TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #160

2006-03-30 22:10:00 StarWars.com

Serwis StarWars.com opublikował sto sześćdziesiąte ujęcie, kontynuujące serie Sith Snapshot. Nosi ono tytuł „Fight the Power” i jest dostępne tutaj>>> i w tym miejscu>>>.
Tym razem kadr prezentuje jeden z pojedynków w Zemście Sithów. Yoda i Darth Sidious toczą zażartą walkę na mównicy w sali senatu.
KOMENTARZE (14)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #159

2006-03-28 16:44:00 StarWars.com

Sto pięćdziesiąte dziewiąte zdjęcie z cyklu Sith Snapshot ukazało się jakiś czas temu na łamach oficjalnej strony Gwiezdnej Sagi. Zostało ono zatytułowane „Freefall”, a możecie je obejrzeć w tym miejscu>>> lub tutaj>>>.
Fotografia przedstawia kadr z Zemsty Sithów. Widać na nim Obi-Wana Kenobiego wraz z jaszczurką Boga, spadających w przepaść na planecie Utapau. Scena ma miejsce tuż po wydaniu rozkazu 66 i wypełnieniu go przez szturmowców Komandora Cody`ego.
KOMENTARZE (17)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #158

2006-03-26 22:12:00 StarWars.com

Niedawno na łamach StarWars.com pojawiła się sto pięćdziesiąta ósma fotografia z cyklu Sith Snapshot, która nosi tytuł "Watch Your Back". Możecie ją zobaczyć tutaj>>> lub w tym miejscu>>>.
Najnowsze zdjęcie prezentuje kadr z Zemsty Sithów. Widać na nim szturmowca klona w myśliwicu ARC 170, podczas bitwy nad planetą Coruscant.
KOMENTARZE (9)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #157

2006-03-23 09:30:00 StarWars.com

Najnowsze, sto pięćdziesiąte siódme, zdjęcie z serii Sith Snapshot nosi tytuł „Mourning Throng”. Jest ono dostępne w tym miescju>>> i tutaj>>>.
Fotografia przedstawia tłum żałobników, na tle niebieskiego ekranu, w trakcie pogrzebu Senator Padme Amidali. Co ciekawe ludzie biorący udział w tej scenie składali się w większości z pracowników ILM i JAK.
KOMENTARZE (10)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #156

2006-03-21 21:49:00 StarWars.com

Niedawno oficjalna strona Gwiezdnej Sagi opublikowała sto pięćdziesiąte szóste zdjęcie z cyklu Sith Snapshot. Fotografię możecie zobaczyć tutaj>>> lub pod tym linkiem>>>.
Nowy Snapshot prezentuje miniaturę krajobrazu Mustafar. Chodzi oczywiście o dopracowany w szczegóły potok lawy.
KOMENTARZE (6)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #155

2006-03-18 22:15:00 StarWars.com

Jakiś czas temu serwis StarWars.com zaprezentował sto pięćdziesiąte piąte ujęcie z serii Sith Snapshot. Zostało ono zatytułowane „Artful Architects”. Zdjęcie jest dostępne w tym miejscu>>> jak i pod tym linkiem>>>.
Twórcy modeli z ILM Fon Davis, Grant Imahara oraz kierownik Departamentu Efektów Wizualnych Alex Jaegar pracują nad dodaniem szczegółów do miniatury budynków planety Utapau.
KOMENTARZE (10)

Zemsta Sithów

Zemsta Sithów liderem

2006-03-18 21:49:00 Interia.plJuż od prawie dwóch tygodni możecie wybierać najlepsze DVD 2005 roku w wielkim plebiscycie Interia.pl.
Na półmetku zdecydowanie prowadzi film "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów".
Nie znaczy to jednak, że "Fantastyczna czwórka" oraz "Królestwo niebieskie", które zajmują kolejne miejsca, nie mają szans na dogonienie filmu Lucasa. Plebiscyt potrwa do 31 marca.

W ścisłej czołówce, oprócz zdecydowanej przewagi "Gwiezdnych wojen", panuje dość duży tłok. Oznacza to, że niewielka ilość głosów może diametralnie odmienić wygląd listy.

