TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Spotkanie w Lublinie

2003-11-29 22:34:00 Vong

W dniu 20.12.2003 (sobota) odbędzie się Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars (bez numerka). W programie przewidziane są następujące punkty:
1)Zbiórka o godzinie 13:00 w Empiku Megastore w Galerii Centrum, możliwość zakupu książek, komiksów i czasopism SW (Empik zaznaczony kolorem turkusowym na mapie).
2) Przemarsz przez deptak i stare miasto około godziny 13:15-13:25.(kolor niebieski)
3)Główna część spotkania rozpocznie się około 13:30 w Irish Pubie "U Szewca"(kolor zielony).
4)Zakończenie spotkania około godziny 16:30-17:00.

W planie jest konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach (o ile ludzie dopiszą). Spodziewamy się około 10-15 osób z Lublina, województwa lubelskiego i mazowieckiego. Będzie to pierwsze zakrojone na większą skalę spotkanie fanów SW w Lublinie. Dobrze by było, gdyby stawiła się na nie jak największa liczba osób, wtedy będziemy mogli podjąć ewentualne decyzje o regularnych spotkaniach fanów SW z naszego regionu.
Zarówno Empik jak i Irish Pub znajdują się w niedalekiej odległości od dworca głównego PKS, nie ma więc żadnych przeszkód dla fanów spoza Lublina. W Irish Pubie istnieje możliwość zjedzenia porządnego ciepłego posiłku za rozsądną cenę. Wszelkie pytania proszę kierować pod adres vong@yuuzhan.net. Osoby zainteresowane prosiłbym o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa.KOMENTARZE (12)

Fandom

Turniejem Jedi Knight 2: Jedi Outcast.

2003-11-27 19:30:00 Daryo.

W Kaliszu w dniach 10-11 stycznia 2004. Odbędzie się turniej Jedi Knight 2: Jedi Outcast, na którym pojawi się czołówka polskich graczy JK2.

Oto kilka informacji o turnieju podanych przez organizatorów:
- Nagroda główna – 1000 zł.
- Przewidywana ilość komputerów – 16 (trwają jeszcze negocjacje ze sponsorami, aby maszyn było więcej).
- Zakwaterowanie w Sali gimnastycznej (należy zabrać ze sobą śpiwory)
- Możliwość zabrania własnej myszki/klawiatury.
- Własne configi należy przesyłać na adres:cpawlowski@o2.pl (temat: „CONFIG”, a sam plik cfg musi być nazwany nickiem właściciela).

Więcej informacji o turnieju można znaleźć pod tym adresem: http://members.lycos.co.uk/darksith/viewforum.php?f=41 , pod nim również znajduje się temat do zapisów. Jako że z większych miast organizowane są już grupy osób, które pojadą na turniej wspólnie można się na tym forum deklarować do dołączenia do jednej z nich.
Serdecznie zapraszam na turniej w imieniu organizatorów.

Pozdrawiam i zapraszam
Daryo
KOMENTARZE (10)

Fandom

X Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2003-11-27 12:45:00 JORUUS.

X Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars odbedzie się 06.12.2003 w Gliwicach o 16:00 na rynku w pubie '3M' pod ratuszem.

Miejsce Spotkań Śląskich Fanów Star Wars

KOMENTARZE (15)

Fandom

Raport z IX Spotkania Śląskich Fanów Star Wars

2003-11-22 21:39:00 JORUUS

8 listopada odbłyo się IX już Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars. Poza typową gwiezdnowojenną i nie tylko – konwersacją, zagrano też w Państwa Miasta. Raport ze spotkania znajduje się tutaj. Niebawem infomracje o X Spotkaniu.
KOMENTARZE (14)

Fandom

Raport z II Spotkania Wielkopolskich Fanów Star Wars

2003-11-22 21:37:00 Anor

15 listopada odbyło się II Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars. Raport z tego spotkania znajduje się tutaj. Następne spotkanie jest planowane w grudniu.
KOMENTARZE (5)

Fandom

Spotkanie fanów w Warszawie, ....

2003-11-21 11:03:00 Pafawag.

