TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Raport z I Spotkania Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

2004-02-29 12:58:00 Darth Fizyk

Wczoraj odbyło się I Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu, zwane też I Imperiadą - skoro tylko dwie osoby stanęły otwarcie po stronie Rebelii (Rusis i Andrzej Żyto). Wszystkich zachęcamy do przeczytania raportu tutaj, a uczestników i osoby zainteresowane zapraszamy także do dyskusji na forum, już po spotkaniu.
KOMENTARZE (2)

Fandom

I Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

2004-02-25 10:21:00 Lord Sidious i Darth Fizyk

Od dłuższego czasu w internecie można przeczytać o różnej maści spotkaniach fanów Gwiezdnej Sagi, w najrozmaitszych częściach polski. Dnia 28 lutego 2004, Wrocław i okolice dołączą do tego, zaszczytnego grona. O godzinie 13:00 pod kinem Helios spotkają się sympatycy sagi. Będziemy tam czekać na chętnych przez 15 minut, czyli do 13:15. Następnie wyruszymy do jakiegoś lokalu – w zależności ile będzie osób, tudzież wolnych miejsc. Spotkanie powinno zakończyć się planowo około godziny 17:00.

Żeby nie było niedomówień. We Wrocławiu Fandom jest i nie raz bywało, że się mniej lub bardziej formalnie spotykał. Mało tego, nie wątpimy, że te zdecydowanie otwarte spotkania, w jakiś sposób zastąpią te w mniejszych grupach. Wręcz przeciwnie. Liczymy, iż ogólne spotkanie pozwoli nam się lepiej zintegrować i zorganizować. W końcu czeka nas wszystkich jeszcze wiele wspólnych ciekawych wyzwań i atrakcji, z premierą Epizodu III w przyszłym roku na czele. Czy nadal wolicie stać z boku? Więcej dowiecie się już na samym spotkaniu, na które serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy także do zadawania pytań i potwierdzania swojej obecności. Można to zrobić za pomocą mejla – na adresy: Darth Fizyk lub Lord Sidious, albo za pośrednictwem Forum: Polskie Forum Star Wars lub Fan Force Poland.

Dla osób spoza Wrocławia, które chciałby uczestniczyć w tym spotkaniu, a także tych, którzy nie są pewni gdzie znajduje się Helios (bo wolą np. Koronę) zamieszczamy mapkę, która jest dostępna tutaj.
KOMENTARZE (11)

Fandom

II LSFSW

2004-02-24 21:57:00 Vong i Thon

W wyniku problemów natury organizacyjnej, pewnej zmianie uległ plan II Lubelskich Spotkań Fanów Star Wars. Spotykamy się w sobotę, 28. o 12:45 tylko w Empiku w Galerii Centrum, nie przychodzimy pod Wojewódzki Dom Kultury o 13:00.
Pierwsza, nieoficjalna część spotkania będzie miała miejsce (a jakże by inaczej) w Irish Pubie (kolor żółty na mapie) w pobliżu Domu Kupieckiego i trwać będzie od 13:00 do 15:00. Następnie udamy się do wspomnianego wyżej WDK (kolor zielony na mapie) gdzie przeprowadzony zostanie konkurs wiedzy SW a następnie prelekcja o tematyce: „Polityka w świecie Gwiezdnych Wojen, czyli co różni Republikę od Imperium”.
Po zakończeniu części oficjalnej, w zależności od chęci, ponownie udamy się do lokalu - tym razem do kawiarni „Alabama”.
Dzięki Vong za info!
KOMENTARZE (6)

Fandom

44. Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars

2004-02-23 17:57:00

W dniu 06 Marca (sobota) o godz. 16.00 w Irish Pubie przy Al. Jerozolimskich rozpocznie się kolejne spotaknie fanów z Warszawy i okolic.

Serdecznie zapraszam
Andaral aka FanatykMiejsce Spotkań Fanów z Warszawy i Okolic

KOMENTARZE (9)

Fandom

Raport z Trójmiejskiego Spotkania Fanów Gwiezdnych Wojen

2004-02-22 21:12:00 Neimoidian, Mike

Wczoraj odbyło się Trójmiejskie Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen w Gdańsku. Wraz z Neimoidianinem napisaliśmy mały raport. Dzięki dla Mike`a za zdjęcia, których więcej znajduje się tutaj.Pierwsza fala: Darth Mati, Miagi, Neimodian, DARTH VADER, Vlad, Jedi Grzyb, Franki i last but not least Lea pod JediNeptunem.
Before the helmet 00: VADER zrobiony w balona
Jak leci: Miagi (za dużo wypił - N.), Ważka, Desolo Animus, Neimoidian, Vel Santis, Xarier, Darth Revenge, kawałek Jedi Grzyba (i jego CSM w butelce)
Darth Mati, Jedi Grzyb, Mike, Miagi, DARTH VADER, Neimodian - czyli nowy program TV: "Kawaler do wzięcia"
Grzyb w stroju Jedi i VADER po cywilu z fantami (maluchy, którym to wyrwali pewnie przestawili się na Tolkiena)

KOMENTARZE (7)

Fandom

Pyrkon 2004

2004-02-20 12:13:00 Maciej Gorczyński / Pyrkon

Poznański Fan-Klub Star Wars informuje:

W dniach 12-14.03.2004 w Poznaniu odbędzie się Pyrkon 2004. Tradycyjnie na liście organizatorów konwentu jest Poznański Fan-Klub Star.W tym roku mocno odchodzimy od tematów SW. Poza warsztatami origami SW i konkursem poświeconym całokształtowi twórczości Lucasa bawimy się w inne tematy. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie Pyrkonu.

