TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Wspólna premiera w Poznaniu

2002-04-29 18:08:00 Maciej z Poznańskiego Fanklubu SW

Kinepolis Poznań oraz Poznański Fan-Klub Star Wars zapraszają na pokazy premierowe filmu Gwiezdne Wojny Epizod II: Atak Klonów.
Chcielibyśmy, aby impreza ta stała się spotkaniem fanów jak i miłośników dobrego kina, którzy będą mogli obejrzeć film na największym ekranie Europy w kinie z certyfikatem jakości Lucasfilm THX. Ze swej stron PFKSW przygotowuje cały zestaw atrakcji, konkursów, pokazów związanych z SW. Dzięki własnej inwencji (a także sponsorom) postaramy się przygotować naprawdę bogaty program. Chcemy, aby impreza została przygotowana przez fanów dla fanów. Mamy tez nadzieje, ze dzięki niej pozyskamy dla polskiego fandomu nowe rzesze ludzi, których chyba bardzo potrzebujemy, aby świadomość i szacunek dla SW w Polsce osiągnęły poziom co najmniej europejski. Jest to chyba idealna okazja, bo wszystko wskazuje na to, ze Atak Klonów nikogo nie zawiedzie.
Mając na uwadze to nastawienie, chcielibyśmy bardzo zaprosić do organizacji premiery innych polskich fanów. Byłoby świetnie w dniu premiery (noc 15/16 maja) i w pierwszy weekend wyświetlania filmu (17-19 maja) zjawiło się jak najwięcej osób w strojach i z gadżetami SW. Będzie to chyba jedna z niewielu okazji, gdzie z duma będziemy mogli pokazać, ze jesteśmy fanami SW.

Więcej detali będzie można zobaczyć już wkrótce na stronie Maciej z Poznańskiego Fanklubu Star Wars im. Wuhera.
KOMENTARZE (0)

Fandom

XXII spotkanie fanów SWiF

2002-04-27 16:31:00 Andaral

Nastepne spotkanie odbędzie się dnia 10.05 o godz. 18.00, istnieje mozliwość że już w nowym miejscu, tzn. ogródek-pub przy Empiku Nowy Świat! No cóż o szczegółach poinformujemy jeszcze później. A ja dodam od siebie, że jest dość prawdopodobne, iż pojawię się osobiście na tym spotkaniu. Ale o tych szczegółach również poinformujemy później.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Wspólna premiera UPDATE

2002-04-25 12:56:00 Andaral

Andaral donosi, że Wspólna premiera w Warszawie odbędzie się w kinie Relax, a nie jak pisaliśmy wcześniej w Feminie. Oczywiście najabardziej aktualne informacje na tem temat uzyskacie na tej stronie.
KOMENTARZE (0)

Fandom

XXI Spotkanie Warszawskich Fanów SWiF UPDATE

2002-04-20 09:41:00 Andaral

Kolejne Spotkanie, już XXI, Warszawskich Fanów Star Wars i Fantastyki odbędzie się tym razem, nie jak to zwykle bywało, co dwa tygodnie, ale 26 w piątek kwietnia w Pubie Internetowym "Kantyna" przy ul. Pięknej 68A w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.
Oczywiście będzie to piątek, a nie jak pisaliśmy wcześniej w sobotę. Przy okazji XXII najprawdopodobniej odbędzie się 10 maja i może przyszykujemy Wam pewną niespodziankę.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Warszawska premiera AOTC Update

2002-04-17 10:42:34 Lady Callista Vader

Lady Callista Vader podesłała nam bardzo ciekawą informację, tym razem jednak głównie dla mieszkanców stolicy. Grupa warszawskich fanów (i fanatyków) SW postanowiła wspólnie zorganizować (wybrać się) na premierę "Ataku klonów" tuż po północy. Więcej informacji znajdziecie na SW E2 - premiera. Wszystkich mieszkających w Warszawie i okolicach, zapraszamy do wspólnej wyprawy na premierę AOTC.
Update Napisałem, że ta wspólna premiera jest głównie przeznaczona dla fanów z Warszawy, no cóż trochę się pomyliłem. To jest premiera zorganiazowana dla wszystkich tych, którzy w tym czasie mogą (i oczywiście chcą) wspólnie razem z fanami z całej Polski obejrzeć premierę "Ataku klonów". Z oczywistych względów ta impreza jest głównie skierowana do fanów z dostępem do internetu, gdyż to właśnie internet jest głównym źródłem komunikacji. Za mój błąd przepraszam i zachęcam wszystkich, którzy mogą do wzięcia w tym udziału.
KOMENTARZE (0)

Fandom

XX Spotkanie FSWiF

2002-04-10 09:01:00 Andaral

XX już Spotkanie Fanów Star Wars i Fantastyki odbędzie się jak zwykle w Warszawskim Pubie Internetowym przy ulicy Pieknej, o godzinie 18.00 dnia 19 kwietnia 2002.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Zaproszenie na Eurocon 2002

2002-04-01 15:49:00

Nasi koledzy i koleżanki z Czech Star Wars Universe pragną zaprosić wszystkich na Eurocon 2002: "najważniejsze europejskie spotkanie miłośników literatury, filmu, internetu i gier związanych z science fiction, fantasy, horrorem, astronautyką i astronomią, UFO i tajemnicami, historią i przyszłością", które odbędzie się w Republice Czeskiej w Chocieborzu na początku lipca. Na Euroconie nie może oczywiście zabraknąć atrakcji dla fanów Gwiezdnych Wojen, dlatego jednym z bloków i konwentów jest Star Wars Con. Szczegółowy opis całej imprezy znajduje się na stronie avalcon.cz (także polska wersja językowa), wszelkie pytania i uwagi można zgłaszać pod adresem mejlowym info@avalcon.cz. Wśród zaproszonych gości mają być takie osobistości jak: G.R.R. Martin, R. Holdstock, K. Bułyczow, A. Sapkowski, R.A. Ziemkiewicz, a także aktorzy ze Star Wars i Star Treka... Pisarze, dziennikarze, specjaliści z Republik Czeskiej i Słowackiej.

Star Wars Con z całą pewnością będzie jednym z najważniejszych elementów Euroconu. Zatem nie wahajcie się i zapiszcie się już dziś. "Potraktujcie Eurocon w Czechach jako wspaniałą możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego, może najwspanialszego w całym waszym życiu. Akredytacja na Eurocon zawiera akredytację na kilka konwentów, wiele bloków programowych, bogate materiały. Eurocon trwa dwukrotnie dłużej niż zwykły konwent." Wysokość akredytacji jest uzależniona od daty wysłania na konto kompletnej opłaty (razem z opłatą za noclegi, wyżywienie i transport). Cena wyniesie 17 Euro pod warunkiem złożenia przelewu najpóźniej do 30.4.2002, potem cena wzrasta do 22 Euro. Cały cennik znajduje się pod tym adresem.

Jak będziemy mieć więcej informacji odnośnie samego Star Wars Conu to napewno o tym napiszemy. Warto jeszcze dodać, że w 2000 roku organizatorem Euroconu była Polska.
KOMENTARZE (0)
Loading..