Dnia 22 listopada (sobota) w Warszawie odbędzie się spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen. Zbiórka o godzinie 14.00 w Empiku Megastore Junior 2 przy Marszałkowskiej (niedaleko Galerii Centrum i kina Relax) na pierwszym piętrze przy regale z książkami spod znaku Star Wars. Skąd udamy się do jakiejś knajpki (McGreg zobowiązał się do znalezienia odpowiedniego lokalu).
KOMENTARZE (21)

Fandom

Słowiańskie Forum na TFN

2003-11-18 21:05:00 Darth Fizyk z JediTemple

Niedawno na Forum TheForce.Net założono kolejny kanał – tym razem ogólno słowiański. Na razie jest on opanowany, przez ludzi z naszego kraju, ale kto wie jak to będzie wyglądać za jakiś czas. Forum to znajduje się tutaj. Warto jeszcze nadmienić, że polski dział ma już prawie 5000 postów – a znajduje się tutaj. Bezpośrednie informacje z obu boardów TFNu znajdują się tutaj.
KOMENTARZE (6)

Fandom

Z Gwiazd...

2003-11-16 15:16:00

Światło dzienne ujrzał już drugi numer Biuletynu Polskich Fanów Star Wars - "Z gwiazd".
W tym numerze między innymi:
  • Problem zbyt mocnych postaci w grach RPG

  • TCG vs. CCG

  • Clone Wars - recenzja pisana na gorąco niemal podczas oglądania pierwszego odcinka

  • Jedi Academy - tryb Multi i Single

  • Oraz kilka innych.

Ten numer, zgodnie z zapowiedzią dostępny jest tylko dla ZALOGOWANYCH członków fanklubu. Po prawej stronie, pod rubryką z nickiem zalogowanego, na stronie głównej Bastionu, powinniście znaleźć button. Kliknięcie na niego uruchomi download. Numer drugi ma około 170 kb. Button znajdą tylko zalogowani członkowie fanklubu.

Wstąpienie do fanklubu jest bezpłatne, tak samo jak założenie konta na Bastionie. Jeśli nie masz jeszcze swojego konta, to możesz je założyć w tym miejscu.
Wstąpić do fanklubu można zaznaczając dodatkowe pole na stronie personalizacji konta i podając kilka dodatkowych danych.

Wszystkich fanów natomiast zapraszamy do dyskusji nad kolejnym numerem "Z gwiazd..." na forum.
KOMENTARZE (20)

Fandom

Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars – foto reportaż

2003-11-14 12:33:00

17.10 br. odbyło się nieformalne WSFSW z okazji przyjazdu Lorda Sidiousa na Coruscant, poniżej prezentuje fotografie ze spotkania które odbyło się w Outlander Club po zwiedzaniu Coruscant.


od lewej:Lord Sidious, Falcon, Handzik, Andaral, Jasiek (Killrah Goku), Kossa Fett, Agata (również bez Herbu), Mefisto i Chimpo.


Kossa Fett, Lord Sidious, Mefisto, Handzik, Andaral, Falcon, Chimpo


Kossa Fett, Chimpo, Falcon, Ja (Andaral), Lord Sidious (poprawia warkoczyk ;)


Rodzinne zdjęcie fanów z Mazowsza: Chimpo, Falcon, Andaral, Lord Sidios, Tvan’Oris, Agata & Herbu bez herbu (ich troje !!), Kossa Fett, Mefisto i Handzik


KOMENTARZE (9)

Fandom

Raport z 40 Warszawskiego Spotkania Fanów Star Wars - Update

2003-11-10 15:21:00 Pafawag.

Raport Pafawaga:

8 listopada w Pubie Empik (Outlander Club) przy ul Nowy Świat, odbyło się 40 Warszawskie Spotkania Fanów Star Wars. Około godziny 15 dotarłem do Warszawy wspaniałym środkiem lokomocji jakim jest Pociąg Made by Pafawag. Mając blisko godzinę do spotkania postanowiłem pokręcić się po okolicy w poszukiwaniu jakiegoś nowego stuffu Star Wars.

Pół godziny przed spotkaniem znalazłem się u drzwi Empiku na Nowym Świecie. Wchodząc do środka spodziewałem się, że jeszcze nikogo nie będzie, ale jednak 2 osoby już czekały. Niedługo potem zaczęli schodzić się następni fani.

Po zajęciu dwóch stołów rozpoczęły się pokazy przyniesionego stuffu (mieczy, starych Marveli, rzadkich książek) oraz rozmowy przy piwie na temat między innymi o powstającym fanfilmie (można było obejrzeć projekty i zdjęcia), projekcie zorganizowania konwentu w przyszłym roku w marcu-kwietniu (według jednego źródła), na jesieni (według drugiego źródła), projekcie zespołu ze strony Cool Animaniacs, który chce skopiować zbroję szturmowca, Boby Fetta i mundur Imperialnego Oficera i sprzedawać w cenie 1200-1500 zł (szturmowiec, Fett) i 750 zł (oficer), a także o tym co Andaral przygotował dla pierwszych 12 osób.

