TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

Daty polskich premier „Ataku klonów” i „Zemsty Sithów” w 3D

2012-09-25 17:14:24 Imperial Cinepix

Prawie miesiąc temu ogłoszono daty premier „Ataku klonów” i „Zemsty Sithów” w wersji 3D. Nasz dystrybutor tych filmów, firma Imperial Cinepix potrzebowała trochę czasu, by ogłosić polskie daty. Na szczęście tym razem odbyło się bez niespodzianek i filmy wejdą dokładnie w ten sam dzień, co w większości krajów świata. Dodatkowo pojawiły się także oficjalne opisy tych filmów.

„Gwiezdne Wojny: Część II – Atak klonów 3D”
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 3D
Premiera: 2013-09-20
Reżyseria: George Lucas
Obsada: Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Ian McDiarmid, Samuel L. Jackson, Frank Oz, Christopher Lee

Druga część legendarnej sagi George’a Lucasa w spektakularnym 3D, ukazująca kulisy narodzin galaktycznego Imperium i początek przechodzenia rycerza Jedi Anakina Skywalkera na ciemną stronę Mocy.

„Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów 3D”
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 3D
Premiera: 2013-10-11
Reżyseria: George Lucas
Obsada: Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Ian McDiarmid, Samuel L. Jackson, Frank Oz, Christopher Lee

Trzecia część legendarnej sagi George’a Lucasa w spektakularnym 3D, ukazująca tryumf ciemnej strony Mocy i przemianę rycerza Jedi Anakina Skywalkera w złowrogiego Dartha Vadera.O klasycznej trylogii na razie nic nie wiadomo. Niestety te daty zapewne będą zależały od wyników finansowych II i III części sagi. A skoro już przy wynikach jesteśmy, to od pewnego czasu niektóre serwisy powołują się na oczekiwania Lucasfilmu wobec „Ataku klonów”. Podobno liczą na 14 milionów USD w pierwszy weekend oraz 30 milionów USD wpływów z samych tylko Stanów Zjednoczonych. Konwersja filmu powinna zamknąć się w 20 milionach USD, natomiast dla porównania „Mroczne widmo” zgarnęło w USA w sumie 43 miliony USD (plus niecałe 60 milionów USD poza Stanami). Estymacje te wyglądają prawdopodobnie, niestety nie należy do nich przywiązywać zbytniej wagi, gdyż to kolejna informacja puszczona w sieć przez pewien niesławny serwis, znany z niesamowitych rewelacji o sadze. Zatem na informacje o klasycznej trylogii przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Temat na forum
KOMENTARZE (28)
Loading..