TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

POLCON 2002

2002-07-30 18:26:00

Polcon 2002 odbędzie w dniach 29 sierpnia do 1 września 2002 roku, czyli od czwartku do niedzieli się w Krakowie w budynku Wydziału Fizyki Akademii Górniczo-Hutniczej, Szkole Podstawowej nr 5 oraz Klubie Studenckim "Rotunda". W programie dziesiątki prelekcji, spotkania z pisarzami, twórcami komiksów, gier fabularnych, karcianych i bitewnych, goście krajowi i zagraniczni, a wśród nich: Kirył Jeśkow, Ken MacLeod, Anna Brzezińska, Jacek Rodek. Ponad to odbędą się pokazy filmów, konkursy, LARP-y etc.
Podczas Polconu jak co rok wyłonieni zostaną laureaci Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla.
Więcej informacji uzyskacie na stronie Polcon`u 2002:
http://polcon.fandom.art.pl/.
KOMENTARZE (0)

Fandom

FANATICON raz jeszcze

2002-07-26 18:13:00

Pierwsza i najważniejsza zmiana to cena maratonu nocnego. Ktoś, kto w dniu imprezy zdecyduje się obejżeć nocną (w nocy 28/29 września) niespodziankę, którą przygotowaliśmy, powinien się przygotować na wydatek 30 zł, a nie 25 jak pisałem wcześniej. Cały czas jednak, każdy kto zdecyduje się zarezerwować sobie miejsce juz teraz, zapłaci 50 zł za wszystko (czyli pierwszy dzień + noc + drugi dzień). Teraz trawają rozmowy z pisarzami Fantasy i SF, aby jak największa ich liczba przybyła na konwent. Dodtakowe informacje wraz z wciąż jeszcze niepełną listą atrakcji dostępne są tutaj, lub po kliknięciu na banner na górze tej strony. Rejestrujcie się szybko! Liczba miejsc ograniczona!!!
KOMENTARZE (0)

Fandom

Sprawa oficjalnego Fanklubu w Polsce

2002-07-22 22:09:00

Otrzymaliśmy pewną odpowiedź z PlusLicens. Niestety nie mamy dobrych wieści. Lucasfilm postanowił nie zakładać nowych oficjalnych, popieranych przez nich fan klubów. Ostatnia próba przekonania właściciela praw do zmiany zdania zakończyła się niepowodzeniem. Niewiele zatem możemy zrobić na dzień dzisiejszy w tej kwestii. Według Lucasfilmu pozostają jedynie nieoficjalne organizacje, których w żaden sposób nie będzie się pociągnąć do odpowiedzialności prawnej. Można zatem spać spokojnie, mając taki klub, ale z drugiej strony nigdy nie otrzyma się oficjalnego poparcia ze strony Lucasfilmu, jak ma np. fanklub Angielski czy Japoński.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Poznańskie Spotkania Fanów Star Wars

2002-07-22 11:03:00

Spotkania Poznanskich Fanów Star Wars odbywają się w każdy wtorek o godz. 20.00 w klubie "W Starym Kinie" przy ul. Nowowiejskiego 8.
Organizacja: PFKSW.
Kontakt: swpoznan@o2.pl

KOMENTARZE (0)

Fandom

O Fanaticonie - pierwsze fakty!

2002-07-20 17:32:00 Doman

A więc dla spragnionych konwentowiczów:

Fanaticon to impreza przeznaczona dla ludzi lubiących klimaty science-fiction. Głównymi atrakcjami konwentu są filmy z tegoż gatunku. Ponadto spotkania z wydawnictwami a także możliwość zmierzenia się na sieci z graczami Jedi Knight oraz możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach RPG.

Impreza odbędzie się w ostatni weekend września (28 – 29) w warszawskim kinie Relax.
Ceny:
Karnet zakupiony w lipcu: 45pln
Karnet zakupiony w sierpniu: 50pln
Karnet zakupiony we wrześniu: 60pln
W dniu imprezy:
Sobota: 25pln
Maraton Nocny: 25pln
Niedziela: 25pln
Warto więc już teraz zamawiać karnety. Wystarczy wysłać e-maila pod adres: doman_fc@go2.pl. Potwierdzenie można uzyskać w kinie Relax:kino@relax.com.pl

Już niebawem pełna lista atrakcji!
KOMENTARZE (0)

Fandom

Oni też spotykają się w Empiku

2002-07-20 12:18:00 ROBO

Dziś niecodziennie, a może i nie, o Spotkaniu Fanów Star Trek. Jak donosi Robo, oni również spotykają się w Empiku, tak jak my w Warszawie podczas spotkań Star Wars`owych.

