Zemsta Sithów

Polak w Epizodzie III !!

Onet
2

Onet podaje za amerykańskim serwisem IMDb, że polski operator Janusz Kamiński zrobi zdjęcia do ostatniej części gwiezdnych wojen czyli Epizodu III. Niesamowita informacja, czekamy na jakieś szczegóły.

Powrót nad jezioro ?

TFN
2

Na TFN znalazły się doniesienia jakoby jedna z lokalnych gazet we Włoszech zamieściła informację o prawdopodobny powrocie Lucasa do Como, lokacji, w której kręcono sceny Anakina i Padme nad jeziorem w Epizodzie II. Według tych informacji miałoby to nastąpić już we wrześniu 2002.

Wróci czy nie ?

TFN
2

Wiele osób wahało się czy Lucas postanowi powrócić do Australii i w tamtejszym studiu ponownie kręcić sceny do Epizodu III. Jak donosi TFN na konferencji prasowej studia FOX zapowiedziano, że Lucas wraz z ekipą wrócą tutaj w 2003.

Mistrz Obi-Wan Kenobi

TFN
1

Niedawno strona Ain't It Cool News zamieściła u siebie zdjęcie Ewana McGregora z rzekomym próbnym make-upem do roli Obi-Wana w Epizodzie III. Wszyscy wahali się jednak co do jego oryginalności. Sprawa nabrała jednak rozpędu kiedy Scottish Daily Record wydrukowało zdjęcie wraz z krókim artykułem. Skan znajdziecie na TFN.

Daniels przechodzi do historii

TFN
2

Anthony Daniels w jednym z programów stacji E! potwierdził swój udział w Epizodzie III tym samym przechodzi do historii jako aktor grający we wszystki 6 epizodach.

Tytuł Epizodu III

StarWars-ii.com
2

Strona "starwars-ii.com" podała wczoraj do publicznej wiadomości tytuł trzeciego epizodu Gwiezdnych Wojen: The Empire Starts Building

starwars-ii.com is pleased to announce that Star Wars: Episode III The Empire Starts Building is the full title for the next Star Wars film, scheduled for release in 2005. Dziś już mamy drugi kwietnia, ale warto było odnotować ten "oficjalny" żart, tymbardziej że ta strona naprawdę przypomina oficjalną starwars.com ;)

Planety

TFN
2

Na TFN pojawiły się spekulacje na temat nowych planet w Epizodzie III. Z wiadomych wzgledów powinniśmy poznać w tej części planetę, na której znajduje się czynny wulkan. Otóż Gary Gaber zaangażowany w Clones Campaign zapytany o nowe planety w tym dodatku wymienił Sarapin, świat pogrążony w lawie z licznymi wulkanami. Nasuwa się wiadomy wniosek.
Od siebie mogę dodać, że nie wydaje mi się aby była to prawda. Po pierwsze Lucas nie napisał jeszcze scenariusza a nawet jeśliby tak było to wątpię aby komukolwiek uchylił już rąbka tajemnicy. Jest jeszcze jedna sprawa- świat zgodny z opisem Gabera o podobnej nazwie znalazł się już w Force Commanderze.

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.