TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Qui-gon Jinn w E2 i E3

2002-06-29 15:53:00 Philomythus +

Liam Neeson ostatnio mówił trochę o jego wystepie w AOTC i dalszych Gwiezdno Wojennyh planach. Po pierwsze powiedział, iż o tym, że jego głos pojawił się w AOTC poinformował go jego syn, a on sam filmu jeszcze nie widział. Swego czasu miał nagrać kilka dialogów, ale większość z nich w ogóle nie wykorzystano. Poddano je jednie obróbce komputerowej i dano do zakceptowania Neesonowi. Spytano Liama czy wie coś o E3, zwłaszcza w kontekście Qui-Gon Jinna. Liam zasłonił się kodeksem Rycerzy Jedi, ale także pewnie niewiedzą co do dalszych poczynań Lucasa, który kazał mu być gotowy. W sieci pojawił się też spekulacyjny spoiler łączący AOTC i E3 z klasyczną trlogią Kiedy Anakin dokonywał mordu na Tuskenach, Yoda medytując usłyszał głos Qui-Gona. Ten w większości przerobiony komputerowo :). Yodę mocno zdziwiło to, że usłyszął głos nieżyjącego Jedi. Można zatem przypuszczać, iż do Ataku klonów, Jedi nie mogli powracać po śmierci i Qui-Gon Jinn był pierwszym takim przypadkiem. To by wyjasniało, dlaczego żadne ciało Jedi nie zniknęło na Geonosis. Wiele wskazuje, że proces ten będzie szedł dalej i dopiero w E3 poznamy jego finalną złożoność. Przez to nie jest wykluczone nie tylko pojawienie się głosu Qui-Gona ale także jego ducha. (koniec spoilera). Tak na prawdę na dzień dzisiejszy trudno jeszcze mówić o spoilerach, to wszystko to są albo suche fakty, albo spekulacje. Ale informacja ta jest na tyle ciekawa, że warto o niej wspomnieć.
KOMENTARZE (2)

Zemsta Sithów

Lucas o Bobie, Mace`u...

2002-06-25 11:28:00 TFN

W ostatnim numerze "Starlog Magazine" przeprowadzono wywiad z Lucasem. Wiadomość pochodzi z oficjalnego źródła, jednak nie chcę się nikomu narażać i oznaczę to spoilerem :) Tak więc George powiedział, że Boba Fett pojawi się w EIII, ale jego rola będzie bardzo mała. Lucas potwierdził, że akcja trzeciego epizodu będzie się rozgrywać od 2 do 3 lat po "Ataku klonów", a nasz Boba będzie miał wtedy dopiero 13 lat.

Oprócz tego Flanelowiec powiedział, że scena w której zginie Mace Windu na pewno nię nastąpi na początku filmu.

Po raz kolejny została potwierdzona scena, w której zobaczymy przemiane Anakina w Vadera
(koniec spoilera).
KOMENTARZE (3)

Zemsta Sithów

Pożar w Foxie

2002-06-18 12:27:00 TFN

W sobotę, 15 czerwca w Sydney w Australii, wybuchł pożar w jednym ze studiów filmowych Foxa. Pożar opanowano po około 30 minutach. W studiu tym kręcono wcześniej "Atak klonów", a obecnie było mozolnie przygotowywane na potrzeby trzeciego Epizodu "Gwiezdnych Wojen". Nie wiadomo czy pożar ten w jakiś sposób wpłynie na opóźnienie prac nad trzecią częscią Sagi.
KOMENTARZE (2)

Zemsta Sithów

Wykluczamy 10 lat po...

2002-06-17 21:11:00 TFN

Całkiem niedawno wybuchła dyskusja na temat czasu akcji epizodu 3, z pewnych doniesień wynikało, że będzie się on rozgrywał 10 lat po Ataku Klonów. Fani byli tym trochę zszokowani ale Lucas w swojej ostatniej wypowiedzi wytłumaczył, że tworzy sztukę składającą się z trzech aktów NA PRZESTRZENI 10 lat, jest to i tak duże przybliżenie, gdyż epizod 3 bedzie najprawdopodobniej kilka lat po AOTC ale nie aż 10. Oprócz tego GL powiedział także, że ostatni akt sztuki jest zawsze najlepszy, gdyż występuje w nim punkt kulminacyjny.
KOMENTARZE (2)

