TWÓJ KOKPIT
0

Ostatni Jedi

Benicio del Toro w Epizodzie VIII?

2015-07-21 20:00:36

TheWrap twierdzi, że wg wielu osób, mających kontakt z castingiem do Epizodu VIII, Benicio del Toro otrzymał propozycję zagrania czarnego charakteru w kolejnym epizodzie Star Wars. Rozmowy na temat jego angażu są ponoć na wczesnym etapie, ale Disneyowi zależy na zatrudnieniu go. A jeśli nie jego to jakiegoś znanego aktora. Na liście rezerwowej jest podobno Joaquin Phoenix. Dodatkowo źródła Variety potwierdzają udział w filmie Johna Boyegi, Daisy Ridley i Oscara Isaaca. Zdjęcia powinny ruszyć po nowym roku.

Wiele lat temu Benicio del Toro był już przymierzany do Gwiezdnych Wojen, był jednym z głównych kandydatów do roli Dartha Maula. Niedawno natomiast zagrał małą rolę w innej wielkiej franczyzie, którą Disney nabył - Marvelowskich "Strażnikach Galaktyki". O tym czy zobaczymy go w Epizodzie VIII przekonamy się za jakiś czas.

Z innych plotek warto przyjrzeć się co ostatnio wrzucił na Twittera reżyser Epizodu VIII, Rian Johnson. Od jakiegoś czasu już bawi się z fanami, podrzucając zdjęcia, które mogą coś mówić o fabule filmu. Oczywiście wnioskowanie na ich podstawie to czysta zabawa i ciężko coś jednoznacznie powiedzieć, ale jeśli ktoś lubi zgadywanki to przyglądać się im warto.


KOMENTARZE (7)

Ostatni Jedi

Donnie Yen z rolą w Epizodzie VIII?

2015-07-06 21:50:08

Jak donosi, za Apple Daily, StraitsTimes aktor Donnie Yen został zatrudniony do pracy nad Epizodem VIII. Donnie Yen znany jest z filmów w których prezentuje swoje umiejętności walki - na koncie ma m.in. główne role w filmach "Ip Man" i "Zaginiony wojownik". Yen wygrał ponoć walkę o rolę w Epizodzie VIII z kilkoma innymi aktorami, którymi byli m.in.: Jet Li, Wang Leehom, Chang Chen, Daniel Wu i Stephen Chow. Wraz z Jetem Li byli najpoważniejszymi kandydatami, z uwagi na swoje umiejętności walki i znajomość angielskiego. Jet Li żądał jednak zbyt dużej sumy za wystąpienie w filmie, co miało przeważyć na korzyść Yena.

W tym samym artykule Apple Daily wspomina również, że Donnie Yen już za miesiąc leci do Londynu aby pracować nad Epizodem VIII. To ostatnie zdanie stawia całe doniesienie pod znakiem zapytania. Z ostatnich informacji wiemy bowiem, że dopiero rozpoczynają się zdjęcia do pierwszego spin-offa Star Wars, "Rogue One". Niemożliwe jest zatem, aby już za miesiąc, w tym samym studiu, zaczęto kręcić Epizod VIII. Możliwe jest jednak, że podane informacje są częściowo prawdziwe, tylko pomylili filmy. Znaleźć w sieci można bowiem plotki mówiące o tym, że Gareth Edwards poszukiwał chińskich aktorów do swojego spin-offa.

Oczywiście możliwa jest też opcja, że cała informacja to tylko tabloidowa plotka, która nie ma żadnego odbicia w rzeczywistości.

Z innych, bardziej prawdopodobnych plotek doszły do nas informacje, że Mark Hamill znowu zaczął zapuszczać brodę. Może mieć to związek z dokrętkami do "Przebudzenia Mocy" lub co bardziej prawdopodobne przygotowaniami do zdjęć do Epizodu VIII.
KOMENTARZE (22)
Loading..