TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Premiera!

2002-05-28 18:57:00

W ponad tydzień po pamiętnym szesnastym maja, który upłynął pod znakiem "Ataku klonów" przedstawiamy nasze opinie dotyczące imprez towarzyszących premierze. Dlaczego tak późno? Otóż powody są dwa. Pierwszy, bardzo prozaiczny, to awaria mojego komputera, drugi - w tych tekstach musiałyby się pojawić spoilery. W tydzień po premierze zakładam, że każdy fan już film widział i nie będę musiał się ograniczać pisząc swoje zdanie. Zapraszam zatem do lektury!
KOMENTARZE (0)

Fandom

Raport z XXIII Spotkania Fanów SWiF

2002-05-26 10:35:00 Andaral

XXIII Spotkanie Fanów SWiF odbyło się w piatek 24 maja, a tutaj znajduje się raport z tego spotkania. Przypominamy także, że następne spotkanie odbędzie się 7 czerwca.
KOMENTARZE (0)

Fandom

XXIV Spotkanie FSWiF

2002-05-24 23:11:00 Andaral

Następne, już XXIV Spotkanie Warszawskiego Fan Klubu Star Wars odbędzie się jak zwykle w Pubie Empik przy ul. Nowy Świat 07.06.2002 o godz 18.00. Naprawdę łatwo tam trafić, mnie się to udało (całkiem niedawno ;)). Tymczasem wiele osób które dzisiaj wybrały się na XXIII Spotkanie powinno być zadowolone, gdyż powinni dostać małe upominki.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Nowa domena Preatorite Vong

2002-05-16 16:39:00

Jedyny w Polsce klan Yuuzhan Vong - Preatorite Vong ma od dziś nową domenę. Oto ona:www.gwiezdne-wojny.pl/yuuzhan/
KOMENTARZE (0)

Fandom

Premiera w Poznaniu

2002-05-16 16:13:00

Na premierę AOTC wszyscy czekali od dawna (ale dałem - to oczywiśnie nic dziwnego). Do poznańskiego Kinepolis ściągneły prawdziwe tłumy fanów (sądze, że ogromna sala na chyba ok. 650 osób - mam nadzieję, że dobrze pamiętam) była zapełniona prawie na 3/4. Przed seansem można było obejrzeć wystawkę prywatnych kolekcjii fanowskich, przygotowaną przez chłopaków z Jukyard oraz ze Starwarsów. Odbył się także pokaz walki na miecze świetlne, przygotowany przez Poznański Fan Klub ale niesty nie za wiele z niego widzałem, gdyż stałem dość daleko od "sceny", a tłumy fanów ni bardzo chciały kogoś przepuścić. Więcej o premierze w Poznaniu już wkrótce (Yako zamierza zrobić ogólne zestawienie, oraz sprawozdania z premier w polskich kinach.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Radio Zet i Fani SW UPDATE

2002-05-16 12:54:00 Robert herbu

Robert herbu podesłał plik mp3 z wywiadem, jaki został przeprowadzony w Pubie Empik 13.05.2002. Prowadzący: Qbat
Gadaki: Liiluu, Andaral, Marek, Doman i Robert herbu.
(czas trwania ok. 1 minuta, 1.1MB)
UPDATE (Andaral):Ten bardzo krótki wywiadzik, trwał ponad godzinę i miał się ukazać w dniu wczorajszym - 16.05., ale zostaliśmy zablokowani przez "Gungan" pokroju JarJar`a - mam nadzieję, że ci prawdziwi Gunganie wybaczą mi. Tymi pseudo "Gunganami" z "senatorem" na czele, zwą się smoobrona czy jakoś tak? Wprowadzają tylko zamęt, a jeżeli, media chcą mieć z nimi spokój to po co robią taki "szum" w koło czegoś tak dziwnego i mało porządanego?
KOMENTARZE (0)

Fandom

Spotkania przed AOTC

2002-05-13 22:28:00

Na naszym Forum powoli zaczynają się zbierać grupy spotykające się przed premierą AOTC o północy, a kto wie, może nawet i po? W końcu nie wszyscy jadą do Poznania (gdzie być może pojawi się Kolarz) czy Warszawy (gdzie reperzentować nas będzie Yako)? A może dzięki wspólnym spotkanią przed premierą powstaną w innych miastach takie spotkania jak te Warszawskie. Tak więc by ułatwić wszystkim nawiązywanie kontaktów w prawdziwym świecie mamy taką listę:
Premiera dla Łodzian
Dla ludzi z okolic Krakowa (i nie tylko) tam pojawią się Strangler i jedI
Gdańsk i okolica możliwość eksluzywnego spotakania z Jethem
Fanów z Gorzowa Wielkopolskiego
No i dla Wrocławian ja tam będe.
No cóż zapraszamy do umawiania się, będzie fajnie, zobaczycie. Ci którzy byli na Star Wars Celebration 2000 w Łodzi lub innych fanowskich imprezach na pewno pamiętają jak się wspólnie oglada filmy. :-).
KOMENTARZE (0)

