Atak klonów

Dwupłytowy album z AOTC...

jwfan.net
4

Jak podaje strona jwfan.net, a informacja pochodzi z pewnego źródła, dwupłytowy album z muzyką z "Ataku klonów" jest gotowy. Całość zawiera sporo nowego materiału i może zostać wydane naprawdę niebawem, ale... Lucasfilm wstrzymał produkcję. Nie są dokładnie znane okoliczności tej decyzji. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej - poinformujemy.

Nagrody Akademii Science Fiction

Stopklatka
10

Wczoraj późnym wieczorem odbyła się ceremonia wręczenia nagród Akademii Science Fiction, Fantasy i Horroru.
Raport Mniejszośći otrzymał Saturna w kategorii FILM SCIENCE FICTION, a Atak Klonów został jedynie nominowany . W kategorii najlepsza aktorka wygrała Naomi Watts grająca w filmie "The Ring". Niestety Natalie Portman musi zadowolić się nominacją.
W kreacji młodego aktora Hayden Christensen został jedynie nominowany a zwyciężył Tyler Hoechlin za film "Road to Perdition". Saturna w kategorii reżyser otrzymał Stevena Spielberga, tym samym wyprzedzając George’a Lucasa za Atak Klonów. Nagrode w kategorii efekty specjalne otrzymali Rob Coleman, Pablo Helman, John Knoll i Ben Snow za Gwiezdne Wojny Epizod 2. Atak Klonów nie dostał nagrody w kategorii specjalne wydanie DVD, która przypadła Władcy Pierscieni : Drużyna Pierścienia.
Więcej o nagrodach i nominacjach możecie przeczytać tutaj

Kiedy będzie wydany soundtrack z AotC Ultimate Edition ?

darth_kisiel za StarWars.Com
1

W cyklu zapytaj radę Jedi na oficjalnej, padło pytanie o dwu płytową edycję ścieżki dzwiękowej z "Ataku Klonów", ponieważ w innych ścieżka dzwiękowa z muzyką z wszystkich 4 epizodów bardzo się podobała.
Steve Sansweet (odpowiedzialny za relacje z fanami SW) potwierdza że to dobre rozwiązanie z złączeniem muzyki ze wszystkich części, nie ma jednak na razie planów do realizowania jakiś dodatkowych przeróbek, lepszych wersji muzyki z "Ataku klonów". Przypomina, że edycja Soundtracku Edycji Specjalnej starej trylogi została wydana 15 lat po "Powrocie Jedi". Zgaduję, że nie będziemy musieli czekać długo by usłyszeć całą sage w calej swojej okazałości...

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.