TWÓJ KOKPIT
0

Ostatni Jedi

Daisy Ridley o Epizodzie VIII

2016-10-28 19:11:13

Zbliża się premiera „Łotra 1”, stąd wraca teoria na temat tego, że Jyn może być matką Rey. Sama Daisy Ridley odniosła się do niej, mówiąc, że to raczej by nie przeszło, bo jeszcze był tam Darth Vader i wychodziłby, że Jyn Erso jest jej babcią. Niby może się zdarzyć, ale nie. Za to Daisy przyznała, że czytała wiele różnych teorii na temat Rey i że kwestia jej rodziców zostanie wyjaśniona za rok. Zatem poznamy ją w Epizodzie VIII.

To, że Jyn Erso i Rey nie są spokrewnione potwierdził także Pablo Hidalgo, zresztą nie po raz pierwszy.

Tak swoją drogą to Daisy niedawno spotkała się z Felicity Jones na drinku. Daisy jest zachwycona aktorką, żartem przyznała, że nie dawała jej żadnych wskazówek. Zresztą jak spotkały się już po nagraniu filmu, to trochę za późno.Powoli zaczynają się też pojawiać przecieki na temat Epizodu VIII. Na razie nic wielkiego, tylko tyle ile udało się wyczaić w garderobie. Szturmowcy Najwyższego Porządku mają przejść drobny lifting. Jeden z nich był określany mianem kata. Rysunek zrobiony jest na podstawie kostiumu z pamięci, to nie jest oryginalny koncept, tylko coś co zaprezentowano na MakingStarWars. Poza nim mamy zobaczyć też kilka innych specjalnych typów szturmowców, a także nowe wersje czerwonych gwardzistów czy żołnierzy obsługujących działa.
KOMENTARZE (16)

Ostatni Jedi

Mówią o Epizodzie VIII

2016-10-21 07:30:03

Wszyscy obecnie skupiają się na „Łotrze 1”, ale przypominamy, że prace nad Epizodem VIII także trwają, choć medialnie o nim się zapomina.Na temat filmu wypowiedział się Warwick Davis, który potwierdził, że gra w nim. Nie zaskakuje to nikogo, Davis ostatnio ma jakieś rólki w kolejnych filmach z cyklu, w dodatku widzieliśmy go w Dubrowniku. O filmie powiedział natomiast, że będzie trochę jak „Imperium kontratakuje”, mocno wpłynie na opowiadaną w trylogii historię i zostawi nas z cliffhangerami, które zostaną dopiero rozwiązane w IX Epizodzie. Cóż na ile to przypuszczenia Davisa a na ile wiedza nie wiemy. Choć patrząc po jego roli w „Przebudzeniu Mocy” to scenariusza całego raczej nie powinien dostać. Z drugiej strony może zna kogo trzeba?Adam Driver także mówił o filmie, wpierw lakonicznie, potem to prostował. Podobnie zaczął od porównania Epizodu VIII do „Imperium kontratakuje”. Następnie tłumaczył, że wcale nie chodzi tu o mrok, ale zmianę tonu oraz fakt, że będzie więcej niejednoznaczności w wyborach postaci. To będzie inny film, w którym fajnie się grało. Dobry zdaniem Drivera, ale to ma być dobra kontynuacja dobrego filmu. Nie chciał mówić czy będzie to lepszy czy gorszy obraz, raczej skłaniał się ku stwierdzeniu inny.

Premiera Epizodu VIII będzie w grudniu 2017.
KOMENTARZE (36)
Loading..