Zemsta Sithów

Epizod III bardziej cyfrowy

2002-06-15 19:19:00 TFN

W niedawno opublikowanej rozmowie z Rickiem McCallumem, producent Epizodu III "Gwiezdnych Wojen" przyznał, że w nim będzie zdecydowanie więcej ujęć cyfrowych, czyli mniej makiet, modelii, scenografii, a za to więcej wygenerowanych komputerowo statków, miejsc, a nawet postaci. W "Ataku klonów" poza krótkimi pojawieniami się Watto, Jar Jara, Yody, Dexa czy jeszcze krótszymi cyfrowymi wstawkami z R2-D2 czy C-3PO było ich mniej niż w poprzedniej częsci - "Mrocnzym Widmie". Głównie dlatego, że "Klony" były przede wszystkim historią Anakina i Padme, którzy nie byli generowani komputorowo. W Epizodzie III należy się spodziewać większej ilości takich postaci, które także będa odgrywać znaczniejsze role.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Vader już wybrany ?

2002-06-14 06:44:00 TFN

Wielu sądziło, że sam Christensen oprócz odegrania Anakina Skywalkera będzie także Vaderem po przeistoczeniu, chociaż miałby z tym pewne problemy z powodu wzrostu i masy ciała. Później pojawiły się pogłoski o Hugh Jackmanie, które ostatecznie zostały jednak zdementowane. A ostatnio w brytyjskim programie dla dzieci "CBBC" David Prowse zapowiedział, że wróci do tej roli. Prowse, który grał ciało Vadera w klasycznej trylogii już wcześniej mówił dużo o tym, że chciałby ponownie wcielić się w tą postać. Nie wiemy jednak jaka jest wiarygodność tego programu.
KOMENTARZE (2)

Zemsta Sithów

E3 najbardziej oczekiwanym sequelem

2002-06-11 13:23:00 Stopklatka

Na łamach "USA Today" opublikowana została lista zawierająca tytuły 20 najbardziej oczekiwanych sequeli.

Zestawienie sporządzone zostało na podstawie analizy oglądalności poszczególnych stron internetowych. Okazuje się, że z największą niecierpliwością widzowie czekają na III epizod "Gwiezdnych wojen", "The Matrix Reloaded", "Spider-Mana 2", "Władcę Pierścieni. Dwie wieże" oraz "X-Men 2", który zamyka pierwszą piątkę.


Na Stopklatce można zobaczyć całą dwudziestkę...
KOMENTARZE (1)

Zemsta Sithów

Leia i Luke

2002-06-07 14:22:00 TFN

Skąd się wezmą... Otóż z Austarlii, tak przynajmniej napisali na TFN. Według tej informacji do filmu ma zostać zaangażowana dwójka małych dzieci.
KOMENTARZE (4)

Zemsta Sithów

Początek Epizodu III

2002-06-07 14:17:00 TFN

A więc GL zdradził kilka szczegółów odnośnie epizodu III a więc spoiler: epizod III podobnie jak Imperium Kontratakuje rozpocznie się dużą bitwą jednak będzie to potyczka najprawdopodobniej kończąca Wojny Klonów, sama fabuła będzie skoncentrowana bardziej na postaciach i ich wzajemnych relacjach niż na wielkich wydarzeniach związanych z wojną (koniec spoilera). No cóż mi się jak na razie podoba.
KOMENTARZE (3)

Zemsta Sithów

Kapitan Typho powróci?

2002-06-05 11:15:00 TFN

Jay Laga'aia w roli kapitana Typho W Australian Sunday Herald Sun ukazał się artykuł, w którym zapytano Jay'a Laga'aia czy wystąpi w Epizodzie III. Jay nie odpowiedział konkretnie, tylko zażartował, że George Lucas ma zmienić historie tak, aby Kapitan Typho stał się główną postacią filmu ;) Przypomnijmy, że kapitan Typho w "Ataku Klonów" zastąpił kpt. Panakę z Mrocznego Widma w roli ochroniarza Amidali.

Dalsza część artykułu to spekulacje (plotki): podobno w EIII wystąpią Gabriel Byrne, Ralph Fiennes i Bono z zespołu U2 ;P

Goście z TFNu nie wierzą w te plotki, ale kto wie...
KOMENTARZE (5)

Zemsta Sithów

Czy znamy już datę premiery E3?

2002-06-02 10:50:00 Przemek the Hutt z Centrum Episode III za Stopklatką

Na Stopklatce pojawiła się informacja o tym, że producenci wstępnie ustalili datę E3 na 25 maja 2005, czyli 28 lat po premierze ANH. Ciekawe czy tym razem dotrzymają tej daty. W przypadku "Mrocznego Widma" i "Ataku klonów" to się nie udało, bo filmy weszły trochę wcześniej.
KOMENTARZE (2)
Loading..