Atak klonów

Elan Sleazebaggano

Darth Psychotic
0

Dopiero kilka dni temu na oficjalnej potwierdzono tę postać - Elan Sleazebaggano - w którą wcieli się Matt Doran. Tymczasem pojwaiło się zdjęcie Elana w sieci. No i pewne spoilery: Elan będzie oferował pewien rodzaj narkotyków, w pewnym barze na Coruscant. Jedną z jego ofiar, będzie Obi-wan Kenobi, któremu zaoferuje narkotyki. (koniec spoilera). Zdjęcie to dostępne jest tutaj i tutaj, powiększenie Elana.

Anakin i Tuskeni

TFN_SUCKS
0

W sieci pojawiło się zdjęcie, ktore jeste jednym wielkim Spoilerem: Na tym dobrej jakości zdjęciu widać jak Anakin zakrada się do obozu Tuskenów, by pomścić śmierć Shmi (koniec spoilera). Zdjęcie to dostępne jest tutaj.

Na oficjalnej dokonano drobnej korekty

StarWars.com
0

Wczoraj na starwars.com zamieszczono kilka nowych nazwisk i postaci z epizodu II. Dziś dokonano małej korekty:

Marton Csokas (zobaczymy go także we Władcy Pierścieni) wystąpi jako Poggle the Lesser (wcześniej podano, że w tą postać wcieli się Anthony Phelan). Tak więc Anthony Phelan wystąpi w roli Lama Su.

Kolejna recka scenariusza

Ain`t Cool News
0

Jak donosi Harry z Ain`t It Cool News, miał on okazję rozmawiać z niejakim Moriarty, który miał okazję przeczytać scenariusz "Ataku klonów". Na razie Moriarty nie napisał za wiele, bo musiał udać się do szpitala, ale jak zapewnia Harry, jego recka pojawi się wkrótcę (wtedy ją przybliżymy). Na razie Moriarty powiedział, że bardzo mu się podobało wprowadzenie Jar Jara i ostatnia scena z młodym Bobą Fettem. Spytany o to co mu najbardziej przeszkadzało, powiedział, iż osobiście wolałby by w filmie było trochę mniej scen romantycznych, a jeszcze więcej Obi-wana i Hrabiego Dooku, ale wydał się zaskoczony, tym, że Dooku pojawił się aż tyle razy w scenariuszu. Powiedział także, że najbardziej podobała mu się scena akcji Mace`a Windu i Jango Fetta, zwłaszcza po modyfikacjach.

Harmonia na Naboo

TFN
0

Jeśli interesują Was stosunki panujące na Naboo, 10 lat po inwazji, to przeczytajcie ten spoiler. Spoiler.: Okazuje się, że stosunki pomiędzy ludźmi i Gunganami, mocno się poprawią, i oba gatunki będą razem tworzyć Naboo. Okaże się, że Jar Jar Binks wcale nie będzie reprezentantem Gungan w senacie. Będzie czasowo zastępował Padmę, na stanowisku senatora Naboo, więc będzie reprezentował całą planetę. (koniec spoilera).

Więcej potwierdzeń

Starwars.com
0

Na oficjalnej potwierdzono kilka kolejnych nazwisk i postaci. Tak więc:
Graeme Blundell zagra Ruwee Naberrie
Matt Doran to Elan Sleazebaggano
Claudia Karvan to Sola Naberrie
Hayley Mooy to Pooja Naberrie
Trisha Noble to Jobal Naberrie
Anthony Phelan to Poggle the Lesser
Orli Shoshan zagra Shaak Ti
Bodie Taylor będzie kapitanem klonów
Keira Wingate to Ryoo Naberrie
a Phoebe Yiamkiati to Mari Amithest

Recenzja scenariusza?

