TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

P&O 135: Czy uczestnicy wyścigów podracerów stołują się u Dexa?

2015-08-09 09:41:44Dla niektórych ludzi przedstawiciele innych ras czasem wyglądają tak samo. Jak widać w poniższym pytaniu stosuje się to także do ras obcych.

P: Czy Sebulba, Ark „Bumpy” Roose i Ratts Tyerell są w jadłodajni u Dextera na Coruscant albo widać ich podczas pościgu w Epizodzie II? W moim wydaniu Słownika obrazkowego, wyraźnie widzę ich twarze.O: To nie są uczestniczy wyścigów, przynajmniej ci, których widzisz w „Ataku klonów”, choć tworząc ich użyto komputerowych modeli będącym podstawą tamtych postaci. W czasie pościgu Obi-Wan lecąc na sondzie prawie się rozbija w pojazd w którym siedzą przedstawiciele ras Aleena i Duga. To oczywiście nie Sebulba, ten Dug ma na imię Seboca. A Aleena to Bogg Tyrell (jak widać nie jest to krewna Rattsa bo nazwisko pisze się inaczej). Zobaczyć ją można także w restuaracji Dexa, a wraz z nią dwóch kolejnych Dugów imieniem Rednax i Manoca. Jest jeszcze Nuknog o imieniu Slyther Bushforb, a na zewnątrz jest obcy o imieniu Ony Bobissia (przedstawiciel rasy Ebe Endocotta).

K: Swoją drogą w wersji BD „Powrotu Jedi” także wykorzystano model Duga, którego dodano w Pałacu Jabby. Ponownie był to Seboca, niewiele zmieniony. Choć oczywiście nikt oficjalnie nie połączył tych dwóch postaci.
KOMENTARZE (1)
Loading..