Fandom

"BASTION POLECA" edycja 1 - Zwycięzca!

0

Na początek pragnę przeprosić wszystkich zainteresowanych za opóźnienie w ogłoszeniu wyników niniejszego konkursu. Nie wnikajmy w powody ważne, że wyniki są!

Finałowa walka o tytuł "Bastion Poleca" toczyła się między trzema stronami:
Star Wars Links
Republika
Echobase

Zdecydowaliśmy, że w pierwszej edycji konkursu "Bastion Poleca" zwycięży strona:

Echobase

Gratulujemy!
Autora strony prosimy o kontakt, w celu ustalenia szczegółów reklamy Echobase na Bastionie.
Pozostałe dwie witryny mają spore szanse na wygraną w następnej edycji konkursu, która już za trzy miesiące!

"The Magic of Myth" ...

SW.com
0

Skończyły się juz przygotowania i w Australii (a dokładnie w Sydney w The Powerhouse Museum), za kilka godzin rozpocznie się wystawa "The Magic of Myth". Można tam będzie zobaczyć masę kostiumów, modeli, oraz innych prac tyczących się Gwiezdnych Wojen.
Australia jest pierwszym krajem poza Stanami Zjednoczonymi, w którym odbedzie się ta wystawa. Dotychczas w 1997 roku znajdowała się w National Air and Space Museum w Washington D.C., a od 1999 ruszyła w "trasę" po terytorium USA.
Wystawa zakończy się 2 lutego 2003 roku.

Spotkania Fanów SW w Empiku

0

Wczoraj odbyło się 27 Spotkanie Fanów Star Wars w warszawskim Pubie Empik przy ul. Nowy Świat - było naprawdę wesoło, szczegółowe sprawozdanie już się "pisze", a tym czasem możecie zapoznać się z tym co działo się podczas 26-go SFSW. A za dwa tygodnie tj, 27 września br. o godz.18.00 kolejne, już 28-me Spotkanie Fanów Star Wars, zapraszam i życzę miłej lektury.

FANATICON ODWOŁANY

0

Z powodów niezależnych od organizatorów, Fanaticon został odwołany. Dalsze informacje już niebawem.

I po Dragon Conie w Atlancie

0

W dniach 30 sierpnia - 2 wrześna w Atlancie odbył się jeden z największych amerykańskich konwentów fanów science fiction, fantasy, komiksów, gier komputerowych itp... - Dragon Con 2002. Wśród zaproszonych gości było kilku starwarsowców: Timothy Zahn, Kenny Baker, Jerome Blake, Jeremy Bulloch, Peter Mayhew i David Prowse. A na stronie ArtoosNews możecie obejżeć kilka ciekawych zdjęć, na których są poprzebierani fani... Kto wie, może kiedyś i w Polsce będziemy gościć np. Chewbacce?

Natomiast w dniach 29 sierpnia - 1 września w Krakowie odbył się Polcon. Jedną z atrakcji była prelekcja RAJa z Nowej Gildii Star Wars o "Intrydze politycznej w Ataku klonów".

27 Spotkanie Warszawskich Fanów SW

0

Następne, XXVII spotkanie Warszawskiego Fan Klubu Star Wars odbędzie się 13 (piątek!) września br. jak zwykle w pubie Empik przy ul. Nowy Świat o 18.00 .

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.