TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Zwiastun do E3

2002-10-29 10:21:00 StarWars.Com

W cyklu pytań i odpowiedzi – “Ask the Jedi Council” na oficjalnej, Rick McCallum odpowiedział na pytanie, kiedy możemy się spodziewać pierwszego zwiastunu do E3. Odpowiedź brzmi: „Zwiastun! Nie mamy nawet scenariusza!”. A z doświadczeń z poprzednich filmów można sądzić, że zajawka powinna się pojawić około święta Dziękczynienia 2004, ponieważ film wchodzi latem 2005.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Produkcja E3

2002-10-25 22:49:00 starwars.com

Już jakiś czas temu pisaliśmy mniej sczegółowo o tym, co Rick MacCallum powiedział o E3 w najnowszym Star Wars Insiderze.

"Bardzo wiele zależy od ludzi z JAK Productions (kolejna firma Lucasa), którzy zajmują się projektami w fazie przedproduckji. Ci artyści spotykają się raz w tygodniu ze mną i z Georgem i pokazują nam projekty." - Mówi Rick.
Nie zmienia to faktu, że scenariusz nadal nie jest do końca napisany. MacCallum ma nadzieję, że Lucas skończy skrypt na wiosnę 2003. roku.
Nie znaleziono jeszcze plenerów dla Epizodu 3. Najprawdopodobniej jednak poszukiwania zaczną się już niebawem - pod koniec października lub na początku listopada tego roku.
Risck potwierdził, że ułożeniem walk w E3 ma zająć się znowu Nick Gillard. Dodał też, że w filmie będzie miała miejsce spekatkularna walka na miecze świetlne. (Czyżby między Obim i Anakinem?)
Według Ricka, najprawdopodobniej pod koniec filmu, "z pewnego punktu wiedzenia" pojawi się cień nadziei na uratowanie Anakina od ścieżki mroku. Producent poradził też, aby fani przygotowali się na śmierć wielu bohaterów.

Tytuł podany w skrócie tego newsa, czyli "Rise of the Empire" jest oczywiście wymyślony przez fanów :)...
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Powrót Jedi...

2002-10-25 18:14:00 E-X

Podczas ekspozycji Magic of Myth w Australii wspominiano o kilku możliwych powrotach. Spoiler: Wśród listy osób, które mogą się pojawić w E3 znajduje się między innymi Qui-Gon Jinn, zapewnie będzie to wyjaśniało wątek pojawienia się jego głosu w AOTC i tego, że ciała Jedi nie znikały. Inne nazwy to Gwardziści Imperialni no i dwójka sławnych dzieci - Luke i Leia Skywalker(koniec spoilera)
KOMENTARZE (1)

Zemsta Sithów

Pierwsze spotkanie

2002-10-25 17:39:00

Wczoraj pisaliśmy pewien spoiler, dziś jego dalsza część. Spoiler: Skoro Sokół Millennium ma się pojawić w E3 i ma to mieć wpływ na Hana Solo, znaczy to tyle, że Solo pojawi się w E3, chyba, że wątek ten zostanie pominięty w montażu. Ale to nic. Wszystko wskazuje na to, że młody Solo pojawi się na ... Tatooine i to w kosmoporcie. Najprawdopodobniej w tym samym momencie pojawi się tam Ben Kenobi z małym Lukiem. Tak więc dojdzie między nimi do pierwszego spotkania. Z tym, że Luke będzie zbyt mały by o tym pamiętać, a Han zajęty sprawą, związaną z utratą Sokoła (nie wiadomo dokładnie, czy opiekunowie/rodzice będą musieli go sprzedać, czy coś innego). W każdym razie mały Han, będzie znał już ten statek wcześniej, i będzie on dla niego bardzo ważny. (koniec spoilera).
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Kilka informacji

2002-10-25 17:34:00 Episode-X

Kilka małych spoilerów o produkcji E3. Spoiler Scenografia z Kamino ma być użyta ponownie, więc być może zobaczymy znów tę planetę (o tym pisaliśmy już wcześniej). Ponadto z rzeczy wykorzystanych po AOTC będzie między innymi myśliwiec Obi-wana. Jedi Starfigheter będzie trochę zmodyfikowany dla potrzeb nowego pilota – Anakina Skywalkera.(koniec spoilera)
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Kupa złomu

2002-10-24 18:43:00 Episode-X

Podczas odbywającej się w Australii imprezy „ Magic of Myth” Lorne Peterson, na seminarium na którym byli obecni jeszcze Anthony Daniels i Ben Snow, powiedział, że ... spoiler: … w Trzeciej Części najprawdopodobniej poznamy trochę z historii Sokoła Millennium. Ponadto zrozumiemy, dlaczego Han Solo jest tak bardzo przywiązany do tego statku. Powiedział też, że jedno straszne wydarzenie ukaże nam, jak galaktyka zmieniła się od tego co było w TPM do tego co jest w Oryginalnej Trylogii.(koniec spoilera).
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Sonda na TFN'nie

2002-10-23 20:32:00 TFN

Na TFN'nie zadano pytanie: Jak chciałbyś po raz pierwszy obejżeć E3? W normalnym kinie, w kinie cyfrowym, na DVD, w IMAXIE czy ściągnąc z sieci. To najbardziej popularne opcje tego głosowania. Jak narazie prowadzi opcja "kino cyfrowe". A jak będzie w Polsce?
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Znowu się zaczeło!