Dark Horizons
0

Na Dark Horizons pojawiła się recenzja "Ataku klonów". W sumie nie wiadomo, czy jest to recenzja scenariusza, którejś z jego wersji, czy może roboczej wersji filmu. Ale należy dodać, że jest bardzo pochlebna. Autor pisze nawet, że Lucas w końcu dał nam to co obiecywał w pierwszym epizodzie, że w filmie czuje się przygodę, wyraziste postaci (bo w TPM dopiero można było je zauważyć pod koniec filmu). Nawet Jar Jar nie jest tak denerwujący, choć występuje 10-15 minut. No cóż my musimy jeszcze trochę poczekać.

AOTC CD UPDATE

TFN
0

Przedstawiono własnie fanowską wersję okładki do CD z muzyką z AOTC. Można ją zobaczyć tu. Uwaga! Lista ścieżek dźwiękowych może być spoilerem!

UPDATE (Strangler 2002-01-28 19:30):
Na stronie JWFan.net znajdują się jeszcze dwie fanowskie okładki soundtracku z Ataku Klonów: pierwsza (autor: Adam) i druga (autor: Roald van der Laan)

Making Episode II Część 9

StarWars.com
0

Na starwars.com ukazala się najnowsza, 9 część serii Making Episode II, która poświęcona jest w całości Bobie i Jango Fettom. Dla posiadaczy szybkich łącz z internetem zamieściliśmy filmik na naszym serwerze - 10MB (spakowane zipem) Dodam, że na początku widzimy fragment bajki, stanowiącej część wielkiego widowiska jakim było Holiday Special. Natomiast korzystający z modemów mogą zobaczyć screeny:
Boba Fett
Boba Fett
Znów Boba
Kolejne zdjęcie Boby
Pamiętacie ten zabawny select Jango z parasolem?
Scena walki
Scena z udziałem Obi-Wana
Kolejna scena z udziałem Obi-Wana
Jango i Boba w kokpicie
Boba, Jango i gość z parasolem
Jango i Obi
Jeszcze raz Jango i Obi
Jango strzela z blastera
Jango Fett na greenboxie
Tym razem sobie leży ;)
A tu stoi...
Pokaz skoków
I jeszcze jeden
A tego to sie nie spodziewałem...
Boba z mieczem
Morrison zakłada kostium
Teraz hełm
Tu nie całkiem w kostiumie
To dosyć ciekawie wygląda
Fajny hełm...
Obi-Wan biegnie
Ktoś leje wode ;)

Plan Epizodu II

TFN
0

To nie spoiler, ale plany wydań, choć jeszcze nieoficjalne, poświęcone całej akcji marketingowej AOTC. Co prawda dotyczą one USA i Kanady, ale z powodu światowej premiery, może i nam coś skapnie (wcześniej). Jak wiadomo sam film ma mieć premierę 16 maja 2002. Ale już w marcu, w USA ma się w kinach pojawić kolejny zwiastun, a w kwietniu reklamy w TV. 16 kwietnia ma też być wydana książka - nowelicaja - R.A. Salvetore`a. Prawdopodobnie 30 kwietnia zostanie ujawniona ścieżka dźwiękowa. Ale to jeszcze nic. Wydanie DVD i Video ma się ukazać jeszcze w tym roku, być może nawet w październiku. O tym wydaniu donosiliśmy już wcześniej.

Soundtrack

TFN
0

Wszystko wskazuje na to, że soundtrack z "Ataku klonów", przynajmniej w Stanach pojawi się 30 kwietnia. W chwili obecnej jest jeszcze nagrywany. Podobnie, jak w przypadku "Mrocznego Widma", album zostanie wydany przez Sony Classical. Muzykę oczywiście skomponował John Williams ;). Album z TPM osiąnął ponad 2 milionowy nakład.

Geonasis czy Geonosis?

