Atak klonów

Episode II - Qui-Gon Jinn

0

Jak dobrze pamietam, swego czasu sporo spekulowano na temat dlaczego Qui-Gon Jinn nie zniknął umierając po walce z Darth Maulem, a pojawi się w Epizodzie II ? -Spoiler-: Według nieoficjalnych źródeł, ale jak narazie pewnych, osoba Qui-Gon'a ma pojawiać się w E II podczas rozmyślań Obi-Wan'a dotyczący jego Padawana Skywalkera. Kiedy on sam będąc jeszcze uczniem był światkiem rozmów pomiędzy Radą Jedi a byłym swoim Mistrzem i mentorem. Daje to dużo do myślenia, ale oczywiście wiele też tłumaczy jak zacznie zachowywać się Anakin i jakie będzie podejście Rady do Anakina. Ciekaw jestem tylko która to osoba będzie miała tak duży pływ na zmianę zachowanie podwładnego Kenobi'ego: Matka, Amidala czy też Palpatine, a może wszyscy po trochu ?

Episode II - Jedi Armor

0

Na StarWars.Com, dla wszystkich mających dostęp do stron za "hasłem", można zapoznać się z nowym ubraniem Rycerzy Jedi, na wypadek zbrojnych interwencji, jakie będą w E II. Przedstawione są tam szkice jak i fotosy dobrze znanych nam bohaterów w nowych "szatach". Przypominają one trochę dobrze znane nam zbroje wojsk Naboo. Niestety wszystkie fotosy są zabezpieczone przed ściągnięciem, tylko dlaczego ? Mam nadzieję że, kolejne selekty będą publikowane w tej formie co dziś, chociaż jak zmienił się image sajtu, to Ciemna Strona Mocy nie śpi :-).
Ja mogę tylko zaprezentować wycinek z Select'u nr.1, który i tak prezentuje tylko częściowo ubranego w nowy strój Jedi, młodego Anakina Skywalkera. Ostatnio nawet pojawiły się figurki postaci Jedi z E II w zbrojach, wydanych oczywiście przez Hasbro

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.