Zemsta Sithów

Hayden bez pancerza

4

Niedawno pojawiły się spekulacje jakoby głosu Vaderowi miał ponownie udzielać James Earl Jones, podczas przeszukiwania zasobów zagranicznych stron, na kilku z nich znalazłem dosyć stare informacje o tym, że możliwy jest powrót Davida Prowsa jako odtwórcy Dartha Vadera. To właśnie ten aktor był "ciałem" Mrocznego Lorda w klasycznej trylogii. Czyżby w Epizodzie III potrzeba było aż trzech osób do odtworzenia Dartha Vadera/Anakina Skywalkera ?

Samuel L. Jackson o Epizodzie III

TheForce.Net
2

Po pierwsze big thanx dla Palpatinki, za przypomnienie, że sekcja Episode III na The.Force.Net Powoli się rozkręca. Nic w tym oczywiście dziwnego, skoro premiera AOTC już za pasem, więc możemy się spodziewać coraz większych dawek newsów o E3. Kilka spoilerków:
Po pierwsze możemy się spodziewać powrotu Mace Windu w E3, wiadomo również, że wszyscy Jedi zginą podczas wojen klonów (tego się pewnie nikt nie spodziewał:). Wygląda na to, że Mace dostanie własną scenę, w ktorej ginie (tu można się domyślać, że będzie to jakiś efektowny pojedynek).

Joel Edgerton o E3

JediNet
3

Joel Edgerton potwierdził, że gra Owena Larsa, "tego kolesia z epizodu IV, którego zabiją szturmowcy". Powiedział też, że pojawi się powtórnie w Epizodzie III, i ma tym razem nadzieję, że zagra większą rolę.

Garść Faktów o E3

T`Bone
2

W najnowszym Star Wars Insiderze (nr #59) Rick McCallum, producent "Gwiezdnych Wojen" wypowiedział się trochę o Epizodzie III.
Po pierwsze do tej pory nie przeprowadzono żadnych castingów do E3. Większość obsady zostanie ta sama czyli Ewan McGregor (Obi-wan Kenobi), Natalie Portman (Padme Amidala Skywalker), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Ian McDiarmid (Palpatine), Christopher Lee (Hrabia Dooku), Jimmy Smits (Bail Organa) oraz Samuel Jackson (Mace Windu). Pondato jest jeszcze jedna główna rola - czarnego typka, która musi być obsadzona.
Rick McCallum spytany o występ Gabriela Byrne`a w Epizodzie III powiedział, że tę plotkę słyszał już tyle razy, że mógłby uwierzyć, ale jest to nie prawda.
Tak więc casting do filmu będzie na prawdę minimalny.
Produkcja kostiumów rusza na początku listopada 2002.
Pierwsze zdjcia w lecie 2003.
George Lucas, Rick McCallum i cały departament artystyczny zaraz po wejściu na ekrany "Ataku klonów" robią sobie tydzień wolnego i zabierają się do pracy nad E3.
Scenariusz wciąż jeszcze jest tylko w głowie George`a. Nie jest jeszcze napisany.
W produkcji E3 będą brali praktycznie wszycy Ci, którzy brali udział w produkcji "Ataku klonów". Zmiany będą minimalne.

Kenny Baker w E3

TFN
2

Kenny Baker ponownie wcieli się w R2-D2, przynajmniej częsciowo. Bynajmniej nie chodzi o to, że rolę tę miał zagrać inny aktor, a raczej, o to, iż była możliwość, że R2-D2 w E3 miałby być w całości zrobiony komputerowo, gdyż w niektórych scenach AOTC R2 jest już stworzony komputerowo.

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.