0

Część z Was nurtowało pewne pytanie, dostałem w jego sprawie kilka listów, i poszukałem rozwiązania. A więc tak, pewnie zauważyliście, że o nowej planecie w AOTC (nie tylko my) raz pisaliśmy Geonasis, a raz Geonosis. Spróbowałem poszukać właściwej pisowni u źródeł. Wiedząć, że Lucasfilm zakupił kilka róznych domen i zrobił na nich przekierowania na oficjaną, sprawdziłem dwie domeny:
http://www.geonasis.com - która nie działała,
http://www.geonosis.com - która okazała się być przekierowaniem na oficjalną. Tak więc chyba rozwiązaliśmy problem.
Przy okazji postaramy się poprawić w najbliższym czasie wszystkie wpisy z nazwą Geonasis.

Rendering i kolejne skany...

0

Na TFN_SUCKS ukazał się rendering Clone Troopera. I zamieszczamy kolejne skany z niemieckiego wydania Star Wars Magazine (nr 24):
Obcy
Anakin na blueboxie
Anakin
Beru
Boba Fett na blueboxie
Boba i Lucas
Boba Fett
Boba w kokpicie
Mieszkańcy Coruscant
Gillard i Lucas
Jango, Boba i Lucas
Jango w kokpicie
Lucas
Jango i Obi-Wan
Jango
Jango (to zdjęcie już publikowaliśmy, ale jest w troche lepszej jakości).
Jacyś goście w Mos Espa
Obi-Wan w Jedi Starfighterze
Jeszcze raz Obi-Wan w swym statku
Padme i Anakin
Scena na blueboxie
W Pałacu
Zam Wesel
Jeszcze raz Zam
I jeszcze raz Zam (to zdjęcie też już publikowaliśmy, ale jest w troche lepszej jakości).
A to szkic Zam Wesell z 58 nr Insidera.

Kora Rahtamaa

TFN
0

John Williams stwierdził ostanio, że w chwili obecnej musi poprawić jeszcze muzykę do jednej sceny, i skończyć nagrania. Tymczasem jeden z członków chóru stwierdził, że poza śpiewaniem "ochów" i "achów", mieli także do zaśpiewania "kora rahtamaa", czyli nic innego jak "Duel of the Fates". Tak więc, pewnie w jakimś stopniu zostanie on wykorzystany w AOTCe, ale jak dodał chórzysta, nie mieli zbyt dużo do śpiewania, poza finałem, były tylko jeszcze 3 inne watki.

Kolejne potwierdzenia, choć nieoficjalne

TFN
0

W najnowszym Star Wars Insiderze #58, znalazły się potwierdzenia dwóch kolejnych postaci. Tak więc Martin Csokas, którego wkrótce będziemy mogli oglądać we Wladcy Pierscieni jako Celeborna, zagra postać zwaną Poggle the Lesser, który będzie jednym z przedstawicieli rasy zamieszkującej Geonasis. Spoiler: Tak na prawdę to będzie jednym z ich przywódców, będzie miał tytuł Archksięcia i będzie w konszachtach z Hrabią Dooku. Geonosian można było zobaczyć w zwiastunach na Arenie Geonasis, obok przywiązanych Padme, Obi-wana i Anakina. (koniec spoilera). Natomiast Matt Doran zagra postać Elana Sleazebaganno. Spoiler Elan ma być dealerem narkotyków na Coruscant, na którego natkną się Obi-wan i Anakin. (koniec spoilera).

Niebieskie strzały?

TFN
0

Czy w AOTC strzały z miotaczy clonetrooperów będą niebieskie (byłaby to nowość w świecie SW)? Na odwrocie opakowania figurki z Jango Fettem widoczni są właśnie clonetrooperzy strzelający na niebiesko. Ale nic jeszcze nie wiadomo.

Mandalorianie w AOTC?

TFN
0

Zauważcie, że na okładce Ilustrowanego słownika z AOTC nad hełmem Jango Fetta jest podpis Mandaloriański hełm, co można zobaczyc też tutaj. Rick McCallum twierdził, że w filmie nie będzie ani słowa o Mandalorianach, więc może będą w jakiś sposób wspomniani w nowelizacji, tak jak w "Mrocznym Widmie" był wątek Dartha Bane`a. Napewno zaś zotaną oni wspomniani w komiksach.

