TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Hasła reklamujace E3

2002-08-20 11:59:00 Count Dooku za TFN

Count Dooku podesłał nam hasła reklamowe, które znalazły się na TFN. Są to fanowskie hasła reklamowe, które miałyby reklamować E3. Część z nich jest naprawdę ciekawa:
Tego lata, cała historia się wyjaśni. (Yoda Wan)
Ostatnia nadzieja galaktyki narodzi się w roku 2005.
CIEMNOŚĆ ZAPADNIE W MAJU 2005. (JediKnight)
Tego lata, Saga się wypełni. Zobacz upadek jednego z Jedi. (K.Bull)
Moc będzie z Tobą... zawsze. (Jstark)
Poddaj się Ciemnej Stronie. (Marc Anthony)
Dopiero teraz, nareszcie wszystko zrozumiesz... (Bob Penney)
Koniec jest Dopiero Początkiem. (Jessi)
Jestem Jedi, Jak mój ojciec przede mną.
Tego lata, poddaj się swemu złu. (Edz)
Nie... Jest jeszcze ktoś. (Darth Anonymous)
To będzie pamiętny dzień... (Drrckwllms)
Poznasz swoje przeznaczenie. (Darthpigfeet)
Każda saga ma zakończenie. (Darth Dooku)
Nastały Mroczne Czasy. (Force Heretic)
Nareszcie... zemszczą się. (I_AM_KIT_FISTO)
Mam co do tego złe przeczucia. (Brian)
Republika upadnie, Imperium wzejdzie, a wojownik pozna swoje przeznaczenie. (Jedi Master Gandalf)
Koło się zamyka. (Darth Jack B)
Jedna saga, by wszystkimi rządzić. (Jason)
Boss Nass powraca, tym razem, w sprawie osobistej. (JL Solano)
On jest wybrańcem... (Jenny)
Tylko dwudziestu opuściło Zakon. Ale jeden zniszczy ich wszystkich. (Beagle4444444444)
Jak zginął mój ojciec? (C.)
Obi-Wan nigdy nie powiedział ci co stało się z twoim ojcem. (Smnakahama)
Podróż ku Ciemnej Stronie wypełniła się. (ohms)
Jeśli raz zaczniesz schodzisz na Ciemną Ścieżkę... na zawsze stanie się twoim przeznaczeniem. (ObiWill)
Od Maja 2005 roku, degeneraci nie będą mieli powodów do życia. (Kevin Michael)
Ostatni Epizod Sagi... czy jest na pewno ostatnim (Jason)
Bać, będziesz się. (Lando Fosterian)
Nie ma ucieczki. (Vaderize03)
Wszystko idzie zgodnie z tym co przewidziałem... (Mark)
Oryginalni Faceci w Czerni. (DEPassman)
Początek Imperium. Koniec niewinności. (David)
To Będzie Pamiętnie Lato. (Mitchell)

Wielkie dzięki za tłumaczenie.
KOMENTARZE (1)

Zemsta Sithów

Sugestie reklamowe dla Części III

2002-08-16 11:37:00 TFN

Na TFN Josh zastanawiał się nad możliwymi kampaniami promocyjnymi III Części Sagi. Czy Lucas pozostanie wierny, tym które sprawdziły się dotychczas, czy może wręcz zaryzykuje coś nowego. Oto kilka z tych pomysłów.
Pierwsza rzecz, to dołączenie do DVD z AOTC kilku informacji o Części III. Tak jest z LOTRem, na którego DVD są zajawki drugiej części. Co prawda „Dwie wieże” są już nakręcone, ale niezapominajmy, że część scen z E3 też już jest nakręconych. Chociażby sceny z Tunezji.
Kolejna sprawa to promowanie, iż jest to ostatnia część Gwiezdnej Sagi. Potem już nie będzie nic. 2005 to finalna data.
Przywrócenie starych produktów starwarsowych. To byłoby dobre posunięcie marketingowe, by wszystko przypominać gdzieś pod koniec 2003 i na początku 2004.
Dobrze by było wcześniej, rok przed filmem wypuścić grę łączącą E2 z E3. Jedi Starfigher to był dobry pomysł, ale można było go wydać trochę wcześniej. Podobnie z powieścią łączącą oba epizody (już taka jest zapowiedziana).
W dokumentach w stylu on-location warto by było pójść trochę dalej niż to było w przypadku AOTC. Można by pokazać np. trochę więcej pracy ILMu, animatyki i innych. Byłoby to ciekawsze.
Konkursy np. zorganizowane wśród prenumeratorów Star Wars Insidera. Nagrodą by było, pojawienie się gdzieś w tle, w przebraniu, w E3. To by było coś. Ci fani, którym szczęcie by dopisało (a GL pokrył koszty podróży do Australii), staliby się największymi orędownikami SW. No i opowiadaliby o tym przez wiele lat. Inna sprawa to publikowanie mało lub nie spoilerowych obrazków. Można by zacząć nawet od konceptów artystycznych. Potem coś w stylu George Lucas Selects, ale bardziej regularnie i w większej ilości.
Następna sugestia dotyczyła bardziej samego zwiastuna, ale nie kinowego, lecz dołączonego do Superbowl – imprezy sportowej masowo oglądanej przez amerykanów. Można by tam podkreślić, że to ostatni film SW, podkreślić przemianę Padme i Anakina.
To oczywiście były gdybania TFNu, ale kto wie, może Lucasowcy wezmą sobie do serca te sugestie. Zobaczymy.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Harmonogram prac nad Epizodem III