Pozdrawiam
Maciej Gorczyński
KOMENTARZE (15)

Fandom

Fotoreportaż z 43-go Spotkania Fanów Star Wars

2004-02-16 10:11:00

W dniu dzisiejszym prezentujemy pierwszą cześć fotoreportażu ze spotkania waszawskich fanów Star Wars, które odbyło się 7 lutego 2004 w Irish Pubie.
Zdjęcia Janek Kelner.
KOMENTARZE (4)

Fandom

Trójmiejskie Spotkanie Fanów Star Wars

2004-02-14 20:33:00 Neimoidian

Jeśli interesujesz się Gwiezdnymi Wojnami,
Jeśli jesteś z Trójmiasta lub okolic, albo los rzucił Cię w te strony,
Jeśli chciałabyś / chciałbyś spotkać innych fanów i wreszcie pogadać ‘w realu’...

WPADAJ DO GDAŃSKA – W SOBOTĘ 21 LUTEGO o 15:00 „TRÓJMIEJSKIE SPOTKANIE FANÓW STAR WARS”

Zwarta ekipa zbiera się pod pomnikiem Neptuna na Długim Targu. Po odczekaniu kwadransa akademickiego wypatrując maruderów bądź zaskoczonych zimą drogowców udajemy się do któregoś z pobliskich pubów oddawać się kulturalnej konwersacji, przełamywaniu lodów i generalnie rozpuście wszelkiej maści. Jeśli ktoś nie da rady zdążyć na czas, to po dalsze instrukcje co robić będąc już w Gdańsku proszę się zgłosić pod jeden z kontaktowych numerów (patrz niżej).
PAMIETAJ: Od tego czy przyjdziesz, zależą losy przyszłych spotkań i nasza reputacja w Polsce i na świecie.

„Your Fandom needs YOU!”
W razie pytań, zapytań i innych wątpliwości :
Neimoidian; tel. 0-507 599 828


NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

KOMENTARZE (4)

Fandom

II Lubelskie Spotkanie Fanów SW

2004-02-08 22:16:00 Vong

Jak informuje Vong:

W sobotę, 28 lutego o godzinie 13:00 rozpocznie się II Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars. Odbędzie się ono w Lublinie, w Wojewódzkim Domu Kultury przy ul. Dolnej Panny Marii 3 (kolor zielony na mapce). Tak jak ostatnio, zbieramy się w Empiku (kolor niebieski na mapce) w Galerii Centrum na stoisku z książkami SW o godzinie 12:45 (to na wypadek gdyby nie każdy wiedział jak trafić do WDK). Możliwe jest również przyjście prosto na spotkanie o 13:00 w WDK.

Przy współpracy z Lubelskim Klubem Fantastyki "Syriusz" i prawdopodobnie Lubelskim Stowarzyszeniem Fantastyki "Cytadela Syriusza" (organizator FALKONU - jednego z największych konwentów fantastycznych w Polsce), przygotowany już został program spotkania:
Część oficjalna (prawdopodobnie w sali prelekcyjnej) 13:00- około 14:30:
  1. Prelekcja na temat Gwiezdnych Wojen (temat zostanie wkrótce podany)
  2. Prezentacja fan-filmów SW
  3. Konkurs wiedzy SW

Część nieoficjalna (w kawiarni Alabama) około 14:30 - ??:??:
  1. Możliwość wymiany z fanami swoich akcesoriów i gadżetów SW (karty, książki, Komiksy itp.)
  2. Luźne rozmowy na tematy SW.


Według wstępnych szacunków na spotkaniu ma być ponad 20 osób. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt pod adrsem vong@yuuzhan.net w celu zapewnienia odpowiednich, komfortowych warunków lokalowych.
Informuję ponownie, że nie ma problemu z dojazdem - dworzec PKS znajduje się 10 min. Marszu od WDK, zaś do dworca PKP istnieje dogodne połączenie autobusowe. Tuż przy WDK znajduje się parking samochodowy. Tak więc zapraszamy fanów z regionu i okolic.
Jeśli chodzi o kwestie żywieniowe to w kawiarni Alabama podawane są tylko napoje, ewentualnie grzanki, także prowiant należy zapewnić sobie we własnym zakresie.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Wszelkie pytania proszę kierować pod mój e-mail, przypominam jednocześnie o wcześniejszym powiadomieniu mnie przez osoby zainteresowane.
KOMENTARZE (5)

Fandom

Raport z X Spotkania Śląskich Fanów Star Wars

2004-02-04 20:44:00

Dnia 21/22 lutego odbędzie się XI Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars. Jedną z atrakcji będzie Śląski Turniej Sabacca. Więcej możecie przeczytać tutaj. A po szczegóły i zadawanie pytań odsyłamy na forum.
W ramach zachęty, zapraszam do zapoznanie się z raportem z X Spotkania Fanów ze Śląska. Jest on dostępny w tutaj.
KOMENTARZE (5)
Loading..