Fandom

Raport z III Spotkania Śląskich Fanów Star Wars

3

Nasz niestrudzony wojownik, który ostatnio zajął drugie miejsce w wyborach na króla Wioski Gungan, a także człowiek orkiestra (udziela się i na Bastionie, i w Azylu, pominę wioskę, bo to jest jasne, ale także i w Lesie Ewoków) podesłał raport z ]I[ Spotkania Śląskich Fanów Star Wars, które odbyło się wczoraj, w Zabrzu. Raport jest dostępny tutaj, natomiast następne Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars (w tym ortodoksyjnych) odbędzie się w maju w Sosonowcu. Ale o tym niebawem.

Star Wars Weekends Art

SW.com
0

Star Wars Weekends (>>>>> zaczyna się już w maju. Oficjalna przedstawiła więc oficjalny plakat całej imprezy. W tym roku obok siebie po raz pierwszy stanęła Myszka Miki, i Yoda.

REAKTYWACJA ?? ....

3

Najprawdopodobniej od maja, zostaną wznowione Warszawskie Spotkania Fanów Star Wars. Jak narazie miejsce i konkretna data spotkań nie jest jeszcze ustalona, i tu mam do was prośbę, jeżeli ktoś zna fajne lokum na spotkania, gdzieś w centrum Warszawy (tak aby wszystkim było łatwo dotrzeć), proszę o przysyłanie propozycji mailem na adres: andaral@gwiezdne-wojny.pl.

III Spotkania Śląskich Fanów Star Wars

JORUUS
0

26 kwietnia 2003 (w sobotę) w Zabrzu w pubie "Mozart" (ul. Wolności") odbędzie się już III Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars. Rozpocznei się ono punktualnie o godzinie 13:00. Organizacją lokalu zajął się tym razem Marian. Poniżej mapka, na której zasznaczono (na czewrono) trasę dojścia ze stacji PKP.Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.