Screeny z Insidera

TFN
0

Kamino - spoilerowe zdjęcia!!!

JediNet
0

Mamy dla Was dwa zdjęcia przedstawiające sceny odbywające się na Kamino, nowej planecie z AOTC. Oczywiście już same zdjęcia są spoilerami, ale wymagają jeszcze pewnego komentarza. Spoiler: . Na zdjęciu nr 1 widać Jango Fetta, bez hełmu rozmawiającego z Obi-wanem, za nimi stoją Boba Fett i Taun We, jeden z Kaminoan. (A mieli być nieujawniani ;). Na zdjęciu nr 2 widać natomiast Obi-wana rozmawiającego z Pierwszym Ministrem Kamino - Lama Su. Sama Kamino ma być ważną planetą, gdyż to na niej Hrabia Dooku produkował swoje klony, natomiast sama planeta ma być jednym wielkim oceanem. W zwiastunach widzieliśmy już latające wieloryby z Kamino, ale dopiero na tych zdjęciach widać w miarę dobrze samych Kaminoan. (koniec spoilera).

Zakazane Spoilery

TFN
0

LucasFilm stworzył niedawno listę spoilerów, których nie można używać w żadnej promocji, mają po prostu zostać "tajemnicą", przynajmniej oficjalną, do czasu premiere filmu, albo przynajmniej książki. Oto ich lista. Spoiler:

 • Śmierć Shmi Skywalker
 • Hrabia Dooku walczący na raz dwoma mieczami
 • Yoda i Hrabia w tej samej scenie bitwy
 • Wnętrze fabryki klonów
 • Kaminoanie
 • Stracenie ręki przez Anakina
 • Ślub
  (koniec spoilera).

 • Wywiad

  Starwars.com
  0

  Na oficjalnej opublikowano wywiad z Fredem Meyersem (który jest człowiekiem od cyfrowej postrodukcji w ILM). Wypowiada on kilka ciekawych zdań. "Dzięki cyfrowej technologii nie mamy już do czynienia z zanieczyszczeniami materiału filmowego - jak zadrapania czy rozmyte kolory." Dzięki temu, że do kręcenia AOTC używano cyfrowej kamery można było zwolnić "marsz" Anakina i Padme w scenie na jeziorem (pokazane w trailerze Forbidden Love), bez korzystania ze specjalnej kamery. "Nie będzie można zauważyć różnicy w ruchu, ponieważ efekt jest identyczny jak przy użyciu kamery o dłuższym czasie ekspozycji". Cały wywiad można przeczytać tutaj.

  Harry Potter w Polsce!

  interia.pl
  0

  Tak od jutra (18 stycznia) na ekrany polskich kin trafi aż w 115 kopiach. Zapytacie pewnie jaki to ma związek z Gwiezdnymi Wojnami?... otóż muzyke do filmu skomponował John Wiliams i jest to 19-częściowy poemat symfoniczny, oddający czarodziejską atmosferę obrazu... Ponadto jak informowała interia w grudniu zeszłego roku (pisaliśmy o tym):

  dodatkową atrakcję stanowi fakt, że przed każdą projekcją będzie wyświetlany zwiastun "Forbidden Love".