2002-10-23 18:47:00 TFN

W najnowszym numerze Insidera, zaczęto już drązyć temat Epizodu 3. Umowa z australijskim FOX'em jest już w końcowej fazie negocjajcji, sprzęt niebawem zostanie przewieziony z Anglii do Australii.
Rick McCallum zapytany o Epizod 3. powiedział, że nie może obiecać dobrego zakończenia. Ma być to najmroczniejsza część sagi Skywalkerów. Pod koniec tego miesiąca zacznie się też projektowanie dekoracji i kostiumów. Wszyscy są już gotowi do pracy.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Pogłoska o E3

2002-10-21 12:57:00 Dark Horizons

Na australijskim serwisie Dark Horizons pojawiła się ciekawa pogłoska o produkcji Epizodu III. Mianowicie potencjalny spoiler: doniesiono tam, że Lucasowcy zajęli się wynajdowaniem i zbieraniem różnego rodzaju głazów, kamieni i kryształów dla potrzeb następnego filmu. Z tym, że będzie to inny rodzaj kamieni, niż te wykorzystane w AOTC jako Geonosis. Ponoć mają one bardziej przypominać formacje jaskiniowe. (koniec spoilera). No cóż zobaczymy...
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

John Williams i dalsze części ...

2002-10-17 12:22:00 TFN

John Williams potwierdził ostatnio, że skomponuje muzykę do trzeciej Części Gwiezdnych Wojen, nie jest t o może wiadomość zaskakująca, lecz na pewno ciesząca. Williams potwierdził także część swoich dalszych planów. Wśród nich znajdą się Harry Potter i więzień Azkabanu, czyli trzecia część przygód młodego czarodzieja, później Williams zajmie się trzecim Epizodem, czwarta częścią przygód Indiany Jonesa, a Spielberg namawia go jeszcze na to, by wrócił jako kompozytor, przy 4 części Parku Jurajskiego.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Rick McCallum o kamerach cyfrowych...

2002-10-17 12:20:00 TFN

Rick McCallum podczas seminarium na temat techniki cyfrowej użytej podczas produkcji drugiego Epizodu Gwiezdnych Wojen, przyznał po raz kolejny, że w trzeciej Części, te kamery będą o wiele bardziej zaawansowane technologicznie. Na dodatek potwierdził, że Spielberg zgodził się nakręcić 4 część Indiany za pomocą kamery cyfrowej. Z tym, że zaznaczył, iż jest to wiadomość nieoficjalna, bo tę decyzję ma przedstawić sam Spielberg.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Lucas o E3

2002-10-11 00:52:00 TFN

Wcześniej pisaliśmy, że Lucas jedynie w kilku miejscach komentarza do DVD AOTC napomni coś o Części III. Ale skoro pojawiły się już recenzje tej płyty, znane są też i komentarze Lucasa. Spoiler: George Lucas podczas omawiania sekwencji walki na Arenie, wspomniał, że Mace Windu zginie gdzieś pod sam koniec Wojen Klonów. Ponadto powiedział, że Jimmy Smits, czyli Bail Organa, w E3 pojawi się bardziej znacząco, niż to było w AOTC. Wspominał też, by zauważyć jak ważne są w AOTC, sceny w których Anakin traci niewinność, która posiadał w TPM, bo w końcu przecież w E3 nastąpi jego całkowity upadek. (koniec spoilera).
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Samuel L. Jackson o śmierci w E3

2002-10-08 10:31:00 TFN

Samuel L. Jackson powiedział ostatnio redaktorom Sci Fi Wire, że już się przygotowuje do sceny śmierci Mace`a Windu w Trzeciej Części Gwiezdnych Wojen. Powiedział: „Będę tam. I zginę”. Jackson nie wziął tych, a raczej oczywistych faktów, z powietrza, lecz przyznał się, iż rozmawiał o nich z George`m Lucasem. Lucas powiedział mu, że najważniejsze co musi zrobić (w Trzecim Epizodzie), to umrzeć, ale póki co nie ustalono jeszcze w jaki sposób. George przyznał, że śmierć Mace`a Windu będzie chyba najważniejszą śmiercią w Części Trzeciej, ponieważ ani Obi-wan, ani Yoda, ani Darth (Anakin) nie zginą. Spoiler spekulacyjny Skoro tak, to zastanawiające są fakty, co się stanie z Dooku, który być może jest mniej ważny od Mace`a, i co się stanie z Padme. Być może kluczem do tego jest właśnie słowo „chyba” i że albo Jackson coś przekręcił, albo Lucas wciąż się jeszcze zastanawia nad losem Dooku i Padme.(koniec spoilera spekulacyjnego. Samuel Leroy Jackson potwierdził też, że produkcja ostatniej części Nowej Trylogii rusza w czerwcu 2003, a na ekranach kin pojawi się w maju 2005.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

James Earl Jones i E3

2002-10-04 08:46:00 JediNet

W niedawno udzielonym wywiadzie dla Toronto Sun, James Earl Jones napomniał, iż planuje wrócić do obsady Gwiezdnych Wojen w Epizodzie III. Oczywiście wszystko to już dawno było przedmiotem spekulacji, lecz Jones potwierdził, iż jego głos ma się pojawić dopiero w ostatnich pięciu minutach filmu (o czym pisaliśmy już wcześniej). Dodatkowo Jones wspomniał też, że podoba mu się gra Haydena, który jest „jak wąż”.
KOMENTARZE (0)
Loading..