2002-08-13 15:57:00 TFN

Chwili obecnej ciężko o nowe wiadomości związane z Epizodem III, czasem słychać coś o castingu, bądź poszukiwaniu nowych lokacji, ale to jeszcze nic oficjalnego. Ponadto zbyt mało osób wie o ewentualnych zawiłościach scenariusza, który dopiero powstaje, by móc zdradzić jakieś ciekawe szczegóły. TFN przedstawił haromonogram prac nad Epizodem III, który po krótce przedstawiamy:
Teraz: Większość ludzi jest na wakacjach, albo w rozjazdach. Ponadto Lucasfilm przenosi się do nowej siedziby, więc prace nad scenariuszem i Epizodem III idą dość wolno.
Jesień 2002 Praca powinna ruszyć pełną parą. Lucas powinien mieć gotowy zarys scenariusza, i dzięki temu wiele osób będzie mogło zasiąść nad projektami, oczywiście nadzorowanymi przez samego Flanelwca. Ze względu na Indianę Jonesa IV, Lucas pewnie będzie musiał przekazać o wiele większą część roboty na barki Jonathana Halesa (o tak!), natomiast wtedy będą trwały prace nad rozwojem wszystkich scen i szczegółami.
Wiosna 2003 Wtedy zacznie się budowa wszystkich dekoracji, w studiach i nie tylko. Będą wtedy też kończone kostiumy oraz casting, bo zapewne w E3 pojawi się kilka nowych nazwisk.
Lato 2003 W czerwcu rozpoczynają się zdjęcia do filmu. Najprawdopodobniej w Australii, tak jak poprzednio. Potem będzie trochę wyjazdów, między innymi do Włoch, ale także może i do Nowej Zelandii, oraz Czech lub Szkocji, kto wie. Nie będzie najprawdopodobniej wyjazdu do Tunezji, gdyż sceny z Tatooine są już nakręcone. Wtedy też powinna zostać publicznie podana informacja o nowych aktorach i twórcach. Być może pojawią się też nowe Selecty.
Zima 2003 ILM zabierze się do pracy nad scenami, które zostaną z pewnością dołączone do E3.
Wiosna 2004 ILM zabierze się za resztę scen. Ben Burtt zajmie się wstępnym montażem filmu. Możliwe są też wtedy dokrętki i poprawki.
Lato 2004 Pod koniec lata oficjalna ogłosi tytuł nowego Epizodu. Na pewno nie wszystkim się spodoba. Zmienimy wygląd sekcji o E3 dodając tytuł (no i to będzie koniec sekcji E3, bo zostanie zmieniona na akronim trzeciego Epizodu). Najpewniej zaczną się eż pojawiać nowe dokumenty na oficjalnej.
Jesień 2004 / Zima 2005 Powinna zacząć się promocja filmu. Najprawdopodobniej w listopadzie pojawi się pierwszy plakat, i pewnie zajawka E3.
Wiosna 2005 Najpierw pojawi się ostateczny zwiastun, potem w końcu kwietnia, na początku maja pojawią się różne produkty – książki, muzyka itp. No a w połowie maja do kin trafi film Gwiezdne Wojny Część III ...
Później Przyjdzie nam czekać na wydanie E3 na DVD, być może jeszcze jesienią 2005, a może dopiero na wiosnę 2006. Potem pojawią się kolejne płytki DVD, tym razem z oryginalną trylogią, pewnie gdzieś w 2006, 2007 roku. Następnie na DVD pojawią się filmy o Ewokach, seriale o Ewokach i Droidach oraz Star Wars Holiday Special. Pewnie gdzieś w 2007 – 2008 roku. Potem Lucas zacznie zbliżać się do osiemdziesiątki, i pewnie nie będzie go stać na leki, więc albo wypuści wersję specjalną wszystkiego, albo wymyśli coś nowego. O zakończeniu sagi rozmawiamy aktualnie na Forum.
Na koniec dodam, że część prac przy E3 już została wykonana. Po pierwsze jak już wspomniałem wcześniej nakręcono parę scen do części III, w tym sceny na Tatooine, choć niewykluczone, że GL postanowi jeszcze coś tam dodać. Być może przy okazji nakręcono także i inne sceny, może na Kamino, albo jeszcze coś innego. No i jeszcze cała masa oprogramowania, sprzętów, kostiumów i scenografii, które czekają na ponowne, choćby częściowe wykorzystanie.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Spekulacje

2002-08-11 16:12:00

O Epizodzie 3 wiadomo juz bardzo dużo, dlatego zachęcam do przeczytania spekulacji na temat tytułu, jak i zdarzeń, które obejrzymy w "Trójce".
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

