TWÓJ KOKPIT
0

Ostatni Jedi

Rian Johnson też zbiera ekipę do swojego filmu

2014-12-01 17:26:04

Wygląda na to, że dream team J.J. Abramsa nie wróci w całości do prac nad VIII Epizodem sagi. Rian Johnson, którego wciąż oficjalnie nie potwierdzono jako scenarzysty i reżysera (zrobił to za to osobiście), powoli zaczyna zbierać ekipę. Na razie dołączył do niej jakoby Rick Heinrichs, scenograf. Oczywiście oficjalnie tego nie potwierdzono, ale wszystko wskazuje na to, że to pewna informacja.

Sam Heinrichs ma bardzo ciekawy dorobek, pracował przy wielu filmach braci Coen („Fargo”, „Big Lebowski”), Tima Burtona („Jeździec bez głowy”, „Planeta małp”, „Frankenweenie”, „Mroczne cienie” czy „Wielkie oczy” (polska premiera w styczniu), Joe Johnstona („Wilkołak”, „Captain America: Pierwsze starcie”), Gore’a Verbińskiego („Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka”, „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”) oraz kilku innych produkcjach („Zakręcony”, „Hulk”, „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń”).

Scenografią w „Przebudzeniu Mocy” zajmowali się Rick Carter i Darren Gilford.

O epizodzie VIII wiemy na razie bardzo niewiele. Zdjęcia mają być kręcone w Pinewood, premiera jest planowana na rok 2017. Na pewno nie będą to okolice 4 maja, Disney na 5 maja 2017 zapowiedział już premierę „Strażników Galaktyki 2”. Być może zdecydują się na premierę w drugiej połowie maja lub pozostaną przy grudniowej.

Film mają produkować Kathleen Kennedy, Ram Bergman i Jason McGatlin.
KOMENTARZE (15)
Loading..