  Królowa Jamilla Update

  TFN
  0

  W Brytyjskim wydaniu Star Wars Magazine (z października / listopada) podano do wiadomości, że królową Jamillę zagra Ayesha Dharker.
  Update: (Lord Sidious; 2002-01-17; 23:57)
  Mamy już kilka zdjęć Ayeshy: Ayesha Dharker, Ayesha Dharker, Ayesha Dharker ze znajomymi, Ayesha Dharker jako królowa Jamilla.
  Warto też przybliżyć choć troche postać tej aktorki. Ayesha urodziłą się w Indiach w 1977, a na ekranie zadebiutowała już w wieku 9 lat. Można rzec, iż w Bollywood stała się prawie odpowiednikiem Natalie Portman (chociaż to już przesada). (Bollywood - to filmowe centrum Indii, a co najważniejszy Indie produkują dwukrotnie więcej filmów niż USA, chociaż filmy te są specyficzne i rzadko wychodza poza ich rynek (no trafiają też na inne rynki wschodnie np. Arabski), a te które wychodza np. Monsoon Wedding zupełnie nie odzwierciedlają typowych produkcji Bollywoodu). Ayesha zdobyła tam sławę dzięki wielokrotnemu wykonaniu piosenek w scenach z deszczem. Niestety trudno mi się wypowiadać o tej częsci jej biografii, zwłaszcza, iż nie można policzyć (bo Hndusi nie prowadzą takich dokładnych filmografii) w ilu filmach tam zagrała. Ponadto w 1989 dała poznać się światu grąc we francuskim filmie "Manika, dziewczyna, która żyła 2 razy". Później zagrała jeszcze w jednym francuskim filmie (1992), i przez parę lat grywała tylko w Hinduskich produkcjach. Dopiero rola w amerykańskiej "Terrorystce" z 1999 otworzyła jej okno na świat. "Atak klonów" będzie jej 7 filmem poza typową kinematografią Hinduską. W roku 2001 pojawiła się też gościnnie w jendym odcinku serialu "Doctors".

  Modele postaci

  0

  Prezentujemy na stronie trzy postaci z Ataku klonów w formacie *.qt. Są to trójwymiarowe obiekty - przedstawiajające hrabiego Dooku (2,95 MB), Jango Fetta (3,22 MB) i Obi-Wana (3,6 MB). Do obejżenia tych modeli wymagany jest program Quick Time.

  1 godzina i 50 minut dla AOTC?

  TFN
  0

  Epizod 2 "Atak klonów" będzie najkrótszym filmem spośród wszystkich Gwiezdnych Wojen. Czas trwania najnowszej części sagi to 110 minut (będzie zatem krótszy o 20 minut od TPM). Informacja ta nie jest jednak do końca potwierdzona. Miejmy nadzieję, że to się zmieni.

  Sountrack do AOTC

  TFN
  0

  Jak wiadomo John Williams zaczął już nagrywać podkład dzwiękowy do Ataku Klonów.
  Jak mówią pogłoski, niektóre fragmenty soundtracku z EII mają być wykorzystane w EIII

  Jak podaje TFN wczoraj nagrano tylko 3 tracki. Do pierwszej sceny ( ta z napisami), druga podobna do tej ze sceny z TPM na Tatooine, i bardzo szybka, podobna do przygrywającej nam podczas ucieczki z Bespina w ESB.

  Fotki z FOXa

  0

  Pamiętacie te zdjęcia? jedeno zamieściłem w listopadzie zeszłego roku, a drugie w październiku. Dziś udało mi się natrafić na bardzo dobrą jakość tych fotek (z 20th Century Fox)... zatem bez zbędnych komentarzy pobierajcie i od razu na tapete.

  Jeszcze nie wycięty - N`Sync

  TFN
  0

  Lynne Hale z Lucasfilmu powiedziała, iż wypowiedź Joeya Fatone`a była przedwczesna, gdyż George Lucas jeszcze nie zrobił ostatecznego montażu filmu, a dopóki tego nie zrobi bardzo wiele może się jeszcze zmienić i wydarzyć.

  McCallum o AOTC

  TF.N
  0

  W ostatnim Homing Beacon Rick McCallum (producent GW) powidział:

  "To będzie dom wariatów przez następne sześć miesięcy. To znaczy, że będziemy musieli skończyć film jakiś miesiąc wcześniej. Musimy zaangażować około 60 - 80 aktorów dla każdego kraju, a krajów jest przecież ponad 30. Musimy oczywiście też przetłumaczyć scenariusz. Będzie to bardzo czasochłonny proces."

  Oczywiście jego wypowiedź dotyczy ogólnoświatowej premiery E2 AOTC.

