Atak klonów

Kadry z Epizodu II - UpDate II

0

Kolejne kadry z planu zdjęciowego Epizodu II, jakie były prezentowane w ostatnim numerze SWM (#34). W dniu dzisiejszym prezentujemy tylko dwa i czekamy na kolejny numer. Fotki znajdziecie jak zwykle tutaj.
PS. dla wszystkich Fanek "Lorda Skywalkera", przygotowaliśmy specjalną tapetę z "Idolem":)

Trailer E2 w listopadzie

TFN
0

We francuskim LucasFilm Magazine podano oficjalną informację, że trailer Epizodu II ukaże się w listopadzie.

Homing Beacon #44

0

Rano do mojej skrzynki trafił 44 numer oficjalnego newslettera ze starwars.com: Homing Beacon. W dzisiejszym wydaniu możemy przeczytać artykuł o Leeann Walsman, która w Epizodzie II wcieli się w postać łowczyni nagród Zam Wesell... A na obrazku z newslettera jest Kit Fisto (Zac Jensen).

Godło Imperium na myśliwcach Jedi?

0

Spoiler: Na pokazywanych ostatnio zdjęciach Jedi Starfighter widniało godło Imperium. Spekuluje się, że jest to znak stworzony przez samego Palpatina, który kontrolował projektowanie i budowę tych maszyn dla Zakonu Jedi. W trakcie Bitwy o Geonasis miałoby się okazać, że są one wadliwe lub podlegają kontroli Droid Control Ship orbitującej nad planetą. Zgadnijcie czyja to sprawka. (koniec spoilera).

Miecz Ki-Adi-Mundiego

0

Spoiler: Na okładce jednego z wydań magazynu LucasFilm możemy zobaczyć Ki-Adi Mundiego. Ten Cereański Jedi posiada miecz świetlny o niebieskim ostrzu i odegra bardzo ważną rolę w bitwie o Geonasis, gdzie niestety zginie. (koniec spoilera).

Miecze w Epizodzie II - już znane, ale...

0

W kwietniu tego roku na sieci pojawiły się newsy o nowych mieczach w Epizodzie II. Następnie strona Collect Star Wars (figurki itp.) zaprezentowała obrazki z saberami w tym jeden zupełnie nowy... SPOILER: z zakrzywioną rękojeścią. Bronią tą będzie się posługiwał nowy czarny charakter Hrabia Dooku (Christopher Lee). Oprócz zakrzywionej rękojeści, laser będzie płynnie przechodził z barwy czerwonej w pomarańczową, ale to już powszechnie wiadomo od dawna... Nową postać - czarny charakter można było zobaczyć na selectach, które wydawał starwars.com. Osoby lubiące SPOILERY mogą zerknąć na analizę selecetu #56. Przeszukując i-netowe zasoby natknąłem się na jednego ciekawego fanarta (Anakin, Obi-Wan, Czarny charakter + opisywany miecz) autorstwa Brian`a Bascle`a.

Autor:Brian Bascle
1024x500
97KB

Spoilery z Making Episode II

0

Spoiler W najnowszym filmie Making Episode II możemy zobaczyć Obi-Wana skradającego się pod nawisem skalnym, po chwili wyciąga on miecz świetlny i zaczyna odbijać strzały. Jest to scena, w której Obi infiltruje fabryki Super Battle Droidów na Geonasis, zostaje dostrzeżony przez strażnika lecącego na STAP-ie i zaatakowany. Odbity strzał trafia jednak w przeciwnika. (koniec spoilera).

Kadry z Epizodu II - UpDate

0

W ostatnich numerach Star Wars Magazine zostały zamieszczone fotografie z planu Epizodu II. Postanowiliśmy wybrać dziesięć najlepszych i zamieścić tu.
Doszły kolejne, cztery nowe skany zdjęć z planu Epizodu II

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.