W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze m.in. "Batman- Początek", "Constantine" oraz "Osada".

Zaskakuje mala liczba głosów dla kolorowego filmu Tima Burtona, "Charlie i fabryka czekolady" (dopiero 43. miejsce!) oraz animowanego hitu "Iniemammocni" ( 31. pozycja).

Plebiscyt rozgrywany jest w trzech kategoriach:
* DVD - film akcji,
* DVD - film komedia/romans,
* DVD - film dziecięcy.

W każdej z kategorii do wyboru jest aż 15 tytułów. Uwaga: można zagłosować tylko na jeden wybrany film w danej kategorii.


Organizatorami plebiscytu oraz fundatorami nagród są portal INTERIA.PL S.A. oraz Home Entertainment Polska - Filmclub.

Główna nagroda w konkursie to zestaw kina domowego: JVC TH-S11Divix, ufundowany przez Filmclub. INTERIA.PL zapewnia zestawy atrakcyjnych gadżetów firmowych.

Plebiscyt potrwa do 31 marca 2006 roku.

KOMENTARZE (8)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #154

2006-03-16 13:00:00 StarWars.com

Niedawno oficjalna strona Gwiezdnej Sagi opublikowała sto pięćdziesiątą czwartą fotografię kontynuującą cykl Sith Snapshot. Nosi ona tytuł „Commercing Countdown, Engine’s On”.
Możecie ją zobaczyć tutaj>>> lub w tym miejscu>>>.
Najnowsze ujęcie prezentuje kadr z Zemsty Sithów. Mistrz Yoda ucieka z planety Kashyyyk, któtko po tym jak szturmowcy klony wykonali rozkaz 66, w celu zniszczenia Jedi.
KOMENTARZE (6)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #152, #153

2006-03-14 15:55:00 StarWars.com

Jakiś czas temu serwis StarWars.com umieścił dwa zdjęcie z serii Sith Snapshot.

Fotografia sto pięćdziesiąta druga została zatytułowana „Dark Lord’s Fury”. Ujęcie możecie zobaczyć tutaj>>> lub w tym miejscu>>>.
Tym razem ukazano kadr z Zemsty Sithów. Widać na nim Dartha Sidiousa w ferworze walki z Yodą na mównicy w Senacie planety Coruscant.

Sto pięćdziesiąte trzecie zdjęcie nosi tytuł „Utapau Plaza”. Jest ono dostępne w tym miejscu>>> lub tutaj>>>.
Nowy Snapshot prezentuje środowisko planety Utapau. Konkretnie chodzi o cyfrową miniaturę miasta Pau.
KOMENTARZE (11)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #150, #151

2006-03-10 20:37:00 StarWars.com

Oficjalna strona Gwiezdnej Sagi opublikowała niedawno dwie fotografie kontynuujące cykl Sith Snapshot.

"Hacking into the Machine" jest sto pięćdziesiątym zdjęciem. Możecie je zobaczyć tutaj>>> lub w tym miejscu>>>.
R2-D2 włamuje się do panelu controlnego na pokładzie statku Niewidzialna Ręka. Jego celem jest pomoc Skywalkerowi i Kenobiemu w przedostaniu się do kwatery Generała Grievousa.

Ujęcie sto pięćdziesiąte pierwsze nosi tytuł "Kashyyyk Beachcombing". Jest ono dostępne w tym miejscu>>> lub tutaj>>>.
Andy Ottenberg i Phil Brotherton, czyli twórcy modeli z ILM, dodają kilka dobrze wkomponowanych kamieni do miniatury planu bitwy na plaży Kashyyyku.
KOMENTARZE (10)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #149

2006-03-07 21:36:00 StarWars.com

Serwis StarWars.com zaprezentował sto czterdzieste dziewiąte ujęcie serii Sith Snapshot. Jest ono dostępne tutaj>>> jak i w tym miejscu>>>.

