TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Czy zrobiono już coś na potrzeby E3?

2002-02-26 14:49:00 StarWars.com

Na starwars.com w sekcji Ask The LucasFilm Jedi Council pojawiła się odpowiedź na pytanie czy są już prowadzone jakieś prace (szkice) nad Epizodem III. Doug Chiang (Design Director) odpowiedział, że aktualnie nie są jeszcze prowadzone żadne takie prace. Ale być może część projektów (szkice krajobrazów), które stworzono na potrzeby Epizodu II zostaną wykorzastane do Epizodu III.
KOMENTARZE (2)

Zemsta Sithów

Metamorfoza

2002-02-06 14:58:00 TFN

Ostatnio na TFN a później także na interii pojawiły się spekulacje na temat tego, jak Hayden Christensen przekształci się w Dartha Vadera. Chodziło tutaj głównie o jego głos, który w klasycznej trylogii jest bardzo niski. Odtwórca roli Anakina Skywalkera uważa, że jest to spowodowane tym, że Vader jest pół-człowiekiem, pół-maszyną. W ANH, ESB i ROTJ głosu Vaderowi użyczał James Earl Jones. Swego czasu pojawiły się informacje jakoby głosu dla Vadera (około 5 minut) do Epizodu III miał ponownie użyczyć Jones. Sam Christensen nie wie czy i jak zostanie obniżony jego ton aby mógł on wiernie odtworzyć postać Anakina/Vadera.
KOMENTARZE (2)

Zemsta Sithów

Mas Amedda w E3?

2002-02-04 10:24:00 Episode-X

W 21 numerze magazynu Frontier, był krótki wywiad z Davidem Bowersem, odtwórcą roli Mas Ameddy, który wspomniał coś o Gwiezdnych Wojnach. Powiedział, że pierwszy dzień zdjeć do Ataku klonów, był jednym z najstraszliwszych dni jego życia, ale już nie może się doczekać kiedy będzie pierwszy dzień zdjęć do E3, no i nie może się doczekać zabawek z własną postacią.
KOMENTARZE (2)

Zemsta Sithów

Pierwsze potwierdzenie obsady?

2002-02-03 12:50:00 Starwars.com

Na oficjalnej jakiś czas temu został opublikowany wywiad z Ianem McDiarmidem, czyli Palpatinem. Ian w wywiadzie tym wspomniał, że będzie brał udział w kręceniu III Epizodu. Może nie jest to zaskakująca wiadość, ale to dobrze, gdyż jego postać powinna się ciekawie zaprezentować w finalnej odsłonie prequeli. Warto dodać jeszcze, że o zawartych kontraktach na Epizod III wspominali już Ewan McGregor (Obi-wan), Natalie Portman (Padme) i Hayden Christensen (Anakin).
KOMENTARZE (2)
Loading..