TWÓJ KOKPIT
0

Ostatni Jedi

Gina Rodriguez i inne plotki

2015-11-11 09:04:59

Wygląda na to, że to Gina Rodriguez zostanie zaangażowana w Epizodzie VIII. Początkowo była mowa o trzech aktorkach starających się o tę rolę. Poza Giną były to Tatiana Maslany i Olivia Cooke. Ta druga odpadła dość szybko, gdyż wylądowała w filmie Stevena Spielberga. Tatiana zaś prawdopodobnie po raz drugi odpadła z „Gwiezdnych Wojen”. Wcześniej starała się o rolę, którą ostatecznie dostała Felicity Jones. Cóż może przy „Antologii o Hanie Solo” jej się poszczęści, tam casting zacznie się już w przyszłym roku. Z Giną zaś jeszcze nie ma oficjalnych informacji, ale praktycznie w tym samym czasie John Boyega i Rian Johnson zaczęli śledzić jej konto na twitterze. Tak w ramach przypomnienia dotychczas do Epizodu VIII podobno dołączyli Gugu Mbatha-Raw i Benico Del Toro. W obu przypadkach brakuje oficjalnych potwierdzeń.

Z innych plotek. Lunak Heavy Industries to fasadowa firma powołana do produkcji Epizodu VIII. Pisaliśmy o tym wcześniej.

Mark Hamill zapuszcza brodę. Potwierdził to na twitterze. Wniosek prosty, wraca. Ale to już wiemy, bo podobno znów był na Skellig Michael. Ale bez brody? Czy jak? Czy może znów się gdzieś ogolił po drodze? Trudno nadążyć.

Na temat Epizodu VIII wypowiedział się też J.J. Abrams, o czym pisaliśmy tutaj. W skrócie, scenariusz do filmu jest już skończony, choć poprawki będą nanoszone jeszcze długo. Rian i producent Ram Bergman byli obserwatorami powstawania „Przebudzenia Mocy”, mieli niewielki wkład prosząc o uwzględnienie pewnych rzeczy. Dostali też przygotowany zarys napisany przez Lawrence’a Kasdana i resztę ekipy. Odbyło się też wiele spotkań, Abrams zaś nadzoruje film jako producent wykonawczy, ale to jednak będzie film Riana. Co ciekawe, J.J. potwierdził też, że Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver i Oscar Isaac byli obsadzani nie do jednego filmu, ale do całej trylogii. Biorąc pod uwagę to, że zdjęcia pełną parą ruszą na początku 2016 pewnie jakiś czas po premierze „Przebudzenia Mocy” zostaną podane nazwiska kolejnych osób, które powrócą w tym filmie.
KOMENTARZE (6)
Loading..