Tym razem nowy Snapshot przedstawia kadr z Zemsty Sithów. Widać na nim Mistrza Yodę, który przedziera się przez remontowe kanały Senatu do ustalonego, wraz z Bailem Organą, miejsca ucieczki. Scena odbyła się tuż po dramatycznym pojedynku Mistrza Jedi z Imperatorem Palpatine`em.
KOMENTARZE (15)

Zemsta Sithów

Wielki sukces Haydena

2006-03-06 20:49:00

Niestety Starwarsowcy zawiedli na całego na Oskarowej Gali. Zero Oskarów dla Zemsty, Williams musiał konkurować sam ze sobą, więc przegrał, Keira ma mało amerykańskie imię, jak twierdził prowadzący, a efekty zabrał sobie małpiszon Petera Jacksona.

Ale na szczęście, ROTS nie pozostał bez nagród. Dzięki Haydenowi Christensenowi Zemsta może się poszczycić chlubną (inaczej) statuetką Złotej Maliny. Pan Christensen zdobył to cudo, za swą wspaniałą grę drugoplanową. Jedynym niesmakiem pozostaje z pewnością fakt, że o klasę lepsza (oczywiście inaczej :P), Natalie Portman nie dostała nawet nominacji. Miejmy nadzieję, że dostanie ona malinkę dziesięciolecia, bo z pewnością rola w ROTS ją na takie wyżyny (inaczej:P) wyniosła.

Pełna lista nagród znajduje się tutaj.

A panu Haydenowi gratulujemy. I życzymy dalszych sukcesów zawodowych. Musi jeszcze popracować by dobić do takich gwiazd jak William Shatner (Kirk) czy Sly Stallone.

Sukces Haydena jest o tyle wielki, że udało mu się obronić tytuł sprzed trzech lat (więcej). Sześć lat temu innemu odtwórcy roli Vadera - Jake'owi Lloydowi, zwinął nagrodę sprzed nosa niejaki Jar Jar Binks (więcej).

Smutne jest natomiast jest uzasadnienie nagrody. Niestety okazuje się, że w USA liczy się przede wszystkim wygląd a nie talent. Hayden nie dostał nagrody za swe pionierskie i eksperymentalne aktorstwo, lecz za to, że wygląda jak z boysbandu! Stanowczo protestujemy przeciw takiemu niedocenieniu jego talentu (i jeszcze bardziej talentu Natalie Portman). Hayden to prawie doskonały aktor.

...prawie robi dużą różnicę :P

Temat na forum o Haydenowej Malinie :D
KOMENTARZE (0)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #148

2006-03-06 15:35:00 StarWars.com

Niedawno oficjalna strona Gwiezdnych Wojen opublikowało sto czterdziestą ósmą fotografię, kontynuującą cykl Sith Snapshot. Możecie ją ujrzeć w tym miejscu>>> lub tutaj>>>.
Na zdjęciu zaprezentowano trójwymiarowy model astromechanicznego droida na szarym tle. W okresie Zemsty Sithów R4-P44 został wysłany, wraz z oddziałami klonów pod wodzą Obi-Wana Kenobiego, na planetę Utapau.
KOMENTARZE (10)

Zemsta Sithów

Sith Snapshot #146, #147

2006-03-03 22:01:00 StarWars.com

Na łamach serwisu StarWars.com ukazały się niedawno dwa zdjęcia z serii Sith Snapshot.

Sto czterdziesta szósta fotografia nosi tytuł „Flying Separatist Colors”. Dostępna jest ona pod tym linkiem>>> jak i tutaj>>>.
Tym razem zaprezentowano trójwymiarowy model statku Federacji Handlowej. Okręty owej klasy mogliśmy podziwiać na początku Zemsty Sithów, w czasie ogromnej bitwy nad planetą Coruscant.

Najnowsze sto czterdzieste siódme zdjęcie zostało zatytułowane „Time to Abandon Ship”. Fotografie możecie zobaczyć w tym miejscu>>> jak i pod tym adresem>>>.
Snapshot ukazuje kadr z Epizodu III. Widać na nim Grievousa. Scena miała miejsce po ucieczce Generała z mostku krążownika Niewidzialna Ręka.
KOMENTARZE (23)
Loading..