Fandom

II SFSW w W-wie

0

No i już po drugim spotkaniu na Pięknej. Wszystkich tych, co nie przybyli informujemy że zapadła decyzja co do terminów spotkań, będą one się odbywały co dwa tygodnie w każdy piątek od godz. 18.00 i tak następne odbędzie się 10.08. Ponad to padł pomysł stworzenia pewnej "dużej sprawy", która, zapewne przyniesie wszystkim nam - miłośnikom i fanatykom starwarsów dużo dobrego, zarówno zwolennikom Jasnej Strony Mocy jak i Ciemnej. Poza tym wszystkich zainteresowanych projektem tej "dużej sprawy" proszę o nadsyłanie maili na adres: Andaral, w których podajcie: imię i nazwisko, nick, wiek, miasto i jeżeli to możliwe numer telefonu kontaktowego. Wszystko wyjaśnimy za jakiś czas i zapewniamy, że dane które prześlecie będą znane tylko nam i nikt inny ich nie pozna !

II SFSW w Warszawie

0

Data drugiego spotkania fanów Star Wars w W-wie jest już ustalona. Spotykamy się w Pubie Internetowym Piekna 27.07. o godz. 18.00.

II SFSW w Warszawie

0

Pod koniec tego miesiąca, planowane jest drugie spotkanie fanów Star Wars. Jak narazie do ustalenia są dwie daty: 27.07 i 28.07 (piątek czy sobota?), jeżeli chodzi o godziny to najlepsze są te po 18.00 - tak aby każdy zdążył wrócić do domku, jakieś małe co nie co i na spotkanie. Bierzemy również poprawkę czasową dla fanów z poza W-wy. Wszystko jak zwykle odbędzie się w Pubie Internetowym Piekna - wejście jest free !! Wszystkich chętnych proszę o nadsyłanie propozycji do 21.07 na adres: Andaral.

I SFSW w Warszawie

0

W warszawskim Pubie Internetowym Piekna odbyło się w zaplanowanym terminie (07.07.2001 r.) I Spotkanie Fanów Star Wars w Warszawie, udział w nim wzieli: Robert, Piotr "Falcon", Maciek, Darek, Konrad i ja, Andaral. O terminie następnego, czyli II SFSW w Warszawie, będę informował na stronie.

I SFSW już jutro !

0

Jak ten czas biegnie, już jutro odbędzie się I Spotkanie Fanów Star Wars! Pamiętajcie, wejście jest darmowe, wszelkie koszta jakie poniesiecie, będą związane z przyjazdem i tym co zamówicie w barze (picie, jedzenie). Jak to zwykle bywa, pierwsze spotkania mają raczej charakter zapoznawczy, i tak też na pewno będzie, planujemy również tzn. Ja i Robo, uzgodnienie planów na przyszłość - czego oczekujecie, może zorganizowanie seansów filmowych, spotkanie z innymi Fanami z Polski. Wszystko w naszych rękach.
Pozdrawiam i zapraszam !
Andaral

Spotkanie Fanów - Update

0

Ze względu na sporą liczbę e-listów związanych z datą pierwszego spotkania Fanów Star Wars w Warszawie, data zostaje przesunięta o jeden dzień, z piątku na sobotę - 07.07 br. o godz. 20.00, w "Pubie Internetowym Piekna". Wszystkich przepraszam za zmiany, ale chcę aby wszyscy mogli dotrzeć na czas do "Kantyny", gdzie również uzgodnimy późniejsze terminy spotkań. Zapraszamy !!!

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.