TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Aktorzy w Expanded Universe

2001-12-16 19:59:45 TFN

TheForce.net urządził całkiem ciekawą zabawę. Polega ona na dobieraniu aktorów do postaci występujących w książkach i komiksach dotyczących gwiezdnej sagi. Wbrew pozorom wcale nie jest to taka błaha sprawa, zważając na to, że niektórzy z bohaterów mogą pojawić się w Epizodzie III a theforce.net jest największym serwisem Star Wars.
Oto i kilka ciekawszych pozycji:
Wielki Admirał Thrawn- Jeremy Irons
Joruus C'both- Donald Sutherland
Gillad Pellaeon- Sir Derek Jacobi.
KOMENTARZE (3)

Zemsta Sithów

Petycja do Jacksona

2001-12-15 19:07:34 TFN

Jak podaje TFN, grupa amerykańskich fanów wystosowała petycję do Petera Jacksona, reżysera "Władcy Pierścieni", aby ten zgodził się napisać i wyreżyserować Epizod III.
Więcej o tej petycji można przeczytać tutaj . Osobiście mam pewne obawy co do możliwości realizacji tego. Faktyczynie podzielam obawy, że Lucas może sobie nie poradzić z reżyserią E3, może lepiej by było żeby zrobił to ktoś inny, kiedyś poszła plotka, że Robert Rodriguez ("Desperado", "El Mariachi" czy "Od zmierzchu do świtu") też był tym zainteresowany, ale nic z tego nie wyszło. Natomiast Peter Jackson raczej do 2003 będzie zajęty montowaniem i robieniem efektów do 2 i 3 części LOTRa, więc pewnie tak na prawdę mógłby zająć się E3 dopiero w 2004 roku, a to by mocno opóźniło jego premierę. No cóż zobaczymy co z tego wyniknie.
KOMENTARZE (3)

Zemsta Sithów

Gabriel Byrne w E3

2001-12-04 19:14:06 TFN

Jak podaje TFN i IMDB istenie całkiem duże prawdopodobieństwo, że znany aktor Gabriel Byrne ("Stygmaty", "I stanie się koniec") pojawi się w E3. Sam twierdzi, że już jest "zamieszany" w E3. Być może potwierdza to plotki o przeprowadzanym castingu do E3.
KOMENTARZE (7)

Zemsta Sithów

Casting do Epizodu III- rozpoczęty ?

2001-12-01 20:32:00

TFN podał nazwiska czterech aktorów, którzy mają zagrać w Epizodzie III. Nie wiadomo na ile te inoformacje się potwierdzą ale, o niektórych z tych osób pisały już różne strony internetowe.
Roshan Seth
Willam Dafoe - podobno aktor ten rozmawiał już z Robin Guarland (szefowa od castingu) i jego udział w Epizodzie III jest potwierdzony na 99 %. Podobno był on jednym z kandydatów do roli Jango Fetta ale ostatecznie zaangażowano Temuere Morrisona.
Robert Englund znany z roli Fredd`ego Kruegera. Jego udział w Epizodzie III nie jest jeszcze potwierdzony ale jak donoszą szpiedzy TFN już wkrótce powinien on podpisać kontrakt.
David High
KOMENTARZE (3)
Loading..