TWÓJ KOKPIT
0

Ostatni Jedi

Daisy Ridley poznała tytuł Epizodu VIII

2016-08-31 07:25:05Daisy Ridley w jednym z wywiadów przyznała, że zna tytuł Epizodu VIII. Przynajmniej ten, który był w scenariuszu. Nie jest pewna, czy go nie zmienią, ale pewna jest jednego, że szybko go nie zdradzą. Jej zdaniem trochę to jeszcze potrwa.

Inne sieciowe spekulacje koncentrują się na zwiastunie lub zajawce Epizodu VIII. Niektórzy sugerują, że stanie się to w grudniu, już po premierze „Łotra 1”, tak by przyciągnąć do kin widzów w kolejnych tygodniach.

Za to pojawiły się przecieki ze scenariusza (jakoby). Najważniejsza informacja jest taka – tu możliwy Spoiler Snoke miałby się okazać ojcem Anakina Skywalkera, w tym sensie, że to on będzie odpowiadał za jego poczęcie. Miałby to wyjawić Luke’owi w podobny sposób jak Luke dowiedział się od Vadera prawdy o Anakinie w „Imperium kontratakuje”. (koniec spoilera) Nie jest to oczywiście nigdzie potwierdzone i brzmi jak brzmi. Ale na wszelki wypadek warto było odnotować.

Wygląda też na to, że Mark Hamill ostatecznie skończył pracę nad Epizodem VIII, gdyż się ogolił. Relację z golenia zamieścił na twitterze:Mark prawdopodobnie potrzebował brody do jakiś ujęć czy zdjęć promocyjnych. Hamill pisał też coś o Epizodzie IX, do którego zapuści brodę. Jego udział był już potwierdzony przez reżysera i scenarzystę.
KOMENTARZE (56)

Ostatni Jedi

Rian zaczyna postprodukcję

2016-08-18 07:20:45

Właściwie nie jest to żadna zaskakująca informacja. Ot Rian Johnson wrzucił na swojego Istagrama zdjęcie dokumentujące pierwszy dzień postprodukcji Epizodu VIII. Obecnie rozpoczął się montaż filmu. Pierwsza wersja powinna być skończona w ciągu kilku najbliższych tygodni (wtedy zobaczy ją John Williams). Ale do ostatecznej jeszcze droga daleka.Premiera filmu planowana jest na grudzień 2017.
KOMENTARZE (15)

Ostatni Jedi

John Williams o pracy nad Epizodem VIII

2016-08-15 14:04:11 Mass Live

W ostatnią sobotę maestro John Williams pokierował orkiestrą Boston Pops podczas koncertu w Tanglewood. Około pół godziny poświęcił na fragmenty z Gwiezdnych Wojen. Poza samą muzyką publiczność mogła usłyszeć od niego kilka zdań na temat jego przyszłej pracy.

Williams poinformował, że pracę nad Epizodem VIII rozpocznie w ciągu kilku najbliższych tygodni, zaraz po tym jak obejrzy pierwszą zmontowaną wersję filmu (mamy zatem potwierdzenie, że wstępny montaż dobiega powoli końca). Na razie sam nie wie dużo więcej na temat tej produkcji i jak twierdzi nie ma pojęcia jeszcze kim są rodzice Rey. Oczekiwał zaproszenia do współpracy nad tym filmem od Kathleen Kennedy głównie dlatego, że jak mówi zauroczył go sposób w jaki Daisy Ridley zagrała Rey i nie chce aby ktokolwiek inny komponował motywy dla scen z jej udziałem. W przypadku kompozytora tworzenie muzyki na tyle miesięcy przed premierą nie jest często spotykane. Możliwe więc, że Lucasfilm chce zaprezentować nam jakieś nowe fragmenty już w trailerze Epizodu VIII.
KOMENTARZE (15)

Ostatni Jedi

Del Toro krótko o swojej roli

2016-08-09 07:18:02

Rian Johnson zdradził niedawno jak wyglądał u niego proces poznawania „Przebudzenia Mocy”. Początkowo był telefon od Kathleen Kennedy, tam dowiedział się podstaw. Nawet zapisał sobie kilka rzeczy z tej rozmowy na kartce. Kogo gra Daisy Ridley, Oscar Isaac i John Boyega. Johnson zaczynał pracę nad Epizodem VIII mniej więcej w czasie, gdy rozpoczynały się zdjęcia do filmu J.J. Abramsa.W tym tygodniu mamy jakieś szczęście do potwierdzania oczywistych rzeczy. Wpierw Mads Mikkelsen opowiedział o swojej roli, dziś to samo robi Benicio Del Toro. Zagra kosmicznego złoczyńcę. Niestety nic więcej nie chciał powiedzieć.

I jeszcze jedna ciekawostka związana z Markiem Hamillem. Jak wiemy, nie lubi on nosić brody, ale z jakiegoś powodu wciąż jej jeszcze nie zgolił. Czyżby jakieś dokrętki do Epizodu VIII były planowane w najbliższym czasie? Kto wie. Może czekają na odpowiednią pogodę lub porę roku?
KOMENTARZE (9)
Loading..