Około godzinę po rozpoczęciu spotkania zjawił się sam organizator trzymając pod pachą plakaty przeznaczone dla wszystkich, nie tylko pierwszej dwunastki fanów. Ktoś (tą osobą był Falcon – przypomina And.) także przyniósł poczęstunek w postaci pudła oryginalnie zamkniętych TAZO-sów. Rozpoczęło się napychanie kieszeni.

Po kilku wspólnych zdjęciach fanów dwaj erotomani-zboczeńcy z Bastionu (Andaral i Jacol mianowicie) zaczęli składać niemoralne propozycje żeńskiej części fanów (echh, pewnie przeżywają tzw. drugą młodość ), ale dziewczyny były twarde i nie dały się sprowokować więc ci dwaj osobnicy rozpoczęli ataki na inne kobiety znajdujące się w tej chwili w pubie.

(to jest kłamstwo, podziwialiśmy piękno otaczające nas !! - And)

Jako że podróż powrotna do Grodziska miała mi zająć około 40 minut plus dojście do domu, więc o godzinie 20.30 wyruszyłem cały obładowany plakatami i TAZO-sami na stację, lecz niestety spóźniłem się na pociąg, więc wróciłem na spotkanie i zostałem kolejną godzinę (Return Of The Pafawag ). Sama impreza skończyła się po północy.

PS.:

Na imprezie pojawiło się tak na oko 20 osób (dokładnie 23 1/2)

Zostało rozdanych:

- Kilkadziesiąt plakatów reklamujących gry Star Wars – ponad 20 egz.
- Kilkaset TAZO numery 1-39 i 50

Straty:

- 2 rozlane piwa
- 1 zbity kufel
O strat moralnych nie wspomnę !!

Pafawag


od lewej: TDC, Kossa Fett, Pafawag


Alassea, Chimpo, Creed, Handzik, McGregor, Mefisto


Kossa Fett, Pafawag, Jasiek (tyłem), Alassea, Ania & Kaczor i inni


TDC prezentuje: Kulisy Srebrnego Plakatu


Mr. X, Marecki i Tvan’oris (tyłem)


Falcon & Fotosy


Alassea, Chimpo i Creed


Łowcy plakatów: Kossa Fett, Pafawag i Kaczor.


Pokaz tańca dla grupy w wykonaniu Jaśka


Rodzine zdjęcie Fandomu WSFSW (foto: Jacol)


od lewej: Alassea, Mefisto, Marecki, Andaral, Tvan’Oris, TDC, Mr.X, Chimpo, Pafawag, Creed
Kossa Fett, Ania & Kaczor


Ale o co chodzi ?? – Tvan’Oris, Mr.X i Marecki nad planami nowego fanfilmu


Oj Ania, uważaj na tych wyjadaczy !! Kaczor, spoko !!


Tvan’Oris prezentuje własnoręcznie wykonany miecz świetlny


Mistrzowie Andaral, Falcom, TDC i Kossa Fett podziwiają dzieło młodego Jedi


TDC przedstawia Bols Force


Tazo zostały rzucone !!


Pokolenie ANH: Falcon, Jasiek i Herbu (bez herbu)


Force out !!


Coruscant, godz. 00.12: Ania, Kaczor, Ja (Andaral), Alassea, Mefisto & S-ka, Handzik i Chimpo

KOMENTARZE (14)

Fandom

II Szczecińskie Spotkania Fanów Star Wars

2003-11-07 14:34:00 TK-2791

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizowane przez Fanów i dla Fanów Sagi Lucas'a. Spotkanie "tradycyjnie" odbędzie się w ciastkarni (nie wiem jak to nazwać ;) Castellari o godzinie 17:00.

Program:

1/ Gość specjalny, pan Maciej Szymański, tłumacz książek o tematyce SW, wydawnictwa Amber.
2/ Prezentacja najnowszych figurek Hasbro z serii Unleasht...
3/ Przyjacielskie pogawędki o zardzewiałych blasterach... ;)
KOMENTARZE (9)

Fandom

II Wielkopolskie Spotaknia Fanów Star Wars

2003-11-07 11:26:00

Odbędzie się 15 listopada o godzinie 15.00 w Poznaniu. Spotykamy się (juz tradycyjnie) na Starym Rynku pod Ratuszem. Następnie udamy się do kawiarnio-pubu "Dramat", kóry jest zlokalizowany dokładnie naprzeciwko Ratusza poznańskiego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Na ten temat można także pogadać na forum.


KOMENTARZE (6)
Loading..