  N`Sync?... nie ;)

  TFN
  0

  Dziś rano ekipa TFNu dostała wiele doniesień odnośnie występu zespołu N`Sync w Ataku Klonów. Dosłownie przed chwilą na stronie TFNu zamieszczono taką informacje: otóż nie zobaczymy żadnych scen w Epizodzie II z udziałem tego zespołu. Informacja ta jest najwyraźniej prawdziwa, co potwierdził Joey Fatone z N`sync w Carson Radio Show.

  Mystery Trailer nr 8 na liście

  The Force.net
  0

  W plebistycie ogłoszonym przez Alexa Keena trailer Mystery zajął ósmą pozycję na sto innych filmowych trailerów. Trailery Breathing i Forbidden Love zostały wyłączone z konkursu ponieważ tylko najlepszy trailer danego filmu był brany pod uwagę. W tym miejscu zgadzam się z organizatorem - moim zdaniem trailer Mystery jest najlepszy. Dodam tylko, że pierwszym filmem z najlepszym trailerem był "40 days 40 nights".

  Super Battle Droid

  JediNet
  0

  Na JediNecie znalazł się odnośnik do strony SirStevensGuide.com na której umieszczono opis i obraz Super Battle Droida. Obrazek choć jest wykonany przez fana, to wg JediNetu, jest ponoć bardzo bliski finalnemu wyglądowi Super Battle Droidów. A na dodatek jest jeszcze mały spoiler: Super Battle Droidy, które pojawią się na Geonasis, będą to zmodyfikowane i rozszerzone Battle Droidy, które w przeciwieństwie do swoich poprzedników, nie będą zależne od kontroli zdalnej, np. ze statku typu Droid Control Ship, lecz będą w stanie samodzielnie walczyć. Kolor przedstawiony na tym obrazku, nie jest ich ostatecznym kolorem, w "Ataku klonów" najprawdopodobniej będą ciemno niebieskie/szare.(koniec spoilera).

  Jak idą prace ...

  Starwars.com
  0

  Na oficjalnej stronie został zamieszczony krótki artykuł o tym jak idą prace nad "Atakiem klonów". Rick McCallum potwierdza dodatkowe dwa dni zdjęć (pewnie udział weźnie w nich Lee, N`Sync i może Neeson), oraz to, że John Williams już od pewnego czasu pracuje nad muzyką. Muzyka ma być nagrywana, jak zwykle przez London Symphony Orchestra, przez 3 tygodnie, i zgodnie z planem ma być nagrana już około 1 lutego. Również prace nad efektami specjalnymi idą zgodnie z planem, wg którego mają się zakończyć w kwietniu. Rick McCallum stwierdził też, że bardzo dobrym pomysłem było zatrudnienie nowego specjalisty od efektów specjalnych - Bena Snowa, który jest po prostu wspaniały. Na koniec McCallum stwierdził, że praca nad AOTC to praca grupowa różnych firm Lucasa i to się czuje, bo w końcu wszystkim im (nam też ;) przyświeca jeden cel - ogólnoświatowa premiera.

  Epizod II pokazany !

  Nowa Gildia
  0

  Magazyn komiksowy KKK zamieścił krótką notkę Arka Wróblewskiego, współpracującego z wydawnictwem TM Semic, który widział roboczą wersję filmu na farmie Georga Lucasa. A oto co powiedział jeden z pierwszych recenzentów: "Pokazano nam wstępną wersję "Ataku Klonów" (...) Niemniej jednak muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony. Moim ulubionym filmem "Star Wars" jest "Imperium kontratakuje" i Część II z pewnością powtarza pesymizm i dramatyzm tego epizodu. Wraca kilka znajomych twarzy, między innymi Boba Fett i wreszcie poznajemy wydarzenia, które bezpośrednio doprowadziły do upadku Republiki i powstania Imperium. Nawet Jar Jar nie drażni w swojej epizodycznej roli."