R2-D2: "Epizod III" będzie najlepszy

2002-08-11 10:50:00 Joruus za Interia

Brytyjski aktor Kenny Baker, który wystąpił dotąd we wszystkich częściach "Gwiezdnych Wojen", sterując od wewnątrz sympatycznym robotem R2-D2, stwierdził niedawno, że "Epizod III" będzie lepszy od poprzednich części kultowego cyklu George'a Lucasa. "Tym razem najważniejsi będą bohaterowie, a nie efekty specjalne" - powiedział 66-letni obecnie aktor.
"Sądzę, że Epizod III będzie najlepszym filmem z całej serii, bo przeważą w nim elementy ludzkie. Ciemne i jasne strony ludzkiej natury będą tym razem na pierwszym planie. Film przewyższy swoją siłą wszystkie poprzednie części" - wyjaśnił odtwórca roli Artoo-Deetoo.
Kenny Baker wyznał także, iż przed laty, kiedy rozpoczynały się zdjęcia do pierwszej części serii, nikt z twórców i aktorów nie przypuszczał, że stanie się ona tak popularna.
"Kiedy rozpoczynaliśmy pracę nad filmem, myśleliśmy, że to takie bzdury dla dzieciaków. Ja sam nie byłem przekonany do swojej roli. Jakże błędne okazały się nasze przypuszczenia. Cała seria osiągnęła fantastyczny sukces i stała się jednym z największych przebojów w historii kina" - powiedział aktor.
Kenny Baker mógł się wcielić w sympatycznego robota R2-D2 dzieki swemu wzrostowi - ma bowiem jedynie 1,18 m wzrostu.
"Epizod III", chronologicznie trzecia część "Gwiezdnych Wojen", trafi na ekrany kin w 2005 roku.

KOMENTARZE (1)

Zemsta Sithów

Rick McCallum w Szkocji i Czechach

2002-08-09 13:45:00 JediNet

Okazuje się, że Rick McCallum w chwili obecnej nadzoruje poszukiwania terenów i możliwych lokacji zdjęciowych w Czechach i w Szkocji. Doniesiono, iż poszukuje on jakiś „gotyckich” klimatów. Niestety nie wiadomo, czy mają one się pojawić w „Gwiezdnych Wojnach Epizodzie III” czy raczej w IV części przygód profesora Jonesa.
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Scenariusz do E3?

2002-08-09 13:40:00 Hubert „Dreamer” Zięba z Yuuzhan Vong – nieoficjalny serwis

Hubert „Dreamer” Zięba z Yuuzhan Vong – nieoficjalnego serwisu internetowego podesłał nam bardzo ciekawą informację. Otóż jest już pewien scenariusz do Epizodu III, co prawda nie ręki Lucasa, lecz bazujący na jego pracach. Z całą pewnością można stwierdzić, że nie posłuży on do nakręcenia 3 części, ale może Lucas powróci do kilku starych pomysłów. Scenariusz można pobrać z Nieoficjalnego Serwisu lub od nas. Zapraszamy do własnych studiów nad scenariuszem (który jest po angielsku).
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Zwiastun E3

2002-08-08 17:22:00 Count Dooku za Brick Shelf

Dzięki informacjom Count Dooku możemy zaprezentować Wam pierwszy zwiastun Epizodu III, pt. "The Rise of the Empire". Od razu zastrzegam, że jest to zwiastun FANOWSKi, czyli bez Haydena, Natalie, Ewana i Iana McDiarmia. Ale jest na prawdę świetnie zrobiony! Aktorzy wyglądają jak żywi! Zwiastun ma wiele spekulacyjnych spoilerów, ale pomimo to warto go obejrzeć.
Dostępny jest tutaj.
A teraz coś z zupełnie innej beczki
Wiadomość ta ma identyfikator 2002, zupełnie jak rok w którym zaistniał Bastion, no i miało swą premierę AOTC.
KOMENTARZE (7)

Zemsta Sithów

Czy Jackman wystąpi w III Epizodzie?

2002-08-02 23:42:00 StarWars.com

Z cylku Ask the Lucasfilm Jedi Council
W kwietniu tego roku informowaliśmy, że Hugh Jackman prawdopodobnie wystąpi razem z Natalie Portman w irlandzkim filmie "The Mermaid`s Singing". W maju pojawiły się plotki, że aktor ten wystąpi także w Epizodzie III. Producent Rick McCallum powiedział wtedy, że aktor ten został zatrudniony ale nic więcej nie może zdradzić. Potem McCallum wycofał się z tego, a dziś ostatecznie powiedział, że nigdy nie prowadzono rozmów z Jackmanem...

Rick: Usłyszałem nagranie w internecie, w którym jeden z fanów zadał mi pytanie na Celebration II w Indianapolis... Nie wiem co się stało, że ja go nie dosłyszałem... wtedy to moderator powiedział mi, że ten fan pyta o postać Sio Bibble (Oliver Ford Davies), wtedy ja odpowiedziałem "tak on jest", czy coś w tym stylu.

Nawet nie przypuszczałem, że on pyta o Hugh Jackmana, poprostu nie zrozumiałem tego pytania.

KOMENTARZE (0)
Loading..