TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Star Wars Weekends

2003-02-13 10:38:00 SW.com

Już 16-teo Maja 2003 ruszy kolejna impreza zorganizowana przez Lucasfilm.ltd. Będzie ona trwać przez pięć weekendów (piątek, sobota, i niedziela) w Disneyowskim: Disney-MGM Studios w Orlando.
A oto lista atrakcji jakich doświadczą osoby będące na Star Wars Weekends:

Wookiees, Jawas and Ewoks, Oh My! Jedno z największych spotkań z bohaterami Gwiezdnych Wojen. Od królowej Amidali i Dartha Vadera, po Chewbacce i Greedo. Będą kręcić się po MGM Studios, a ich zadaniem będzie wita gości, pisać autografy, i ustawiać się do zdjęć.
High-Energy Thrill Ride Goście będą mieli okazję udać się promem na księżyc Endoru, skorzystać z symulatora lotu w świecie Star Wars, i przelecieć się z prędkością światła na jednym z promów przemierzających naszą ukochaną galaktykę.
Galactic Game Show Będzie również Gwiezdno Wojenna edycja programu “Who Wants to be a Millionaire” (u nas znany jako Milionerzy) z pytaniami o wiadomej treści.
Interactive, Interstellar Fun Kolejna gra mająca za zadanie sprawdzić twoja wiedzę o filmowej wersji sagi.
Obi-Wanna-Be A dzieciaki będą mogły przez dzień poczuć się prawdziwymi Jedi. Będą szkolone w Akademii Jedi w technikach posługiwania się mieczem świetlnym, a swoje nabyte umiejętności przetestują w pojedynku z Vaderem.
Galaxy of Collectibles Plakaty, nalepki, i również limitowane złote medaliony, oraz inne rzadkie przedmioty związane sagą będzie można nabyć w specjalnym stoisku zwanym Tatooine Traders.

Atrakcja rozpoczęta w rocznice premiery Ataku Klonów skończy się niecały miesiąc później: 15 czerwca. Pozostaje mieć nadzieje, że impreza ta będzie również miała kiedyś miejsce w najbliższym nam Disneyowskim Parku, w Paryżu.
KOMENTARZE (5)

Fandom

II Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2003-02-08 00:32:00 Joruus

II Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars odbędą się tym razem w Katowicach 22 lutego 2002 roku o godz. 16:00 Punktem docelowym jest Pub o swojsko brzmiącej nazwie "Camelot". Jego adres - ul. Batorego 2.

A oto sposób dotarcia tam (wierzchowców nie trzeba):
Na mapce: Na różowo jest zaznaczony budynek Pubu "Camelot", a na niebiesko pomalowana droga dojścia
Ludzie spoza K-ce - wysiadamy na Dworcu Głównym w Katowicach. Co najważniejsze - nie idziemy w stronę Centrum i w stronę, co poniektórym znanego zegara na estakadzie (zwyczajowe miejsce spotkań), lecz kierujemy się w stronę przeciwną - na SRÓDMIEŚCIE. Ponieważ nie jestem w stanie przewidzieć, na którym peronie wysiądziecie i którymi schodami zejdziecie, to jakby, co szukajcie na tabliczkach lub pytajcie się o Plac Młodzieży Powstańczej. Gdyby nikt wam nie chciał pomóc po prostu jak przystało, na Jedi lub Sithów "use the, force":). Gdy już wydostaniecie się na Plac Młodzieży Powstańczej sprawa ma się bardzo prosto. Idziecie przed siebie do końca placu i dochodzicie do ulicy Andrzeja. Skręcacie w lewo i idziecie kawałek wzdłuż Andrzeja aż do najbliższych pasów, które znajdują się na przeciw Delikatesów. Przechodzicie przez pasy, kawałek przed siebie i już znajdujecie się na ulicy Stefana Batorego. Teraz wystarczy się tylko patrzeć uważnie, a nie sposób przeoczyć mroczne zamczysko Camelot, cel waszej wędrówki.
Ludzie z K-ce: Wy chyba dobrze wiecie co i jak. Ale na wszelki wypadek uszczegółowię i dla was. Można np. dojechać jakimkolwiek autobusem do dworca, przejść na jego drugą stronę i dalej według powyższej instrukcji. Gdyby komuś bardziej pasowały tramwaje, to najłatwiej dojechać 6, 16 bądź 41 i wysiąść na przystanku Plac Miarki. Potem tylko kawałek cofnąć się w dół, wzdłuż ulicy Kościuszki i zaraz dojdzie się do ulicy Batorego.

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie dotarcia na miejsce niech pisze do philomythusa ( philomythus@poczta.onet.pl)

Natomiast jeszcze słówko odnośnie organizacji bo to nam(organizatorom) umknęło podczas I SŚFSW:
I tak spotkania będą się odbywały co 2 miesiące w różnych miejscowościach woj. śląskiego, i tu apel do fanów: jakby ktoś chciał w swoim mieście zorganizować spotkanie niech skontaktuje się ze mną (wayland@interia.pl) lub z emezem((kiedyś greenleaf) msarts@wp.pl).
KOMENTARZE (0)
Loading..