  Katie Lucas w "Ataku klonów"

  0

  Wczoraj pisaliśmy o tym, że dzieci Lucasa, Katie i Jett biorą udział w "Ataku klonów", a okazało się, że np. Katie (Jett pewnie też) już dawno kręciła swoją scenę. Nawet na jednym z filmików z produkcji się pojawiła, co widoczne jest na tym zdjęciu. Ale okazało się również, że Katie Lucas grała także w "Mrocznym Widmie" koleżankę Anakina.

  Szkic stroju Padme UPDATE

  StarWars.com
  0

  Na Oficjalnej znalazł się krótki artykuł o projektowaniu i tworzeniu kostiumów dla Padme. Dołączono też dwa zdjęcia: szkicu kostiumu oraz Padme w tym kostiumie, a za nią stoi Beru. Po raz kolejny oficjalnie o Padme napisano Senator Padme Amidala.

  UPDATE (Strangler; 2002-01-09 00:10:00):
  Jak dodaje Iain McCaig, kostium ten bazuje na chińskich, średniowiecznych projektach: widok ogólny, rękaw i znowu Padme w całej okazałości. Można tu dostrzec wiele podobieństw do kostiumów z TPM, widać to zwłaszcza na tym obrazku.

  Dodatkowe role...

  0

  Anthony Daniels zagra dodatkowo małą rolę porucznika Faytonni w nocnym klubie na Coruscant. Mamy dla Was dwa zdięcia:

  Także Ahmed Best (Jar Jar) w tym samym klubie, wystąpi jako Achk Med-Beq.

  Ewan McGregor o "Ataku klonów"

  TFN
  0

  Jak podaje TheForce.Net w Brytyjski magazynie Arena, znazł się wywiad z Ewanem McGregorem. Ewan miał okazję obejrzeć już jakieś 60-70% skończonego, wraz z efektami, "Ataku klonów" i powiedział o nich, że są bardzo dobre. Ewan bardzo źle wyrażał się o "Mrocznym widmie" i tytule drugiego epizodu. Spytany o to czy to co zobaczył jest lepsze od "Mrocznego Widma", odpiedział: tak. Powiedział także, że Epizod I to film dla dzieci z drobnymymi zarysami konfliktu politycznego, ale na tyle drobnymi, by nie "płoszyć" dzieci. Epizod II to już inna histora, bliższa duchem oryginalnej trylogii.
  Ewan potwierdził również, że w "Ataku klonów" będzie go więcej na ekranie. Opowiadał także, o tym jak ciężko pracuje się na niebieskim ekranie, ale pod koniec powiedział, że choć praca na planie "Gwiezdnych Wojen" jest ciężka to cieszy się, że może być częścią tego wszechświata.
  No i jeszcze wspomniał coś (niemiłego) o brytyjskich brukowcach publikujących zdjęcia jego dzieci.

  Dzieciaki Lucasa w EII

  TFN
  0

  Spoiler:

  Dzieci Lucasa - Jett i Katie dostały mała rolę w EII.
  Jett zagra młodego Jedi, a Katie tancerkę.

  Cóż a miałem nadzieje, że AOTC będzie lepszy od TPM :).

  N`Sync w AOTC spoiler

  Episode-X
  0

  W sieci pojawiło się parę nowych informacji o udziale N`Sync w "Ataku klonów". Po pierwsze wszystko wskazuje na to, że całe to przedsięwzięcie jest dziełem Ricka McCalluma, a Lucas nie mieszał w tym palców. Pojawił się także pewien spoiler: N`Sync wcale nie będą brać udziału w bitwie, ale pojawią się wcześniej, na Coruscant, w scenie w której będzie brało udział około 200 Jedi, szykujących się do opuszczenia świątyni. (koniec spoilera)

  Kolory mieczy

  Episode-X
  0

  Jak donosi Episode-X wiadomo już coś o kolorach mieczy. Tym razem zostało to zebrane. Ale oczywiście ponieważ wciaż trwa post produkcja, kolory te mogą ulec zmianie. Spoiler.: Anakin Skywalker: niebieski później zielony, a później oba na raz.
  Obi-Wan Kenobi: niebieski, a potem zielony.
  Mace Windu: purpurowy.
  Yoda: zielony.
  Luminara Unduli: zielony.
  Barriss Offee: niebieski.
  Shaak-Ti: niebieski.
  Kit Fisto: zielony.
  Hrabia Dooku: czerwony, potem czerwony i niebieski na raz.
  (koniec spoilera).