=/\= SPOTKANIE =/\=
Pragniemy przypomnieć, dzisiaj 20 lipca w Krakowie, odbędzie się spotkanie fanów Star Trek. Umówieni jesteśmy na godzinę 15:00 pod Empikiem na Rynku Głównym (zaraz obok Kościoła Mariackiego). Wszyscy wypatrujemy Pani ze srebrnym pierścionkiem w kształcie komunikatora Gwiezdnej Floty :-)
Jeżeli tylko masz ochotę - przyjdź! :-)

Mam nadzieje, że informacje o spotkaniach fanów innych filmów zagoszczą na dobre na Bastionie!
Niech Moc Będzie z Wami!
KOMENTARZE (0)

Fandom

FANATICON

2002-07-18 18:16:00

Pewnego pięknego dnia, a raczej nocy 15/16 maja 2002 roku, w Warszawie, w kinie Relax odbyła się premiera Epizodu 2. Nie... spokojnie... nie pomyliło mi się wszystko:). Jak się puźniej okazało była to największa tego typu impreza w Polsce. Zarówno Syrena (dystrybutor E2) jak i Relax długo liczyły zyski. Przejdźmy jednak do rzeczy. Relax zadowolony z premiery postanowił zorganizować kolejną imprezę. A oto dane, które mogę podać już na dzień dzisiejszy:
czas: ostatni weekend września
miejsce: Warszawa, kino Relax i okolice.
Co w programie? FILMY: Bladerunner, Blade. Te filmy zostaną pokazane na 100%. Poza tym pokazy Fanfilmów Star Wars, kostiumów SW, Zaproszeni zostaną też pisarze sf i Fantasy. Szykujcie się! Pełne info i lista wyświetlanych filmów już niebawem!
KOMENTARZE (0)

Fandom

Smutna wiadomość

2002-07-18 18:14:00 PlusLicens.pl

Jak donosi Andaral: Lucas Film postanowił nie zakładać nowych, oficjalnych, popieranych przez nich fanclubów Ostatnia próba przekonania właściciela praw do zmianyzdania zakończyła się nie powodzeniem. Niewiele zatem możemy zrobić lub pomóc w tej kwestji. Wedłóg Lucas Film pozostaja jedynie nieoficjalne organizacje, których w żaden sposób nie będzie pociagać się do odpowiedzialności prawnej. Można zatem spać spokojniemając taki klub. Z drugiej strony jednak nie otrzyma się oficjalnego poparcia ze strony firmy Lucasa. Cytat przykry, pochodzący z maila od PlusLicens.pl. Andaral dodał jednak, że nie spocznie......
KOMENTARZE (0)

Fandom

Spotkania w Kantynie CD..

2002-07-02 21:20:00

Powiem tak, w sumie to nie liczyłem, że na drugim spotkaniu (dzień po newsie) pojawi się aż tyle osób w Kantynie W sumie już parę minut po 18 i było nas ponad 14 osób i tak przez prawie półtorej godziny w granicach 13-15 osób (które się zniemiały!!). Ja sam miałem zmyć się o 19, no cóż wyszedłem o 19.42 i chętnie zostałbym jeszcze trochę, ale no cóż czas mam trochę ograniczony ;). W sumie liczba osób w naszym pokoju mocno zainteresowała administratorów z Nuty i przyszli sprawdzić co u nas się dzieje. Fajnie, bo przez większość czasu to nasz pokój był najludniejszy i u nas najwięcej się działo. Więc tutaj pragnę podziękować, wszystkim tym którzy dzisiaj byli na czacie, zasłużonym informatorom, użytkownikom Forum, użytkownikom Bastionu oraz wszystkim tym którzy po prostu przyszli. Na prawdę myślę, że spędziliśmy miło czas, zwłaszcza gdy pod koniec Master Jackson z Star Wars Links spytał nas o film "Invisible Enemy" a ja zabłysnąłem, że był taki film w 1938 i 1916, ale nie wiem o czym ;) a jemu chodziło o film fanowski. Tak więc można się tam także pośmiać. Więc serdecznie zachęcamy wszystkich do wpadnięcia na nasz wesoły czat. Od poniedziałku do piątku o godzinie ok. 18.00 do 19.00, a w sumie to do oporu. No i własnie tam ustalimy też spotkania w weekendy! Więc zapraszam.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Codzienne spotkania w Kantynie

2002-07-01 19:19:00

Dzisiaj o godzinie 18.00 po raz pierwszy od pewnego czasu udało się w końcu zorganizować spotkania na Czacie - Kantynie. Dziś było nas 5 osób i w sumie zanim rozmowa się rozkręciła przeszła nam godzina obok nosa. Jutro również jesteśmy umówieni o tej godzinie i mamy nadzieję, że będziemy w większym gronie. Dziś za poświęcenie czasu na naszych spotkaniach pragę podziękować Carrionowi, Pawłowi Szymczakowi, Masterowi Jacksonowi oraz JORUUSOWI. Naprawdę spędziliśmy miło czas i mam nadzieję, że jakieś grono będzie się o tej godzinie spotykać przez jakiś czas. Serdecznie zapraszamy.
KOMENTARZE (0)
Loading..