fettem. Mistrz Jedi zabije słynnego łowcę nagród na oczach młodego Boby Fetta. W trakcie bitwy Mace Windu powinien się także zmierzyć z Reekiem, nową bestią. Tymczasem Obi-wan Kenobi i Anakin Skywalker, po tym jak już zostaną uwolnieni podążą za Hrabim Dooku. Hrabia prawie ich pokona, odetnie przy okazji rękę Anakinowi, ale pojawi się Yoda. Hrabia postawi na szali życie Anakina i Obi-wana, dzięki temu ucieknie, prosto na Coruscant. Warto jeszcze dodać, że Yoda był mistrzem Hrabiego, który z kolei uczył Qui-Gon Jinna. Inną ciekawostką jest to, że finalną bitwę mają przetrwać tylko czterej Jedi z rady - Plo Koon, Mace Windu, Yoda i Ki-Adi-Mundi (koniec spoilera). Większość z tego o czym to są już rzeczy prawie pewne, i jak zapewnił IG-88 większość z nich się zgadza z Jego źródłami. Więc z niecierpliwością czekamy na oficjalne potwierdzenie tych spoilerów, 16 maja w kinie ;).
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Nowa kreatura...

2001-12-25 23:22:00 TF.N

Na TFN zamieszczono skan obrazka, przedstawiającego nowego stwora z AOTC. Obrazek to oczywiście spoiler, ale jeśli mimo to chcesz go zobaczyć kliknij tutaj. To nie jest jednak obraz wykradziony z ILM. Powstał on na podstawie pewnych... przecieków. A jeśli chcesz wiedzieć troszkę więcej... (Spoiler): Tego stwora będzie można zobaczyć na arenie na Geonosis, na której, jak wiemy, staną Anakin i Padme (koniec spoilera).
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Dolby Digital Surround EX

2001-12-24 13:13:40 TFN

Jak poinformował TheForce.net: na stronie Dolby ogłoszono, że dźwięk w Epizodzie II zostanie nagrany w systemie Dolby Digital Surround EX. Należy jeszcze dodać, że DD Surround EX póki co jest mało popularnym systemem...
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

"Gwiezdne Wojny" w Kinomaniaku

2001-12-23 18:43:00

W dzisiejszym "Kinomaniaku" na TV4 pokazano zmontowane przez nich fragmenty "Gwiezdnych Wojen" - oryginalnej trylogii oraz TPM. Znając TV4 "Kinomaniaka" pewnie jakoś niedługo powtórzą, więc przeglądnijcie program telewizyjny ...
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Anakin i Padme - nowy skan

2001-12-23 13:53:00 www.theforce.net

W 8 numerze magazynu Star Wars Gamer jest nowe zdięcie z Epizodu II z Anakinem i Padme. Dzięki stronie TFN możemy zobaczyć skan.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Wywiad z Lucasem w Cinemie

2001-12-20 17:35:04

To news mocno spóźnony, ale jest. W najnowszym numerze "Cinemy" z grudnia przy okazji TPM na DVD znajduje się na stronie 49 wywiad z Georegem Lucasem. Wywiad, choć na dwie strony jest w sumie krótki, a dziennikarz go przeprowadzający - mało dociekliwy. Ponadto znajduje się krótki artykuł "spoiler" o tym co będzie w "Ataku klonów" (którego tytuł nigdzie nie jest wspomniany). Myślę, że wszyscy czytacze spoilerów będą mocno zawiedzeni tym artykułem jak i samym wywiadem.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Ciekawy Spoiler

2001-12-20 14:37:23 TFN

Przeszukując zasoby tapet zgromadzone na Theforce.Net trafiłem na taką. Powiem tylko tyle, że jest to kolejna już wersja początkowych napisów z AOTC. Może oficjalna?
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Zapowiedź E2 w TVN

2001-12-18 11:38:00 TVN

W dniu dzisiejszym, o godz. 00.40 w programie Multikino pierwszy raz pokazano zapowiedż Epizodu 2 - Atak Klonów.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Nowe grafiki z E2...

2001-12-15 20:08:16 www.starwars.com

Na oficjalnej stronie starwars.com przy losowo zmieniającym się designie strony, można natrafić na grafiki z Epizodu II. (Dla osób korzystających z modemów zamieściliśmy screeny) wersja 1 - Zam Wessel, Jango i Obi-Wan; wersja 2 - Anakin z Obi-Wanem (ujęcie z Mystery); wersja 3 - Anakin i Padme (Forbidden Love); wersja 4 - Obi-Wan, Mace Windu i Yoda.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Dostępny jest Poster E2

2001-12-14 23:00:05 TFN

SWFAN.WIZARDS.COM w swoim newsletterze poinformowało o dostawie plakatów z "E2 Attack of the Clones". Poster jest szeroki na 27 cali i wysoki na 42, czyli jest to tzw. wersja wertykalna. Został on opatrzony napisem: "A Jedi Shall Not Know Anger. Nor Hatred. Nor Love". Cena to $19.99. Zamówienia można dokonać na stronie Oficjalnego Fanklubu Star Wars.
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Wielkość knajpy...

2001-12-14 17:00:00 www.starwars.com

Na oficjalnej stronie starwars.com w Ask a Jedi Council podano, że knajpa która ma się pojawić w "Ataku klonów" ma być 10-20 razy większa od znanej nam kantyny z "Nowej nadziei".
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Zaprezentowano polską wersję zwiastunu

2001-12-12 18:25:49 www.stopklatka.pl

W czasie odbywającego się w Gdańsku Forum "Wokół kina" zaprezentowano po raz pierwszy w kinie polską wersję zwiastunu do filmu George'a Lucasa "Gwiezdne wojny: Część II - Atak Klonów". Jednocześnie poinformowano nas, że film wejdzie do kin w naszym kraju w ponad 100 kopiach. Premiera odbędzie się 16 maja 2002 roku, jednocześnie na całym świecie. (źródło: www.stopklatka.pl)
KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Plany pojazdów z E2

2001-12-11 14:40:00

Mała grupka Rebeliantów pod dowódctwem Pailota Bartdroopa zdołała wykraść plany Republic Gunshipa, Solar Sailer`a Hrabiego Dooku i speedera Zam Wesell z samego LucasFilmu ;-))

KOMENTARZE (0)

Atak klonów

Z interii.pl

2001-12-04 22:11:00 film.interia.pl

Na podstronach serwisu film.interia.pl w sekcji "czy wiesz, że..." można przeczytać: W całej Polsce trwa akcja przedsprzedaży biletów na przyszłoroczne pokazy filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny". Jeszcze tylko do końca roku można kupić bilety w cenach promocyjnych. Ogólnopolska premiera filmu o małym czarodzieju odbędzie się 18 stycznia. Dodatkową atrakcję stanowi fakt, że przed każdą projekcją będzie wyświetlany zwiastun do "Ataku klonów", kolejnej części "Gwiezdnych wojen" Georga Lucasa.
KOMENTARZE (0)
Loading..