  Sprytne posunięcie

  TFN
  0

  Kolejny spoiler:. Podczas pojedynku Obi-wana Kenobiego i Jango Fetta na Kamino, Boba Fett zacznie strzelać do Obi-wana, dzięki czemu Fettom uda się łatwo uciec. Potem już Jango Fett pogratuluje Bobie sprytnego posunięcia.(koniec spoilera)

  Wywiad z Rickiem McCallum

  Empire online
  0

  Na swojej internetowej stronie magazyn EMPIRE umieścił krótki wywiad z Rickiem McCallumem, producentem "Ataku klonów". Jest tam napisane, ż faktycznie głównym czarnym charakterem będzie postać Hrabiego Dooku, odgrywana przez Christophera Lee, ale prawdziwym anty-bohaterem będzie Jango Fett. "To mój ulubieniec" mówi McCallum, dodaje także, że Jango Fett jest wyposarzony w wiele gadżetów, przy których nasze kolorowe, mobilne urządzenia (jak telefonu komórkowe) są niczym. Jango Fett to jest dopiero koleś. Oczywiście całość artykułu zostanie opublikowana w lutowym wydaniu magazynu Empire.

  N`SYNC potwierdzony

  TFN
  0

  Według TheForce.Net udział N`SYNC w "Ataku klonów" został potwierdzony przez program E!, MTV oraz sam Lucasfilm. Są dwie wersje tego jakim sposobem zespół znalazł się w "Ataku klonów".
  Jak wiadomo Amanda i Katie, dwie nastoletnie, adoptopwane córki George`a Lucasa są wielkimi fankami zespołu i ponoć ojciec zrobił im niespodziankę.
  Druga wersja mówi, że za całą sprawę odpowiedzialny jest nie kto inny jak producent Rick McCallum, do którego doszły słuchy, iż chłopcy z N`SYNC są wielkimi fanami zespołu, więc zaproponował im wystąpienie w filmie, w wielkiej scenie z wieloma ekstra dodatkami. Jednak sam ich występ będzie krótki i prawdopodobnie nie będą mieli żadnych ról mówionych, więc wszystko wskazuje na to, iż będą oni raczej rycerzami Jedi na Arenie Geonasis, a nie zespołem muzycznym.

  Darth Tyranus - SPOILER

  0

  Tym razem będzie to dość ciekawy spoiler, poświęcony Darthowi Tyranusowi. Spoiler.: Wszędzie było wiadomo, że Hrabia Dooku, to renegat Jedi, choć pojawiały się pogłoski, że miałbyć on też Lordem Sith, Darthem Tyranusem, ale wszystko wskazuje na to, że potwierdzenie tej informacji przyjdzie dopiero pod koniec filmu. Po tym jak Hrabia ucieknie z Geonasis, uda się na Coruscant i wyląduje na jakimś opuszczonym budynku. Hrabia wyjdzie ze swojego statku i przywita się z Darthem Sidiousem. Prawdopodobnie będzie tam następujący dialog:

  DOOKU
  The Force is with us, my master.
  Moc jest z nami, mój mistrzu

  SIDIOUS
  Welcome home, Lord Tyranus. You have done well.
  Witaj w domu, Lordzie Tyranus. Sprawiłeś się dobrze.

  DOOKU
  I bring you good news, my Lord. The war has begun.
  Przynoszę dobre wieści, mój Panie. Wojna się rozpoczęła.

  SIDIOUS
  Excellent. Everything is going as planned...
  Doskonale. Wszystko idzie zgodnie z planem...

  (koniec spoilera).

  Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.