Fandom

Premiera w Poznaniu Update

2002-05-13 12:15:00 Maciej Górczyński

W Kinepolis Premiera Ataków Klonów podobnie jak w całej Polsce odbedzie 16 maja o godzinie 00:01 (noc ze środy na czwartek). Pokaz premierowy odbędzie się w trzech salach. W dwóch salach (750 i 435 miejsc) zobaczymy wersje oryginalna filmu z napisami, w trzeciej sali (435 miejsc) zobaczyc można będzie wersje dubbingowana. W kolejnych dniach film bedziemy mogli zobaczyć o 11:15, 13:15, 16:45, 18:45, 20:15, 22,15 (pokazy o 11:15 tylko w weekendy).
Film zobaczymy tak jak chciałby George Lucas czyli w standardzie THX (i na dodatek na najwiekszym ekranie Europy).
Atrakcje jakie czekaja Was ze strony PFKSW to:
Wystawa Stuffu.
Konkurs kostiumów (przed seansem premierowym 16 maja o 00:01)
Konkursy dla fanów (przed seansem premierowym 16 maja o 00:01 oraz wybranymi seansami weekendowymi).
Wiecej ujawnimy juz wkrótce.
Poznański Fanklub SW, a przy okazji po filmie ma być wspólne wyjście do knajpy ;).
KOMENTARZE (0)

Fandom

Po XXII spostkaniu i przed XXIII Spotkaniem FSWiF

2002-05-12 19:04:00 Andaral

Następne XXIII Spotkanie Fanów Star Wars i Fantastyki odbędzie się 24.05 o 18.00, również w Pubie Empik (ogródek) przy ul. Nowy Świat. Tymczasem, ja wraz z Yako pojawiliśmy się w końcu na tym XXII spotkaniu, na prawdę było warto. Jak będę kiedyś jeszcze w Warszawie w odpowiednim czasie, to na pewno tam się udam. Powiem tak, spotakania te co prawda na razie pozwalają nam fanom wymieniać swoje poglądy w sposób bardziej naturalny niż w internecie, ale Adam "Andaral" Chodorowski, główny organizator i pomysłodawca nie chce osiąść na laurach. Sam byłem świadkiem jak o przyszłości tych spotkań rozmawiał z kierownikiem działu Multimediów Empiku, teraz i Empik postara się również promować te spotkania. Ostatnie spotkanie było w pubie ogródku, ale jakby padał deszcz, to można przenieść się do pubu w Empiku. Z czasem pewnie pojawią się i inne atrakcje, może jakieś wspólne gry, turnieje, lub wspólne zamknięte projekcje. Z całego serca życzę aby tego typu imprezy rozwijały się w Polsce (a nie tylko w Warszawie) jak najlepiej. I pozdrowienia dla Adama jak i wszystkich innych bywalców tych spotkań.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Epizod II: Atak Fanów UPDATE i sprostowanie

2002-05-11 12:43:00

Na spotkaniu w pubie Empik u Andarala pojawił się dziennikarz z Gazety. Długo rozmawiał z Sidiousem na temat AOTC (Lord był już wszakże po pokazie). "Pomyślałem, że film, który ma tak straszny tytuł będzie żałosny" - jedna z wypowiedzi Lorda. O mnie też jest wzmianka (na zdjeciu sie nie zmieściłem): "Kupowałem bilet 4 maja, były już tylko pojedyńcze miejsca - mówi chłopak w okularach, który kilka godzin wcześniej pisał maturę z historii." :) Tak na marginesie dodam, ze moje nazwisko pojawia sie w innym miejscu stołecznej. Na stronie 6 przy tekście o maturach jest wzmianka o Batorym i między innymi moja wypowiedź. :)
(Update Lord Sidious, 17.00) Skan z tej gazety, podesłał nam Andaral i jest on dostępny tutaj. I tu pragnę sprostować to co napisała Gazeta. Po pierwsze zdania o tym, że film będzie żałosny nigdy nie wypowiedziałem. Rozmawialismy tylko o obawach fanów, po tym jak ogłoszono tytuł, ale były to raczej suche fakty, a nie opinie. Druga rzecz to Jar Jar Binks, ja mówiłem parę razy, że występuje on tylko w chyba trzech scenach mówionych i z pewnością nie ma go tych 15 minut, ale jest go na pewno więcej niż kilkanaście sekund. Ale Jar Jar w AOTC jest OK. A co do finałowej sceny wojennej, to pozatym, że jest ona już absolutnie nie Gwiezdna, to faktycznie bije na głowę scenę bitwy na Hoth.
KOMENTARZE (1)

Fandom

Znamy już miejsce XXII spotkania Fanów SWiF

2002-05-03 23:13:00 Andaral

XXII Spotkanie Fanów Star Wars i Fantastyki odbędzie się 10.05 o godz.18.00 w nowym miejscu, w Pubie Empik przy ul. Nowy Świat (ogrodek)!! Oczywiście w Warszawie! :). Na spotkanie serdecznei zapraszamy wszystkich. A żeby nie było niedomówień, postaram się tam pojawić osobiście (a nie mieszkam w Warszawie).
KOMENTARZE (0)
Loading..