Fandom

Dragon Con

TFN
0

Dragon Con jeden z największych konwentów o fantastyce rozpoczął się dziś w Atlancie. Trwać będzie do niedzieli. Spotkac tam będzie można wielu autorów książek o SW, oraz aktorów grających w sadze. Oficjalna strona Dragon Con'u.

Konkurs trwa!

0

Cały czas prosimy o nadsyłanie zgłoszeń stron o tematyce SW do naszej akcji Bastion Poleca. Fani SW - Łączcie się!

Echo Base Charity Con 2002

0

Oficjalny poster - autor: Matt Busch Holenderski fanklub Gwiezdnych Wojen skupiony wokół strony Echo Base organizuje "Echo Base Charity Con 2002". Konwent odbędzie się 5 października w miasteczku Nieuwegein w zachodniej Holandii (niedaleko od Rotterdamu). Wśród zaproszonych gości będą napewno:


Alan Dean Foster
- autor książek

Julian Glover
- Generał
Maximillian
Veers w TESB

Angus MacInnes
- Gold Leader
w ANH

Jeremy Bulloch
- Boba Fett
w TESB i ROTJ

Alan Harris
- Bossk w TESB

Felix Silla
- Ewok w ROTJ

Oprócz spotkań z zaproszonymi gośćmi zostanie rozegrany turniej Star Wars TCG, a także przeprowadzona charytatywna aukcja. Więcj informacji znajdziecie na oficjalnej stronie: www.echobase.nl/con/english.

Dla przypomnienia: Już niedługo, bo w dniach 6-8 września 2002 w Hamburgu (w Niemczech) odbędzie się wielki konwent fanów Gwiezdnych Wojen – SW CON 2002 (więcej informacji w tym archiwalnym newsie). Gdyby ktoś z Was wybierał się na w/w imprezy to prosimy o przysłanie nam fotek ;)

Bastion Poleca

0

Bardzo chcielibyśmy pomóc fanom, którzy prowadzą swoje stronki o Sadze Lucasa. Jeśli prowadzisz witrynę o "Gwiezdnych wojnach" lub inną, związaną naszymi ulubionymi filmami (na przykład fanowską stronę o jakimś aktorze, który grał w SW) to koniecznie zajrzyj tutaj. Mam nadzieję, że będziemy mogli się na coś przydać...

Polska Akademia Jedi w Dąbrowie Górniczej UPDATE

Rednacz z Filmwebu
0

Jak donosi Rednacz z Filmwebu:
W Dabrowie Górniczej powstała Polska Akademia Jedi zrzeszająca fanów i miłośników "Gwiezdnych Wojen". Akademię założyło 30 osób, wśród których znaleźli się prawnicy, handlowcy, inżynierowie, urzędnicy i studenci. Siedzibą Akademii zostało dąbrowskie kino "Ars".
W skład Polskiej Akademii Jedi wchodzą wydziały: filmowy, rozrywkowo-teatralny, plastyczny, gier, redakcyjny i sportowy. W ostatnim z wymienionych odbywać się będą zajęcia z aikido, szermierki japońskiej oraz układów walk odwzorowujących filmowe pojedynki.
Członkowie Akademii planują również realizację własnych projektów filmowych, spotkania z twórcami sci-fi oraz happeningi.
Na połowę września zapowiedziano 'drzwi otwarte' Akademii, kiedy to będzie można dowiedzieć się więcej na temat placówki.


Update, 12 sierpnia 2002
Tutaj wkradła się pewna pomyłka. Mianowicie "otwarte drzwi" Akademi Jedi zapowiedziano na połowę października, nie września, jak omyłkowo podał Filmweb. W październiku, łatwiej jest przyciągnąć studentów.

Rozszężenia dla oficjalnych Fanklubów

StarWars.Com
0

Firma Paizo Publishing LLC, nowy wydawca Star Wars Insidera i nadzorca amerykańskiego Fan Klubu, robi w USA pewne zamieszanie, wprowadzając nowe pakiety członkowskie. Zostana one przesłane do wszystkich prenumeratorów Insidera jeszcze w tym roku. Paizo będzie drukować specjalny Fanklubowy kwartalnik informacyjny, nazwany Bantha Tracks (tak się kiedyś nazywały publikacje Lucasfilmu, ale to było w czasach oryginalnej trylogii). Bantha Tracks zacznie się pojawiać obok Insidera już od grudnia. Lisa Stevens szefowa Paizo, no i przy okazji prezes Oficjalnego Fanklubu, twiedzi, że to po to by pomóc skonsolidować fanów. Zawartość pakietu członkowskiego nie jest jeszcze do końca znana, ale w planach ma to być:

  • Oficjalna karta członkowstwa w Fan Klubie
  • List do członków od George`a Lucasa
  • Ekskluzywne trójwymiarowe mini standy
  • Pocztówki podróżne z zakątków odległej galaktyki
  • Naklejki z egzotycznych miejsc galaktyki
  • List od Lisy Stevens
I to wszystko już jesienią. Bantha Tracks będzie zawierać plany konwentów, zjazdów i imprez fanowskich, newsy, wywiady i wiele więcej. Wszyscy prenumeratorzy Insidera zostaną od razu przyjęci w poczet członków fanklubu. Teraz opłata członkowska wynosi $28.95, wliczając w to osiem ostatnich numerów Insidera. Strona do zapisania się jest tutaj.

Celebration III

TFN
0

Ostatnio, w USA, Lucasfilm potwierdził, że 3 wielki zjazd fanów - Celebration III odbędzie się w 2005, czyli tuż przed premierą E3. A u nas? No na razie nic, aż tak wielkiego się nie szykuje, ale zostaje POLCON i FANATICON, a na dodatek już w tym roku :-).

Fanaticon - Zebrane informacje

0

Jeśli cały czas jesteście ciekawi tego, co planujemy na koniec września (chodzi mi konwent FANATICON), a nie macie ochoty biegać po całym Bastionie w poszukiwaniu newsów na ten temat, to zapraszam tutaj, gdzie wszystko jest zebrane.

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.